Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya
2800 Tatabánya, Győri út 27. (az Interspar melletti üzletsoron)

Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya a térképen

Szállások Tatabánya városában
Wellness csomagok Tatabánya városában

Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Nos hétköznap 11 kor rendeltem egy menüt az utca túl oldalára ,ez tartott nekik 2 órába hogy áthozzák hidegen . . . vicc az egész ,tudom tömeg van mindenki éhezik. soha többé! inkább főzök vagy bármi hideg kaja jo lesz
eddig is utáltam rendelni ezután sem fogok ,kivételes eset volt éhes gyerekem kérte . . magamba bízok. .

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás gyors volt. Kedves pincérek. Ami nem tetszett, hogy amikor fizettünk pincér elment, otthagyta a számlát és nem várta meg hogy kérünk e visszajárót vagy sem. Ez furcsa kicsit. Ilyenkor mi a teendő? Várjunk amíg visszatér ha számítunk visszajáróra? Vagy hagyjuk ott a pénzt a számla mellett? Furcsa szokás :)

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először, de nem is utoljára voltam itt. Legutóbb születésnapot ünnepeltünk e vendéglátóegység kerthelyiségében. Kiváló ételek és italok mellett kellemes órákat töltöttünk itt el. A kiszolgálás is a megszokott udvarias. közvetlen és gyors volt. A kerthelység hangulatos, amit ugyan egyszer megzavart a közeli vasúti sínen haladó vonat zaja, de ettől függetlenül jól éreztünk magunkat a szép környezetben.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ételre sokat vártunk, a gyerekek unatkoztak. A kaja átlagos, de nem olaszos.a mellék helység tiszta. A kiszolgálásra várni kell, akkor is ha nincsenek sokan.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Szeretjük mert közel van ,tiszta ,igényes,mindig minden friss és nagy adag az étel,ami változatos,sokféle lehetőségből választhatsz,jó ár-értek arányban . Hatalmas terasza van,+télen fűtött téli kertben ücsöröghetsz(beépített terasz? )Mindig sokan vannak ,menü is van ,az is finom . Gyakran járunk ,a városban az egyik legjobb.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A rendezvényteremben kaptunk asztalt(évforduló alkalmából, ketten), pedig jó előre foglaltam. A társaságok és a zene hangos volt. A négysajtos gnocchi kemény, gumiszerű, a cigánypecsenyén a kakastaréj sületlen és emiatt ehetetlen volt. A pincér megkóstolta, kaptam másikat, az egy fokkal jobb lett. Akkor jártam ott először, de oda soha többet!!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, és ezután is rendszeresen megyünk majd. Az ételek nagyon bőségesek és finomak, a szakács figyelembe veszi az egyedi kéréseket is. Ideális hely családi és céges összejövetelekre vagy romantikus vacsorára. Étlap szerint is ettünk már és menüt is, mindig meg voltunk elégedve. A hely hangulatos, a pincérek között vannak kedvesek és kevésbé kedvesek is.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Céges összeröffenést tartottunk itt régebben. Korrekt kiszolgálás, finom ételek egy szép helyen.
Tata

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Végigkísértem a fejlődésüket. 2006 körül nyitottak akkor még csak rendelni lehetett náluk azóta hangulatos kis éttermet nyitottak. Nagyon korrekt és kedves a tulajdonosuk és a dolgozók soha semmi rossz tapasztalatom nem volt velük, remélem ezen nem változtatnak. Csak így tovább!

gerecse50 TOP szállásértékelő
gerecse50 TOP fotófeltöltő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Sokszor járunk már a Pomodoro étteremben, mely Tatabánya végén, a Győri úton található, az Interspar áruzár melletti üzletsoron. Menüs étkeztetés is van az étteremben hétköznaponként, azt is többször igénybe vettük, és elégedettek voltunk. Igényes berendezés, kedves kiszolgálás, fiatal csapat. Mi mindig meg voltunk velük elégedve. Negatív dolgot nem is tudok írni.

Legnépszerűbb csomagok Tatabányán és környékén
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 7.350 - 7.395,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.01.01.
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszázs kuponnal, kerékpárhasználattal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 26.460,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.29.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.12.28.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.813 - 11.811,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 13.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.09.17.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 4.425 - 5.373,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.17. - 2020.01.01.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3-4 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bulival, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.

Szállodák Tatabánya környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tatabánya
Patak Park Hotel Tatabánya
Hotel Bellevue Tatabánya
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)

Pomodoro Étterem & Pizzéria TatabányaX