Pajta Étterem Ôriszentpéter
9941 Ôriszentpéter, Templomszer 7.

Pajta Étterem Ôriszentpéter a térképen

Pajta Étterem Őriszentpéter értékelése:

3. helyezett a 4 őriszentpéteri étterem közül
241. helyezett Nyugat Dunántúlon - 760 étterem közül

H-K zárva
Sze-P 11:00-22:00
Szo-V 10:00-22:00
bisztró
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
Különtermek:
pajta - max. 60 fő
pince - max. 30 fő
Visa, EC/MC
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Pajta Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

A Pajta az Őrség iránt érzett szenvedélyünk megtestesülése. Olyan épületegyüttest álmodtunk a Szala-völgyre néző egykori pajta köré, amely egyszerre lehet kulturális és gasztronómiai zarándokhely. Egyrészt hagyományőrző, közösségteremtő központ, másrészt 21. századi értelemben vett bisztró, amely kedvéért akár egészen messziről is érdemes ideutazni.

A kiindulási pont egy hagyományteremtő szándékkal életre hívott táncház volt, amely U. Nagy Gábor Ybl-díjas építész tájba illeszkedő, kortárs tervei alapján gasztronómiai térrel és csúcskonyhával bővült.

Számunkra a Pajta a természet és az ember harmóniáját szimbolizálja, nemcsak küllemével, de belbecsével is: konyhánkat helyi, autentikus alapokra építjük, beszállítóink a közelből hozzák mindig friss, szezonális terményeiket és termékeiket. Michelin-csillagos mesterek által képzett, újító szellemű séfünk hangsúlyozottan figyel az őrségi hagyományokra, adottságokra, egyben tovább is gondolja azokat.

Pajta Étterem Ôriszentpéter képei

Pajta Étterem Ôriszentpéter vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 27. - 4 látogató hasznosnak vélte
Sokat hallottunk erről a helyről, ezért mikor legutóbb az Őrségben jártunk, benéztünk. A fekvése valóban kiváló. Az építészeti megoldások egyediek, bár a képeken jobban mutat, mint a valóságban. Konyha csak déltől volt, szerencsénkre, mert így egy órával nyitás előtt tudtunk asztalt foglalni. Ez később már nem sikerült volna, mert mind az 5 (öt) asztaluk foglalt volt.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezet. Udvarias , gyors kiszolgálás. Isteni vacsorát kaptunk. Kimondottan szeretem az olyan helyeket ahol rövid étlappal dolgoznak. A kevesebb több. Árai a minőséget tükrözi. A vendégvárásra kínált karotta krémleves, és a céklakrémleves is isteni volt. A csirke panírja utánozhatatlan, a tejfölös burgonya íze páratlan.

