rezsu

rezsu adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2017.06.17

Kiváló 2015. május 28., kollégákkal járt itt
Április végén egy munkavédelmi konferencia keretében töltötte megy éjszakát ebben a csodálatos környezetben lévő kastélyban. A szerencse úgy hozta,hogy a palotában lévő szobát kaptam. Amikor beléptem a szoba ajtaján,úgy éreztem,hogy mintha visszakerültem volna a múltba. Teljesen elvarázsolt a szoba csodálatos berendezése.
Kiváló 2014. október 28.a párjával járt itt
A tokaji szüreti napok alkalmából jártunk az idén először ebben a városkában és töltöttünk el 3 éjszakát a Toldi fogadóban. Nagyon jó választás volt,mert a szállásunk nagyon közel volt a rendezvények helyszínétől,és ha kissé elfáradtunk a finom borocskák elfogyasztása után,napközben is visszatérhettünk a szállásra.
Kiváló 2014. november 27.a párjával járt itt
Kb. egy hete jártam ebben a szállodában immár negyedszer. Mindig nagy várakozás előzi meg az itt töltött napokat. nagyon kényelmes, hogy pár perc alatt elérhetőek a kezelési helyek,a gyógymedencék,uszoda,szaunák. Az ételválaszték bőséges, nagyon ízletes. A kitünő szórakozáshoz hozzájárulnak a hétvégeken megrendezendő táncestek is.