4,2
a 105 soproni étterem közül
étterem, vendéglő

Kiskakukk Vendéglő Sopron bemutatkozása

Sopron legszebb részén, a Lőverek tetején található éttermünk. Családias hangulatban várjuk kedves Vendégeinket.
Retro stílusban berendezett vendéglőnkben mindenki visszamehet az időben a huszadik századba. Arra vagyunk a legbüszkébbek, hogy a helyiség dekorációját a Vendégeinktől kaptuk, és kapjuk a mai napig is.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Kiskakukk Vendéglő Sopron vélemények

Kiváló 2020. szeptember 28.barátokkal járt itt
Ebéd csak úgy! ! Már többször jártunk itt kettesben családdal rokonokkal barátokkal és újra újra visszatérünk. Belépve retro hangulat fogad bennünket. /bakelit lemez egyenruhák régi rádiók lemezjátszó újságcikkek/ Mindenütt tisztaság. Az étlap eléggé változatos. Az ízek háziasak az adagok bőségesek. Pincérek gyorsak kedvesek.
Kiváló 2019. január 30.a párjával járt itt
Meglepő összkép belépéskor:jé- régi rádió, oh, úttörő egyenruha...stb Aztán jön a "retró" halászlé:nem kockából-passzírozott halak íze köszönt a lében-és pontypatkó kandikál a kis bográcsból-köszönjük!-No, és a Soproni-isteni-kékfrankos!Megyünk máskor is!Menjetek Ti is, akik olvassátok-nem bánjátok meg!!
2018. április 15.a párjával járt itt
Sopron csodálatos részén, a Lővérekben fekvő étteremben az előző évhez hasonlóan most is gyors, udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ételek ízletesek, az étterem nagyon kellemes. Nem csoda, hogy ebédidőben minden asztal foglalt volt. Külön kiemelném, hogy azt kértük, ne hűtött üdítőt hozzanak, a pincér készségesen kiment a raktárba és onnan hozott. Köszönjük!
Kiváló 2018. március 31.családjával járt itt
Szeretem a retro vendéglőket. A soproni Kiskakukk,minden elvárást felülmúlt. Nagyon jó hangulat, Udvarias, figyelmes kiszolgálás -csipetnyi humorral fűszerezve. Ez csak hozzátett az egyébként is jó hangulatunkhoz. Udvarias ès pontos kiszolgàlàs kiváló ételek! ! ! nagyon finomak és bőséges adagok. A pincérek gyorsak, udvariasak.
Gyenge 2016. július 19.a párjával járt itt
Tizenhat éve voltunk itt először, legjobban öt éve éreztük magunkat. Akkor nagyon-nagyon jó volt a konyha és kellemes a hely. Most szomorűan tapasztaltuk, hogy a felemelt árakért nagyon egyen-kajákat kaptunk - igaz, az elnevezés és a tálalás kissé különös volt,de az ízvilág a kínai-gyorsbüfét idézte.
Átlagos 2016. július 13.gyerekekkel járt itt
Július 12. -én jártunk ebbe az étterembe. Már más alkalommal is ellátogattunk ide. Igaz akkor este voltunk és sokat javított az étterem színvonalán a kellemes zene. Most azonban délbe jártunk ott. Vendég nem sok volt. A kerthelyiségbe foglaltunk helyet. A kiszolgálás átlagos volt, amit kértünk teljesítették.
Kiváló 2016. március 10.a párjával járt itt
Nagyon kedves a kiszolgálás, az ételek finomak, és bőséges adagokat adnak. Nem kellett sokat várni. Tiszta, kicsit retró stílusú de nagyon kellemes hangulatú étterem. Külön pozitivum hogy elfogadják mindhárom SZÉP kártya típust. Ár-érték arányban is kiváló, és az étlap kínálata nagyon széles. Mindenkinek jószívvel ajánljuk!
Kiskakukk Vendéglő Sopron - Étel/italKiskakukk Vendéglő Sopron - Étel/ital
Kiváló 2016. február 29.családjával járt itt
Barátságos étterem,kiváló személyzettel,finom ételekkel,italokkal. Nem csak étkezésre ajánlatos,jó szórakozóhely is,élőzenével! Igaz,a két tagú zenekar előbb megpihen, mint a táncoló párok, de ennyi belefér! Ha csak egy jó fröccsre,egy velős pirítósra vágysz,nyugodtan lépj be,ugyan olyan kedvességgel kapod meg,mint egy több fogásos ebédet! További jó munkát kívánok az egész személyzetnek,és az üzemeltetőnek!
Kiváló 2015. május 29.a párjával járt itt
2014. augusztusában jártunk ott, életemben először voltam Sopronban (sajnos) egy hetes nyaralás alkalmával. Nekünk nagyon tetszett a vendéglő személyzetének közvetlen, kedves és gyors kiszolgálása. Az étel, zúzapörkölt volt, előtte húsleves. Az ételek nagyon - nagyon finomak, háziasak voltak, kedves kiszolgálással, lesték minden óhajunkat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. május 11.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes vasárnapot töltöttünk Sopronban, mely során ellátogattunk a Kiskakukk műintézménybe. Kellemes, csendes környezetben található, kerthelyiséggel, melyben helyi sajátosságként a dohányzóhely is ki van jelölve. Valamelyik kommentelő a hely retro jellegére utalt, mellyel egyet tudok érteni.
Kiskakukk Vendéglő Sopron a térképen
9400 SopronLővér körút 52.
• kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • fix áras • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo