Pajta Étterem Ôriszentpéter

Pajta Étterem ÔriszentpéterPajta Étterem Ôriszentpéter
Pajta Étterem ÔriszentpéterPajta Étterem Ôriszentpéter
20 fotó

Pajta Étterem Ôriszentpéter bemutatkozása

A Pajta az Őrség iránt érzett szenvedélyünk megtestesülése. Olyan épületegyüttest álmodtunk a Szala-völgyre néző egykori pajta köré, amely egyszerre lehet kulturális és gasztronómiai zarándokhely. Egyrészt hagyományőrző, közösségteremtő központ, másrészt 21. századi értelemben vett bisztró, amely kedvéért akár egészen messziről is érdemes ideutazni.
Tovább olvasom >>

Nyári Kastélynapok
2021.08.31-ig
Fábiánics Kastély Misefa
56.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Nyári pihenés az arborétumban
Nyári pihenés az arborétumban
2021.09.30-ig
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste
66.000 Ft / 2 fő / 3 éj-től reggelivel

Pajta Étterem Ôriszentpéter vélemények

Gyenge 2021. június 5.barátokkal járt itt
A mai napon, hosszú gyaloglás után szerettünk volna frissítőhöz, néhány falathoz jutni. Elsétáltunk a Pajta mellett, gondoltuk bemegyünk, pihenünk, ha megtetszik, estére visszatérünk. Hát, ez nem jött be. Nem mehettünk be, sajnos. Furcsállom, hogy ilyen ínséges idők után hagynak elmenni egy 4 fős társaságot, aki nem kevés pénzt hagyott volna a zsebükben.
Kiváló 2021. január 28.a párjával járt itt
Bizony, hűha! Ez a hely engem rendesen meglepett - de jó értelemben! Igaz, az odajutás kissé kacifántos volt, véleményem szerint nem olyan könnyű megtalálni az éttermet. Egy rejtett kis kincs, ami mellett az ember viszonylag könnyen elmegy, ha nem tudja, mit keres. Na de ha már megtalálta. . .
2017. február 27.a párjával járt itt
Sokat hallottunk erről a helyről, ezért mikor legutóbb az Őrségben jártunk, benéztünk. A fekvése valóban kiváló. Az építészeti megoldások egyediek, bár a képeken jobban mutat, mint a valóságban. Konyha csak déltől volt, szerencsénkre, mert így egy órával nyitás előtt tudtunk asztalt foglalni.
4Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
2Ár / érték arány
Kiváló 2016. szeptember 18.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet. Udvarias , gyors kiszolgálás. Isteni vacsorát kaptunk. Kimondottan szeretem az olyan helyeket ahol rövid étlappal dolgoznak. A kevesebb több. Árai a minőséget tükrözi. A vendégvárásra kínált karotta krémleves, és a céklakrémleves is isteni volt. A csirke panírja utánozhatatlan, a tejfölös burgonya íze páratlan.
2016. augusztus 16.családjával (gyerekekkel) járt itt
Egyedi hangulat az Őrség szívében gastrsznoboknak. Betértünk, mert éhesek voltunk és megtetszett a hely. Asztal-, székfoglalás után gyorsan kaptuk a heti ajánlatot, ami 2 leves, 3 főétel, 2 desszertből állt, és hozzátették, ha a gyerekeknek nem megfelelő, akkor paradicsomos tésztát tudnak még felajánlani.
3Ételek / Italok
4Kiszolgálás
2Ár / érték arány
Kiváló 2016. július 24.barátokkal járt itt
Stílusos hely, remek kilátással, kellemes halk zenével, nagyszerű ital- és ételkínálattal. Ha valaki a hagyományos magyar konyhára vágyik, ne itt keresse azt. Ahhoz ott van a többi vendéglátóhely. Tetszik, nagyon tetszik. Ha Őriszetpéterre látogatunk soha nem hagyjuk ki a Pajtát.
4Kiszolgálás
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. július 14.családjával (gyerekekkel) járt itt
Aki kedveli a budainal is dragabb eteleket valami um. fiatalos kornyezetben,annak talan bejon.semmi szukseg ilyen buta muvi helyekre.foetel 2fele volt,nem akartam hust de megse kerhettem a leves utan egy eloetelt."nem lehet" ismetelgette a pincerlany,amig meg nem untuk.legalabb nem dobtunk ki 10 e ft-ot vmi draga trendi kis kajara.
1Ételek / Italok
1Kiszolgálás
3Hangulat
1Ár / érték arány
2016. április 1.a párjával járt itt
Többször jártunk a "Pajtában", remekül étkeztünk mindig, de a legutóbbi alkalommal sajnos nem volt kivitelezhető egy előétel után egy másik előétel főételként való fogyasztása (indok nincs! ). A fiatal pincérnőhöz épp akkor érkezett egy másik hölgy és a napi beszámoló következett, egyedüli vendégként többször jeleznünk kellett kívánságunkat (elfogyott az ital, nincs evőeszköz, elfogyott a kenyér stb.
2Kiszolgálás
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 315 városban járt márFelfedező - 1963 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 16482 feltöltött kép
2015. november 30.barátokkal járt itt
A Pajta a legjobb nyugatmagyarországi éttermek egyike, a tavalyi Gault Millau kalauzban 12 ponttal szerepel, az idei nincs épp kéznél, midőn a sorokat pötyögöm. De nem hinném, hogy csökkent volna a színvonala. Mi a nyáron voltunk ott, egy jó meleg augusztusi napon. A kiszolgálást leszámítva (mely akadékoskodó, okoskodó s nem figyelmes) minden rendben találtunk.
2Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Pajta Étterem Ôriszentpéter - Külső képPajta Étterem Ôriszentpéter - Külső képPajta Étterem Ôriszentpéter - Étlap/itallapPajta Étterem Ôriszentpéter - Étlap/itallapPajta Étterem Ôriszentpéter - Étel/ital
Még több kép (2 db) >>
2014. október 16.a párjával járt itt
A sajtválogatás tényleg mennyei, a lazacok és malacok kellemes, de múló élményt hagytak, a köretek, saláták összeállítása viszont eltért a megszokott, váltig unt ízektől - talán izgalmasabbak voltak magánál a fogásnál is.
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Pajta Étterem Ôriszentpéter - Étel/italPajta Étterem Ôriszentpéter - Étel/ital
21 értékelés / 3 oldalon
Pajta Étterem Ôriszentpéter a térképen
9941 ÔriszentpéterTemplomszer 7.
06 70 416 3388
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége • kerékpár bérlés
Nyitva tartás
H-K