5553 Kondoros, Hősök út 23

Szállások Kondoros városában
Wellness csomagok Kondoros városában

Kondorosi Csárda Kondoros vélemények

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
A kondorosi csárdáról ugyan hallottunk, nem jártunk arra. Húsvétkor útközben hazafelé kíváncsiságból megnéztük kívül, majd úgy döntöttünk, betérünk. Nem bántuk meg. Gyönyörű belső rész fogadott minket, szépen megterített kékfestős asztalokkal. Megkóstoltuk a jókai bablevest, a májgaluskalevest és a betyár batyut. Megfelelő adagok, ízletesek, panasz nem lehet rájuk.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 18.
Kíváncsiságból néztünk ide be a családdal a régi hírnevének köszönhetően. Összességében jó a véleményünk. Leginkább nehéz, hús ételek vannak, de hát ez egy csárda. Levesből és tésztából nem tudtak fél adagot kiszolgálni. Egyébként megfelelően nagyok az adagok. Ízletesek az ételek. Tetszett a múzeum rész is. A hely hangulata jó. A felszolgáló nagyon kedves volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Utunkat megszakítva Kondoroson ebédeltünk. Az éttermet reklámozó táblára lettünk figyelmesek a fő út mentén,gondoltuk betérünk egy ebédre. Az útbaigazító táblák alapján a főútról letérve könnyen megtalálható az étterem! Kívülről egy múzeumnak tűnik,de belépve sem csalódtunk,nagyon szép a berendezés,a falon régi képek,festmények,szépen terített asztalok.

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 8.
Tökéletes kiszolgálás . Páratlan hely. Az ételek nagyon finomak . Az adagok mennyisége megfelelő.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 23. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szokásos békéscsabai kolbászbeszerző kirándulásunkról hazafelé tartva tértünk be Kondoroson a Csárdába. Nekem nagyon bejött a hely hangulata (kicsit olyan mint egy múzeum), de ami ennél is fontosabb az étkek is. És hát mit is ehetett volna az ember egy ilyen helyen? Természetesen gulyást, utána meg frissen sült pecsenyét.

Vetési Ilona TOP szállásértékelő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 12.
Többször ebédeltünk már ebben a csártdában, a hangulata lenyűgöző és az ételek finomak. Mi kell még? A kiszolgálás gyors és figyelmes volt, most menüt kértünk, ami éppen megfelelt a déli harangszó okozta várakozásunknak. Jó ide betérni, mint egy ismerőshöz. Szerintem megtalálni sem nehéz, mert táblák igazítana útba, a főutcától egy saroknyira beljebb található.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 23.
Szarvason nyaraltunk júliusban, és egyúttal felkerestük a híres kondorosi Betyár-csárdát. /elég nehezen találtuk meg! / Nem volt szándékunkban vacsorázni, de az étlapot átnézve nem lehetett nem enni. :)
Az étlapon helyi és "betyáros" specialitású ételeket találtunk elfogadható áron. Ami az adagot illeti, az olyan 2emberes volt, tehát bőséges.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
Átutazóban voltunk Kondoroson,véletlenül keveredtünk a csárdába,de nem bántuk meg. Nagyon finomakat ettünk,a birka pörköltet még sokáig fogjuk emlegetni annyira finom volt. A kiszolgálás kifogástalan volt,a hölgy nagyon kedves,készséges volt. Annak ellenére,hogy az étteremben igen csak sok asztal foglalt volt,gyorsan megkaptuk a rendelt ételt.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 28.
Férjem családja Kondorosi. Tavaly nagyon finomakat ettünk a csárdában. Igy alig vártuk, hogy ismét , menjünk. A család 9 fö ,hat felnött és3 kamasz fiú. Megérkeztünk, mivel a temetőböl jöttünk,4-en elmentek kezetmosni. Mi leültünk és vártunk,De nem jött oda senki 10 perc után feláltunk és elmentünk. Sajnáltam mert a férjem nagyon csalódott volt.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Remek környezet,tisztaság, színvonalas miliő! A környezet, a múzeum miatt megéri betérni. A konyha átlagos, a "töltött káposztáról elsikkasztották a kakas taréjt" ami szerepelt az étlapban. A kevés vendég ellenére 32 percet kellett várni az ételre. Az étlap gasztro kirándulás lehetőségeit sejtette,- csalódás volt.

Legnépszerűbb csomagok Kondoroson és környékén
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2021.01.02.
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.08.31.
Hotel Gara Gyógy- és Wellness Szálloda
Füzesgyarmat
4 nap/ 3 éj 9.800,- Ft/fő/ éj ártól: félpanziós ellátással, menü ebéddel, korlátlan wellness és fitness terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2020.08.31.
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
2-5 éjszaka 16.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.28. - 2020.08.30.
Liza Apartman
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.05.27.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2020.12.23.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 7.983,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, városnéző kisvonatozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.18. - 2020.08.31.
Fészek Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.10.17.

Szállodák Kondoros környékén
Park Hotel Gyula Kondoros
Corvin Hotel Kondoros
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Nyári kikapcsolódás várfürdő belépővel (min. 3 éj)
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

Kondorosi Csárda KondorosX