9090 Pannonhalma, Vár 1.

Konferenciaterem - max. fő
Visa
Heineken, Soproni

VIATOR Apátsági Étterem és Borbár Pannonhalma bemutatkozása

A VIATOR Apátsági Étterem és Borbár a pannonhalmi Kosaras-dombon, a Pannonhalmi Főapátság új látogatóépületében nyitott meg 2010. május 28-án. A VIATOR a pannonhalmi bencés szerzetesközösség gasztronómiai jelképe: egyszerre tradicionális és modern, olyan, amely érdemes a vendégek bizalmára. Az M1-es autópályától 11 kilométerre mind kirándulók, mind üzletemberek számára alkalmas lehet a mindennapi rohanás közben egy nyugodt ebédre vagy vacsorára.
A VIATOR-ban kiemelt szerep jut a boroknak. Elsősorban a stratégia partner Apátsági Pincészet termékeit – köztük olyan tételeket is, amelyek csak Pannonhalmán hozzáférhetők – kínálja a Vendégeknek, de szinte minden borvidék képviseltetve van a borlapon. Az ételek és borok harmóniáját minden alkalommal igyekeznek a munkatársak szakszerű ajánlatokkal megteremteni, de a borestek során különösen erre törekszik a csapat. Az épületben található és technikailag kiválóan felszerelt konferenciaterem üzleti tárgyalásoknak, szakmai továbbképzéseknek, csapatépítő programoknak, tudományos tanácskozásoknak egyaránt optimális helye tud lenni.

VIATOR Apátsági Étterem és Borbár Pannonhalma képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
A 996-ban alapított Pannonhalmi Bencés Főapátság Magyarország egyik legfontosabb történelmi emlékhelye, olyan szellemi központ, mely ma is több síkon tud hatótényező lenni. Nemcsak gimnáziumot, kollégiumot és szociális otthonokat működtetnek, de 2003 óta borászatot, 2010 óta pedig csúcséttermet is, Viator néven.

Kyra TOP szállásértékelő
2017. júniusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. június 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég, csoportos rendezvényen, apátsági koncert után vacsoráztunk itt. Szép fekvés, panorámás ablakok, teraszok, jó megközelíthetőség, szép berendezés jellemzi. Svédasztalos vacsorát, borokat (én a helyi vöröset) fogyasztottunk. Minden kifogástalan volt, ételek, kínálat, italfelszolgálás. Még a mellékhelyiség is tiszta, kényelmes.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Viator Apátsági Étterem és Borbár jó hírneve nem véletlen. Kapcsolódik színvonalában az Apátság minőségéhez, minőségi szolgáltatásaihoz, programjaihoz és méltón egy szerzetesi életrendhez, ugyan napi falatokkal, de mégis hosszú távon gondolkodnak a minőséggel. Jó szívvel ajánlom még nem vallásos embereknek is! Nem függ a kettő össze, de megtérhetnek.
Cegléd
Gyöngyös

2016. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pannonhalmi Kosaras-dombon, az apátság szomszédságában 2010-ben nyitott meg a bencések által működtetett étterem, amely hamarosan hazánk egyik legjobb vendéglátó egységévé vált, véleményem szerint a vidéki legjobb 3-ban benne vannak jelenleg. A teraszról csodálatos panoráma nyílik a hegy tetején magasodó apátság épületére, valamint a környező tájra.

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden elvárásomat felülmúló élmény volt! Egy az Apátságot és a pincészetet követő túra után tértünk be ide. Nagy tisztaság, figyelmesség, kellemes hangulat fogadott! Kimondottan figyelmes - de nem tolakodó! - profi, hozzáértő kiszolgálás, hihetetlenül finom ételek! Ár/érték arányban is minden a helyén van! Biztosan visszatérünk!

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifogástalan kiszolgálás, kifogástalan ételek. Egyszerűen a végtelenségig lehetne sorolni az étterem érdemeit. Úgy gondolom, hogy érdemes sok ételt kipróbálni ottjártunkkor, mert olyan élményt nyújtanak, amit nem felejtünk el egykönnyen. Ár-érték arányban azt mondom, hogy teljesen korrekt, hiszen Budapesten ilyen kiváló étkekért, a dupláját megkérik.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kilátás pazar, a környezet bámulatos. (Különösen igaz ez a nyári programok idején. )Az évszakonként változó étlapot kreativitás és fantázia jellemzi. Bármit kóstoltunk itt eddig, az finom volt. Vagy nagyon finom. Esetleg isteni. (Egyszer a desszert után még egy könnycseppet is elmorzsoltam. ) Az adagok nem hatalmasak, mindenképpen készülni kell rá, hogy 3-4 fogást simán végig lehet enni.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 6. - 4 látogató hasznosnak vélte
Pannonhalmát egyszer látni kell, csak úgy mint az apátságot. Kora délután érkeztünk, még nem voltunk ”kirándulni” mert éhesek voltunk, így beültünk erre az igencsak hangulatos és mesteri helyen megépített, kivitelezett étterembe. A panoráma leírhatatlan és magával ragad, eszel és közben repül az idő,három óra csak úgy huss.

2014. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal érkeztünk. Bor kóstoló előtt tértünk be a feltűnő külsejű, csodálatos panorámát nyújtó Viator nevű minimal stílusú üvegkastélyba. Sajnos csak kávézni volt időnk, de ez alatt remekül éreztük magunkat. Kiváló,udvarias kiszolgálás, nagy választék jellemezte. A kávéban nem csalódtunk, és minden másban sem.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 7.
Igényes környezet, csodálatos panoráma, szép terasz, udvarias hibátlan kiszolgálás, profi séf, nagyon finom levesek, főételek és extra desszertek. Az árak arányban vannak a minőséggel. Az adagok nem hatalmasak, de ha három fogást rendelünk (érdemes) akkor nem maradunk éhesek.

Legnépszerűbb csomagok Pannonhalmán és környékén
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kávéval és süteménnyel, egy alkalommal levesebéddel, wellness-és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.13. - 2020.03.31.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz gépek használatavál, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.30.
Hotel Capitulum
Győr
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.12.13. - 2020.01.31.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
4 nap/3 éjszaka 37.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna szeánsz használattal, szilveszteri gálavacsorával, szoba bekészítéssel, élőzenés esttel, Irigy Hónaljmirigy koncerttel, tombolasorsolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Ipoly Residence
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 61.028,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.02.
Aqua Hotel Termál
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 13.552 - 33.480,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.10.08.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2020.09.03.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.13. - 2020.12.13.
Hotel Lajta Park
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2021.12.31.
Öreg-tó Hotel
Tata
1-2 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal vagy fürdőbelépővel, kedvezménykártyákkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.24. - 2019.12.15.

Szállodák Pannonhalma környékén
Aqua Hotel Termál Pannonhalma
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Hotel Laroba Pannonhalma
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Pannonhalma
Aqua- Karácsony (min. 2 éj)
Karácsony - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (min. 2 éj)

VIATOR Apátsági Étterem és Borbár PannonhalmaX