Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány

Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő HarkányHarkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő HarkányHarkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány

Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány bemutatkozása

Harkány egyik fő nevezetessége a Harkányi Gyógy- és Strandfürdő. Az itt található gyógyvíz bizonyítottan hatásos a pikkelysömörben szenvedők tüneteinek enyhítésére. A gyógykúra hatékony lehet továbbá mozgásszervi, ízületi betegségek megelőzésében, gyógyításában, csontritkulás, krónikus nőgyógyászati gyulladások, valamint a nyirokkeringés zavarainak javításában.

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Akciós tavaszi senior ajánlat
2025.01.01-ig
Dráva Hotel Harkány

Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 2.gyerekekkel járt itt
Számunkra Harkány az egyik legjobb kikapcsolódást jelentő hely Magyarországon. Az idei évben 10. éve nyaraltunk itt együtt a nagycsaládunkkal. Én a családommal, húgom a családjával és a szüleink. Nagyon szeretjük a fürdőt a gyógymedencéket, lepkemedencét, úszómedencét, csúszdákat. Egy igazi családbarát strand, hatalmas zöld alapterületével.
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány - Egyéb
Kihagyható 2022. július 4.gyerekekkel járt itt
A parkoló melletti parkoló automata csak aprópénzzel, vagy mobilos sms beküldéssel működik. Nem lehet papírpénzzel, vagy bankkártyával fizetni. A fürdő területén az útbaigazító táblák hiányoznak. Az értékmegőrző széfeket megtaláltam, de azt, hogy hol lehet hozzá zárat szerezni azt már nem tüntetik fel, egy strandi elárusítótól kellett információt kérnem.
Kihagyható 2022. június 10.gyerekekkel járt itt
Kezdem a sort a beléptetéssel:
- csak a főbejáraton tud bejutni az ember, ami a legtöbb szállástól a legmesszebb van;
- a pénztáraknál nincs kifüggesztett árjegyzék
Orvosi ellátás: rámpa hiányában az elsősegélyhelyen keresztül lehet megközelíteni (csak lépcső van); a kezelőfülkék szűkek, a masszírozó ágyak nem eléggé leengedhetők
Öltöző: mozgássérült öltöző nincs kialakítva.
Átlagos 2021. június 21.a párjával járt itt
Hát nem hiszem hogy valaha eljövünk még. A strand számunkra megosztó élményeket adott. Applikáción keresztül vásároltuk meg a jegyünket, mert elvileg úgy gyorsabban és várakozás nélkül bejutunk. Hát ehhez képest 1 órát vártunk, hogy bemehessünk. A strand előtt fel van festve a 1,5 m távolság tartás, amit senki nem tartott be.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2020. szeptember 10.a párjával járt itt
SZEPT. elején kerestük fel a híres fürdőt életünkbe először és utoljára is. Ennek oka a következő. Messziről érkeztünk,250 km ről és mi naivak azt hittük h min. este 8 ig nyitva lesz mint ahogy más fürdők is általában. Erre a pénztáros hölgy du n 5 kor közölte hogy 6 ig vannak nyitva és fel 6 kor el kell hagyni a medencét de ez a fel óras bohockodas is igy délutani akció keretében is 4600 e ft lenne !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. december 23.a párjával járt itt
Decemberben kerestük fel a fürdőt, így reálisan csak a fürdő fedett részéről tudok véleményt formalni, a három " szívecskés" értékelés is csak erre vonatkozik. A fedett fürdő, ill. a hozzá kacsolódó két nyitott, de télen is üzemelő gyógyvizes medence korszerű, nagy vízfelületű, sok vendég befogadására alkalmas.
Kihagyható 2019. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel ne menj ide! Idősek, betegek fürdője! Unokáinkkal mentünk el a nyáron, mert ez volt a kívánság. Több, mint 30 éve jártam itt utoljára, megdöbbenve láttam, hogy még most is ugyan azok a kabinok állnak rendelkezésre az átöltözéshez, ami sok évtizede. A festésen kívül más felújítás nem történt.
Harkányi Gyógy- és Strandfürdő Harkány -
Kihagyhatatlan 2019. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes napot töltöttünk a fürdőben a családommal. Tetszett a kedves fogadtatás a bejáratnál. A fürdő kialakitása , a park, az étkezdék, a medence tisztasága, hőfoka. Az unokáim nagyon jót fürödtek, úsztak, csúszdáztak. A büfében fagyiztak, lángosoztak. Mi is nagyon jól éreztük magunkat. Köszönet a fürdő vezetésének, további jó munkát kivánunk!
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Harkányba jártunk. Gyerekeinkkel, és 3 csodálatos unokáinkkal. Felkerestük a Harkányi fürdőt, és kipróbáltuk a medencéket, csúszdákat. A fürdő tiszta volt, a környezete ápolt, a belépésnél kedves fogattattás, mindennel megvoltunk elégedve. Lángos, fagyi, finom kávé. Egy jól sikerült kirándulás volt, az iskola ovoda elötti utolsó hétvégén. Még viszatérünk!
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel Harkányban kötelező a strandfürdő és csúszdapark:). Nagyon jó kis hely, kedves pénztárosokkal és beléptető személyzettel. Sok zöld, tömegben is szellős, mindenféle büfé (vigyázat: strandolós étlappal! ). A gyerek medencébe szerencsére csak lábon engedik be a felnőtteket, nincs abban dagonyázó apuka, anyuka:), a víz hőfoka teljesen gyerekbarát.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 176 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.