Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya
2800 Tatabánya, Győri út 27. (az Interspar melletti üzletsoron)

Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya a térképen

Wellness csomagok Tatabánya városában

Pomodoro Étterem & Pizzéria Tatabánya vélemények

lolly TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Nos hétköznap 11 kor rendeltem egy menüt az utca túl oldalára ,ez tartott nekik 2 órába hogy áthozzák hidegen . . . vicc az egész ,tudom tömeg van mindenki éhezik. soha többé! inkább főzök vagy bármi hideg kaja jo lesz
eddig is utáltam rendelni ezután sem fogok ,kivételes eset volt éhes gyerekem kérte . . magamba bízok. .

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Az ételek nagyon finomak voltak, a kiszolgálás gyors volt. Kedves pincérek. Ami nem tetszett, hogy amikor fizettünk pincér elment, otthagyta a számlát és nem várta meg hogy kérünk e visszajárót vagy sem. Ez furcsa kicsit. Ilyenkor mi a teendő? Várjunk amíg visszatér ha számítunk visszajáróra? Vagy hagyjuk ott a pénzt a számla mellett? Furcsa szokás :)

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először, de nem is utoljára voltam itt. Legutóbb születésnapot ünnepeltünk e vendéglátóegység kerthelyiségében. Kiváló ételek és italok mellett kellemes órákat töltöttünk itt el. A kiszolgálás is a megszokott udvarias. közvetlen és gyors volt. A kerthelység hangulatos, amit ugyan egyszer megzavart a közeli vasúti sínen haladó vonat zaja, de ettől függetlenül jól éreztünk magunkat a szép környezetben.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ételre sokat vártunk, a gyerekek unatkoztak. A kaja átlagos, de nem olaszos.a mellék helység tiszta. A kiszolgálásra várni kell, akkor is ha nincsenek sokan.

lolly TOP egyébhely értékelő
2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Szeretjük mert közel van ,tiszta ,igényes,mindig minden friss és nagy adag az étel,ami változatos,sokféle lehetőségből választhatsz,jó ár-értek arányban . Hatalmas terasza van,+télen fűtött téli kertben ücsöröghetsz(beépített terasz? )Mindig sokan vannak ,menü is van ,az is finom . Gyakran járunk ,a városban az egyik legjobb.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A rendezvényteremben kaptunk asztalt(évforduló alkalmából, ketten), pedig jó előre foglaltam. A társaságok és a zene hangos volt. A négysajtos gnocchi kemény, gumiszerű, a cigánypecsenyén a kakastaréj sületlen és emiatt ehetetlen volt. A pincér megkóstolta, kaptam másikat, az egy fokkal jobb lett. Akkor jártam ott először, de oda soha többet!!

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, és ezután is rendszeresen megyünk majd. Az ételek nagyon bőségesek és finomak, a szakács figyelembe veszi az egyedi kéréseket is. Ideális hely családi és céges összejövetelekre vagy romantikus vacsorára. Étlap szerint is ettünk már és menüt is, mindig meg voltunk elégedve. A hely hangulatos, a pincérek között vannak kedvesek és kevésbé kedvesek is.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Céges összeröffenést tartottunk itt régebben. Korrekt kiszolgálás, finom ételek egy szép helyen.
Tata

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Végigkísértem a fejlődésüket. 2006 körül nyitottak akkor még csak rendelni lehetett náluk azóta hangulatos kis éttermet nyitottak. Nagyon korrekt és kedves a tulajdonosuk és a dolgozók soha semmi rossz tapasztalatom nem volt velük, remélem ezen nem változtatnak. Csak így tovább!

gerecse50 TOP fotófeltöltő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2.
Sokszor járunk már a Pomodoro étteremben, mely Tatabánya végén, a Győri úton található, az Interspar áruzár melletti üzletsoron. Menüs étkeztetés is van az étteremben hétköznaponként, azt is többször igénybe vettük, és elégedettek voltunk. Igényes berendezés, kedves kiszolgálás, fiatal csapat. Mi mindig meg voltunk velük elégedve. Negatív dolgot nem is tudok írni.

Legnépszerűbb csomagok Tatabányán és környékén
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.20. - 2021.01.01.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
2020.02.20. - 2020.12.31.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
5 nap/4 éjszaka 12.240 - 29.261,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.30. - 2020.12.23.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2020.10.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor gyermek- és meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.12.30.
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 17.830,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2020.02.19. - 2021.02.20.
Klebelsberg Kastély
2020.02.20. - 2020.05.20.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, Reggelivel és fürdőbelépővel., parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2021.01.01.

Szállodák Tatabánya környékén
Royal Club Hotel Tatabánya
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tatabánya
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)

Pomodoro Étterem & Pizzéria TatabányaX