MiKetten50

MiKetten50 adatlapja

Regisztráció2017.01.23
Utoljára itt2022.03.08

Gyenge 2017. január 23.a párjával járt itt
A rendkívül udvariasan lebonyolított foglalás, valamint az érkezés előtti szívélyes emlékeztető-levél után azzal kellett szembesülnünk, hogy a recepción nem volt olyan személyzet, akinek a vendégek csomagjainak bevitele lenne a feladata. Amikor erre rákérdeztem, a recepciós ímmel-ámmal azt felelte, hogy "esetleg segíthetek".
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Duna Relax & Event Hotel Ráckeve -
Gyenge 2018. július 10.a párjával járt itt
6 éjszakát töltöttünk a szállodában. Már az érkezéskor kellemetlen volt, hogy nincs olyan személyzet, aki segíteni a csomagokat felvinni, de még egy kézikocsit sem tudtak adni, amivel mi vittük volna fel. Idősebb házaspár lévén szívesen igénybe vettünk volna egy ilyen szolgáltatást.
Hotel Solar Nagyatád - Hotel Solar Nagyatád -
Hotel Solar válasza
Kedves Véleményíró!
Nagyon sajnáljuk, hogy kellemetlen emlékekkel tértek haza szállodánkból.
Szállodánk rendelkezik csomagszállításhoz londiner kocsival, csak jelezni kell az igényt a recepciósnak. Londiner valóban nem dolgozik nálunk, de munkatársaink segítőkészek, és jelzés esetén nagyon szívesen felviszik a vendég csomagjait a szobába.
2019. május 21., Hotel Solar, Hotel Solar manager
Kiváló 2017. november 2.a párjával járt itt
Gyöngyösön voltunk október végén, onnan mentünk ki ebédelni Mátrafüredre. De ebéd előtt még sétáltunk egyet a főút melletti parkban. Mire visszaértünk, attól féltünk, hogy nem jut hely, mert közben megtelt a parkoló. De szerencsénk volt, kellemes helyet sikerült kapni. Annak ellenére, hogy viszonylag sokan voltunk, az étterem csendes volt.
Felhasználó fényképei:
Feketerigó Étterem Mátrafüred - Feketerigó Étterem Mátrafüred - Feketerigó Étterem Mátrafüred -