Relax

Relax adatlapja

Regisztráció2013.12.07
Utoljára itt2023.04.07

Kiváló 2013. december 7.a párjával járt itt
Decemberben töltöttünk a Párommal 4 pihentető napot a Hotel Cascade-ban. A szálloda design-ja eklektikus, de nem zavaró módon; nekünk nagyon tetszett miden! Az anyagválasztás, a kivitelezés igazán magas színvonalú! A tisztaság, az ételek választéka, minősége kitűnő! A fürdőszoba annyira szép volt, hogy egy az egyben "hazahoztam volna".
Átlagos 2019. február 26.a párjával járt itt
Az ételek túlárazottak, főleg annak tükrében, hogy a minőségük, ízviláguk inkább olyan jó közepes. Életem legrosszabb (sületlen) bécsi szeletét itt ettem. A hálózat többi éttermét nem ismerem. Ebédidőben iszonyat sokat kell várni egy frissensültre. A desszert viszont finom volt. A pincérek udvariasságával és a tisztasággal nem volt gond.
Kiváló 2017. június 30.a párjával járt itt
Júniusban töltöttünk egy hosszú hétvégét Kedvesemmel a Pelionban. Csak jókat tudok írni a szállodáról. Szerettem, hogy a fürdőköpeny, a wellness-törülközők a szobában vannak, nem kell külön valahol sorban állni értük (ne adj Isten kauciót fizetni a köntösért). A szobák és az egész szálloda tiszta, rendezett.