Kemencés Csárda Ópusztaszer
6767 Ópusztaszer, Komócsin Z. u. 23.

Kemencés Csárda Ópusztaszer a térképen

Kemencés Csárda Ópusztaszer vélemények

Sütő András TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben az étteremben a személyzet nagyon jól végzi a dolgát. Már az elején nagyon kedvesen elmondták, hogy melyik ételt nem tudják kihozni, meg kérdezik, hogy izlett-e az étel stb tényleg kifogástalan. Az ételek mennyisége is rendben van. Az ár érték arány is jó. Az ételek íze 5 skálán én csak 3 tudnék adni ezen a téren van javulni való.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi csárda-hangulatot lehet találni az ópusztaszeri Kemencés csárdában: kívül virágok, bent faburkolat és szép fabútor, használati tárgyak, fokhagyma- és paprika-füzér, kockás abrosz, kékfestő kendők. Még a zárás előtt is kedvesen és készségesen szolgáltak ki minket, pedig már a helységben egyedüli vendégek voltunk.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Az Erdei vendégházban töltöttünk pár napot,a csárdában vacsoráztunk. Nagyon barátságos hely, érdekes. Bőséges a választék, és a kiszolgálás mindent felül múlt!!!! Csak jót tudok mondani. Ha újra arra járunk, nem hagyjuk ki.!!Egyik nap zárt körű rendezvény volt, de mégis megoldották, hogy készítsenek palacsintát.Mindenkinek merem ajánlani!!!!

Monik TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégákkal, családtagokkal kirándultunk Ópusztaszerre. Ebédelni tértünk be a Csárdába. Sokan voltak, egy másik csoport nagy busszal érkezett, de mindenkinek volt hely. A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek. Az ételkínálatban mindenki talál kedvére valót. Vegetáriánus és kímélő ételek is vannak. Én nem kértem levest, de bőséges adagokat szolgálnak fel belőle.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Az Emlékpart után kiéhezve tértünk be a Kemencés csárdába egy vacsorára. Már előre kinéztük a helyet, tetszett az étlap, főleg mert halas ételre vágytunk, amiből volt is választék. Halszeletek bakonyi módra és "Edit asszony" tejszínes harcsaszeletére esett a választás. Nem kellett sokat várni az ételekre, amik igen szép adagok voltak.
Debrecen

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idegen városban,mindig az ittjartam. hu olvasóira(iróira) hagyatkozunk. Az Ópusztaszeri emlékpark után porzik a vesénk, meg ebédidő is van,igy kiválasztjuk a 2 csárda egyikét. A tegnapi dömping után csak szerényen ennénk,ezért egy babgulyást és egy halászlét rendelünk. A levesek 20 perc alatt megérkeznek,kis bográcsban,forrón ahogy kell erős pistával kisérve.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Gondolom sokakhoz hasonlóan az ópusztaszeri Emlékpark meglátogatása után tértünk be a Csárdába. Amikor mentünk, nem voltak sokan, de a környezet, a berendezés, a csárdahangulat nagyon megfogott. Igazi jó gulyást ettem, utána meg egy kis édességet, de nagyon finom volt a töpörtyűs pogácsa is. Sajnos kissé távol esik tőlünk a hely, de remélem idén nyáron járunk arrafelé, és ismét be tudunk nézni.

bernini TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Ópusztaszeren jártunk és kicsit félve ültünk be az egyetlen nyitva levő csárdába, de nem kellett csalódnunk. Kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk és igazán ízletes ételeket kaptunk, ráadásul nem is kellett sokat várnunk. Könnyű ebédre vágytunk, így töltött gombafejekre és rántott camembertre esett a választásunk.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kemencés csárda jó hangulatú, rusztikus hely, ahol jó a kiszolgálás, hatalmasak az adagok és barátiak az árak. Az étlap nem túl hosszú, merített papírra nyomták, ezzel is fokozva a békebeli hangulatot. Tartanak birkapörköltet és pacalpörköltet (nekem ez a kettő a kedvencem a műfajban, na jó, a kakaspörkölt tökével és taréjával sem kutya).
Tatabánya

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A park meglátogatása után hazafelé tértünk ide be vacsorázni, délután 4 órakor. Az időpontot azért írtam, mert ilyenkor elvileg kevesen vacsoráznak. De nem itt. Az összes belső terem foglalt volt, mindegyik teremben külön-külön más-más csoport volt, az egyikben talán esküvő, a másikban baráti találkozó, így mi a kerthelyiségbe „szorultunk”, ami mondjuk ebben a nagy melegben nem is volt baj.

Legnépszerűbb csomagok Ópusztaszeren és környékén
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható szabadidős programmal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2020.01.31.
Mozart Hotel
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.10.14. - 2019.12.31.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.04.21.
Hotel Három Gúnár
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Tisza Alfa Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, múzeum belépővel
2019.01.04. - 2019.12.20.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.300,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, belépőjeggyel a Reök-palotába, kedvezményekkel, klíma használattal, internettel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal levessel, gyümölcs vagy zöldség bekészítéssel, stég és csónak használattal
2019.01.02. - 2019.12.22.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 22.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri vacsorával, fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri programokkal és gálavacsorával, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Príma Vendégház
Tiszakécske

Szállodák Ópusztaszer környékén
Colosseum Wellness Hotel Ópusztaszer
Orosháza-Gyopárosfürdő ad otthont a háromcsillagos Alföld Gyöngye Hotelnek. Kisgyermekes...
Karácsony
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes őszi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Kemencés Csárda ÓpusztaszerX