Kemencés Csárda Ópusztaszer
6767 Ópusztaszer, Komócsin Z. u. 23.

Kemencés Csárda Ópusztaszer a térképen

Kemencés Csárda Ópusztaszer vélemények

Sütő András TOP étteremértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben az étteremben a személyzet nagyon jól végzi a dolgát. Már az elején nagyon kedvesen elmondták, hogy melyik ételt nem tudják kihozni, meg kérdezik, hogy izlett-e az étel stb tényleg kifogástalan. Az ételek mennyisége is rendben van. Az ár érték arány is jó. Az ételek íze 5 skálán én csak 3 tudnék adni ezen a téren van javulni való.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Igazi csárda-hangulatot lehet találni az ópusztaszeri Kemencés csárdában: kívül virágok, bent faburkolat és szép fabútor, használati tárgyak, fokhagyma- és paprika-füzér, kockás abrosz, kékfestő kendők. Még a zárás előtt is kedvesen és készségesen szolgáltak ki minket, pedig már a helységben egyedüli vendégek voltunk.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Az Erdei vendégházban töltöttünk pár napot,a csárdában vacsoráztunk. Nagyon barátságos hely, érdekes. Bőséges a választék, és a kiszolgálás mindent felül múlt!!!! Csak jót tudok mondani. Ha újra arra járunk, nem hagyjuk ki.!!Egyik nap zárt körű rendezvény volt, de mégis megoldották, hogy készítsenek palacsintát.Mindenkinek merem ajánlani!!!!

Monik TOP egyébhely értékelő
2018. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. június 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kollégákkal, családtagokkal kirándultunk Ópusztaszerre. Ebédelni tértünk be a Csárdába. Sokan voltak, egy másik csoport nagy busszal érkezett, de mindenkinek volt hely. A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek. Az ételkínálatban mindenki talál kedvére valót. Vegetáriánus és kímélő ételek is vannak. Én nem kértem levest, de bőséges adagokat szolgálnak fel belőle.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Az Emlékpart után kiéhezve tértünk be a Kemencés csárdába egy vacsorára. Már előre kinéztük a helyet, tetszett az étlap, főleg mert halas ételre vágytunk, amiből volt is választék. Halszeletek bakonyi módra és "Edit asszony" tejszínes harcsaszeletére esett a választás. Nem kellett sokat várni az ételekre, amik igen szép adagok voltak.
Debrecen

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idegen városban,mindig az ittjartam. hu olvasóira(iróira) hagyatkozunk. Az Ópusztaszeri emlékpark után porzik a vesénk, meg ebédidő is van,igy kiválasztjuk a 2 csárda egyikét. A tegnapi dömping után csak szerényen ennénk,ezért egy babgulyást és egy halászlét rendelünk. A levesek 20 perc alatt megérkeznek,kis bográcsban,forrón ahogy kell erős pistával kisérve.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 15. - 5 látogató hasznosnak vélte
Gondolom sokakhoz hasonlóan az ópusztaszeri Emlékpark meglátogatása után tértünk be a Csárdába. Amikor mentünk, nem voltak sokan, de a környezet, a berendezés, a csárdahangulat nagyon megfogott. Igazi jó gulyást ettem, utána meg egy kis édességet, de nagyon finom volt a töpörtyűs pogácsa is. Sajnos kissé távol esik tőlünk a hely, de remélem idén nyáron járunk arrafelé, és ismét be tudunk nézni.

bernini TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
Ópusztaszeren jártunk és kicsit félve ültünk be az egyetlen nyitva levő csárdába, de nem kellett csalódnunk. Kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk és igazán ízletes ételeket kaptunk, ráadásul nem is kellett sokat várnunk. Könnyű ebédre vágytunk, így töltött gombafejekre és rántott camembertre esett a választásunk.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kemencés csárda jó hangulatú, rusztikus hely, ahol jó a kiszolgálás, hatalmasak az adagok és barátiak az árak. Az étlap nem túl hosszú, merített papírra nyomták, ezzel is fokozva a békebeli hangulatot. Tartanak birkapörköltet és pacalpörköltet (nekem ez a kettő a kedvencem a műfajban, na jó, a kakaspörkölt tökével és taréjával sem kutya).
Tatabánya

2013. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
A park meglátogatása után hazafelé tértünk ide be vacsorázni, délután 4 órakor. Az időpontot azért írtam, mert ilyenkor elvileg kevesen vacsoráznak. De nem itt. Az összes belső terem foglalt volt, mindegyik teremben külön-külön más-más csoport volt, az egyikben talán esküvő, a másikban baráti találkozó, így mi a kerthelyiségbe „szorultunk”, ami mondjuk ebben a nagy melegben nem is volt baj.

Legnépszerűbb csomagok Ópusztaszeren és környékén
Mozart Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.333,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.01.01.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.04.30.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, ajándék bowlingozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.02.29.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.02.26. - 2020.12.27.
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.725 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 8.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyopárosi Gyógy-, Strand-, és Élményfürdőbe
2020.01.02. - 2020.05.31.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2021.02.26.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 4.518 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2020.12.31.
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Homoki Lodge Boutique Hotel
Ruzsa
2 nap/1 éjszaka 15.605,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlőitallal, kültéri medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.29. - 2020.11.01.

Szállodák Ópusztaszer környékén
Tisza Hotel Ópusztaszer
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét - teljes előrefizetéssel