Gee_jartam TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyedi hangulat az Őrség szívében gastrsznoboknak. Betértünk, mert éhesek voltunk és megtetszett a hely. Asztal-, székfoglalás után gyorsan kaptuk a heti ajánlatot, ami 2 leves, 3 főétel, 2 desszertből állt, és hozzátették, ha a gyerekeknek nem megfelelő, akkor paradicsomos tésztát tudnak még felajánlani. Azzal nincs is gond, hogy fix ajánlatok vannak, de az árak picit túlzóak, szerintem.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Stílusos hely, remek kilátással, kellemes halk zenével, nagyszerű ital- és ételkínálattal. Ha valaki a hagyományos magyar konyhára vágyik, ne itt keresse azt. Ahhoz ott van a többi vendéglátóhely. Tetszik, nagyon tetszik. Ha Őriszetpéterre látogatunk soha nem hagyjuk ki a Pajtát. A kávéjuk nagyon finom, a reggeli mosoly néha hiányzik a pincérlány arcáról, de egy kis erőfeszítéssel azért előcsalogatható.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 14. - 3 látogató hasznosnak vélte
Aki kedveli a budainal is dragabb eteleket valami um. fiatalos kornyezetben,annak talan bejon.semmi szukseg ilyen buta muvi helyekre.foetel 2fele volt,nem akartam hust de megse kerhettem a leves utan egy eloetelt."nem lehet" ismetelgette a pincerlany,amig meg nem untuk.legalabb nem dobtunk ki 10 e ft-ot vmi draga trendi kis kajara.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk a "Pajtában", remekül étkeztünk mindig, de a legutóbbi alkalommal sajnos nem volt kivitelezhető egy előétel után egy másik előétel főételként való fogyasztása (indok nincs! ). A fiatal pincérnőhöz épp akkor érkezett egy másik hölgy és a napi beszámoló következett, egyedüli vendégként többször jeleznünk kellett kívánságunkat (elfogyott az ital, nincs evőeszköz, elfogyott a kenyér stb.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Pajta a legjobb nyugatmagyarországi éttermek egyike, a tavalyi Gault Millau kalauzban 12 ponttal szerepel, az idei nincs épp kéznél, midőn a sorokat pötyögöm. De nem hinném, hogy csökkent volna a színvonala. Mi a nyáron voltunk ott, egy jó meleg augusztusi napon. A kiszolgálást leszámítva (mely akadékoskodó, okoskodó s nem figyelmes) minden rendben találtunk.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
A sajtválogatás tényleg mennyei, a lazacok és malacok kellemes, de múló élményt hagytak, a köretek, saláták összeállítása viszont eltért a megszokott, váltig unt ízektől - talán izgalmasabbak voltak magánál a fogásnál is. Olcsónak különösebben nem olcsó, vagyis ezen az áron nem is vár kevesebbet az ember, mint amit kap, ezért tetszett, de úgy nem ajánlanám, hogy csak a Pajtáért tegyen kitérőt az ember bárhonnan.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 30.
Nemrég hallottam először a Pajta bisztróról, annak ellenére, hogy az Őrség kapujában lakom. A házassági évfordulónk jó apropó volt a hely kipróbálására. Az idő nem volt épp ideális, mert szemerkélt az eső, de mégis le tudtunk ülni a szabadban a fedett terasz jóvoltából. A borús idő ellenére a táj gyönyörű, a Pajta ennél jobb helyen nem is lehetne.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely csúcs!!Szuper hangulat, kellemes zenék, olvasgatásra kínált friss magazinok, gyönyörű környezet, kedves személyzet, a gyerekeknek kosárban plüssök, a kertben pedig régi stílusú, fonott kosarakból álló körhinta.
Kevés étel szerepel a menün, de az nagyon finom, és lehet belőle választani. A desszert isteni! (2014. augusztus)

Legnépszerűbb csomagok Őriszentpéteren és környékén
Kulcsos Vendégház
Ôriszentpéter
4 nap/3 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Hotel Írottkő
Kőszeg
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és bőrfiatalító peeling keverék használattal, wellness- és szauna törölköző bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.23.
Aquatherma Termálfalu és Kemping
Zalaegerszeg
4 nap/3 éjszaka 24.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri zenés műsorral, ünnepi vacsorával, sztárvendéggel, termálfürdő látogatással
2020.12.31. - 2021.01.03.
Tó-Part Apartmanház & Rendezvényközpont
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2021.01.01.
Garda Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.950 - 8.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.02. - 2020.12.20.
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel
Szeleste
4 nap/3 éjszaka 17.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, ünnepi vacsorával és műsorral, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Abbázia Country Club
Nemesnép
2 nap/1 éjszaka 13.090 - 31.790,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.07.13. - 2021.12.19.
Benedict Hotel Kőszeg
Kőszeg
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 30.703,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.05.09. - 2022.01.31.
Kerca Bio Farm
Kercaszomor
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 24.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.26. - 2022.05.12.
Gotthard Therme Hotel & Conference
Szentgotthárd
4 nap/3 éjszaka 22.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italcsomaggal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Fábiánics Kastély
Misefa
4 nap/3 éjszaka 23.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással, szilveszteri vacsorával, újévi díszvacsorával, krampampuli főzéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.

Szállodák Ôriszentpéter környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Ôriszentpéter
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Abbázia Country Club Ôriszentpéter
Az Abbázia Country Club családi szállást, kutyabarát hotelt vagy idilli lovas szálláshelyet kínál...
Gotthard Therme Hotel & Conference Ôriszentpéter
Szentgotthárdon, a legnyugatibb magyar városban várja vendégeit a 148 szobás Gotthard Therme...
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Karácsony (min. 3 éj)

Pajta Étterem ÔriszentpéterX