Rocco Étterem Makó
6900 Makó, Csanád vezér tér 7-9.

Rocco Étterem Makó a térképen

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 12.
Az apartmanban, ahol megszálltunk hirdették a Roccó pizzázot, ezért délután meglátogattuk. Az utcai teraszon ugyan még kissé meleg volt, de a kiszolgálás elég gyors. A pizzák viszont tényleg nagyon finomak és rengeteg választék. Szombat lévén nem is voltak olyan sokan. Ha erre járunk máskor is betérünk, mert az árak is nagyon megfelelőek.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nagyon kicsi ez az egyébként kellemes, hangulatos hely, sokkal nagyobb a kereslet iránta, mint amit elbírnak. Lagalábbis nyáron. Háromszor próbálkoztunk, de csak kétszer étszer jártunk sikerrel, 4 felnőtt, egy ebédre, egy vacsorára, így egy-egy étek mindenkinél volt, ami igazán betalált. Nekem a makói hagymaleves.

Mobilról küldte. | 2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Hihetetlen ízek, gyors és hozzáértő kiszolgálás. Csak ajánlani tudom.
Szerencsénk volt, egy foglalt asztalhoz le tudtunk ülni, egy óránk volt a rendelés leadására, elfogyasztására. Elég volt hála a gyors kiszolgálásnak. Érdemes asztalt foglalni legalább 2 nappal előtte.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Nagyon jó étterem de túlzsúfolt.Nagyon sokan voltak a felszolgáló alig bírta.Nagyon nagyon későn kaptam meg az ételt.A mellettünk lévő asztal az ital után kérte a számlát és elmentek nem vártak tovább.Az étterem nem kért az italokért pénzt......

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 27.
Makói kalandparkozás után tértünk be. Ezen a fórumon kerestünk olyan helyet amelyet sokan ajánlanak. És nem csalódtunk. Nagyon hangulatos hely, nagyon kedves pincérekkel. Az ételek hamar készültek. A pizzák isteniek én ilyen finomat még nem ettem a tésztája vékony, ropogós, és a desszert is szuper. Finom a limonádé. Ajánlom mindenkinek. Nem szabad kihagyni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 9.
Barátommal szoktunk eljárni pizzázni és nagyon finomak a pizzák ! Főleg a dupla sajtos csirkemelles:) Volt hogy itt tartottunk szülinapozást a baráttokkal megszokott bevált hely! Nagyon jó a környezet a hangulat! Az éterem kivitelezése is nagyon jó! Az ételeket viszonylag gyorsan elkészítik és a felszolgálással sincs semmi gond, bár néha a pincérek kicsit feszültek, de ez érthető mert nagyon látogatott étterem!

2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 2.
Hosszú hétvégét töltöttünk Makón felnőtt gyermekeinkkel, a fő cél fürdés volt a Hagymatikumban. Egy népszerűsítő kiadvány ajánlása alapján kerestük második este ezt az éttermet, és mondhatom, nem csalódtunk. Kellemes környezet, gyors és figyelmes kiszolgálás, kifejezetten finom ételekkel. A választék is megfelelő, az adagok pedig óriásiak.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégén Makón voltunk a családdal, 3 felnőtt és 1 kisgyerek. Mivel a vacsorák későre estek, ez volt az egyetlen hely, ahol házhoz szállították az ételt, csak emiatt ettünk innen. Első este pizzát rendeltünk, még forró volt mikor a futár hozta. A feltétek bőségesek voltak, és ízre és állagra is nagyon finom volt. Csak a pizza miatt adok 3 szívecskét.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Rocco egy stabil pont, ahol egész vagány környezetben gyors és udvarias kiszolgálás mellett igen kedvező áron ehetünk egy korrekt-átlagos (néha afeletti) szintet megütő ételeket. Az adagok nagyok, a választék is meglehetős, de ennek ellenére egyszer sem futottunk bele itt állott ételbe.

Legnépszerűbb csomagok Makón és környékén
Grand Hotel Glorius
Makó
4 nap/3 éjszaka 12.510 - 17.010,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2019.12.28.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.22. - 2020.08.31.
Dóm Hotel
2-4 éjszaka 8.938,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.30.
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.10.24. - 2019.12.31.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, wellness-részleg és gyógyfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2019.12.31.
Mosoly Vendégház
2020.05.01. - 2020.10.15.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 16.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.10.06.

Szállodák Makó környékén
Colosseum Wellness Hotel Makó
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Szilveszter (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Rocco Étterem MakóX