Bock Óbor Étterem Villány
7773 Villány, Batthyány u. 15.

Bock Óbor Étterem Villány a térképen

Terasz - max. 60 fő
Visa, EC/MC, Amex
nincs

Bock Óbor Étterem Villány bemutatkozása

Az éttermünk 2003-ban nyitotta meg kapuit, amely rusztikus, provance-i stílussal, valamint a pincészet remekeivel várja a kulináris élvezetek iránt érdeklődőket. Ideális helyszín családi rendezvények, baráti összejövetelek, romantikus borvacsorák számára. Folyamatosan megújuló étlapunk, valamint a kitűnő séfjeink gondoskodnak arról, hogy fenséges ízekben és maradandó gasztronómiai élményekben legyen részük az idelátogatóknak. A honlapunkon megtalálható a háromnyelvű étlap, valamint lehetőség van online asztalfoglalásra is.

Bock Óbor Étterem Villány képei

Bock Óbor Étterem Villány vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 29.
Már 2x jártunk a hotelben családdal, barátokkal. Az ételek fenomenálisak, a borok kiválóak! Pincelátogatás nagyon érdekes volt, a borkóstoló pedig igazi élmény. A pince és a hotel is szép tiszta. A személyzet kedves, figyelmes. Mindenkinek csak ajánlani tudom a hotelt is, de főleg az éttermet és a borokat! Mi még biztosan visszatérünk, másnak is ajánlom!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nehezen sikerült szállást foglalni. Már évek óta küszültem ide, de mindig teltház volt a kiszemelt időponton. Most jóval előbb sikerült szállást foglalnom a Hotelbe és így eljutottam egy remek borkóstolós vacsorára is az Óbor étterembe. Felejthetetlen lett az impresszió és azóta is visszavágyó érzés kerít hatalmába. Aki teheti ne hagyja ki a Bock Pincészetet, ha Villányban jár.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Céges vacsorán voltunk ebben az étteremben.Figyelmes kiszolgálásban volt részünk.Nagyon finom ételeket ettünk,és csodás borokat ittunk.Az élményt tovább fokozta a pince rendszer bejárása,ahol tökéletes rend,tisztaság és általam sosem látott mennyiségű hordó várt minket.Összegzésül annyit tudnák mondani hogy amikor csak tehetem vissza fogok térni.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
Èdesanyàmmal mentem az ètterembe születèsnapja alkalmàbòl. Kivàlò vàlasztàs volt. Kèrtem meglepetèst szülinapra. Olyan szuper èdessèget kaptunk, olyan tálalàssal, hogy mindkettőnk szava elállt. Az ètelekről nem is beszèlve! ! ! A legkivàlòbb hely! ! !

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Már régóta szerettem volna ellátogatni Villányba, a tipikusnak mondható magyar falucskába, mely országunk egyik legjelentősebb borvidékének szívében helyezkedik el. A hőségben a híres Bock Étterembe is elbarangoltunk, ahol a kiváló ételek és italok fogyasztása mellett a borospincét is megtekinthettük.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus, fantasztikus, fantasztikus! Elsőre ez jut az eszembe! Villányi látogatásunkkor nem hagyhattuk ki a híres Bock vendégszeretetet és nem csalódtunk! Sőt! Az exkluzív környezetben kicsit egyszerűbb emberként is úgy bántak velünk mint az urakkal. Isteni borokat kóstoltunk, felejthetetlen! És a mellé kínált finomság. . . a kiszolgálás, a pince látogatás.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 3.
Bock József neve Gere Attiláé mellett a legismertebb a magyar vörösborrajongók körében. A borász 2004 táján öregbítette nevét a Bock bisztróval, mely Bíró Lajosnak köszönhetően máig fényesen ragyogó csillag a magyar gasztronómia egén. A bisztró azóta még több egységgel szaporodott.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 28.
Baráti társasággal jártunk itt. Fantasztikus a kiszolgálás, az ételeket csak dicsérni lehet. mi pécsiek vagyunk, közel van a hely, de bárhonnan ajánlom ide elutazni. A pincelátogatás is nagy élmény, egy kozépkori hangulat átélésével vetekszik. A végén a finom borok és ételek utén az állomásra is kifuvaroztak minket. Vendéglátás magasfokon.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjem születésnapját töltöttük Villányban. Bockéknál szálltunk meg és ebben az étteremben rendeltem meg a borvacsorát plusz meglepetésként szülinapi tortát. A vacsora nagyon finom volt,bár olyan mennyiségben ,ami meghaladta képességeinket. Több fogással kellett volna megbirkóznunk és persze a hozzávaló borokkal. Csak erős gyomrúak vállalják a megmérettetést!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 26.
Borozgatni mentem Villányba és a hotel portása ajánlotta az éttermet. Ezúton is köszönöm neki. Nagyon finomak voltak az ételek, egy ebédet és két vacsorát költöttem el náluk. A kiszolgálás hibátlan volt a borok páratlanok. Ha tehetem vissza fogok menni. A pincér urak nagyon értették a dolgukat,nem voltak tolakodóak de abban a pillanatban ha kellet ott voltak.

Legnépszerűbb csomagok Villányban és környékén
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2020.12.22.
Gere Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 27.115,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.04.30.
Baranya Hotel
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.11.01.
Bagolyvár Panzió
2020.10.27. - 2021.01.25.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.06.17.
Hotel Dombóvár
Dombóvár
2 nap/1 éjszaka 4.200 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Andrea & Mónika Vendégház
2020.10.26. - 2021.10.27.
Gere Luxus Apartman
Komfort Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.16. - 2020.10.31.
Hotel Makár Sport & Wellness
2 nap/1 éjszaka 11.280 - 15.051,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.03. - 2021.01.31.
Hotel Arkadia
2020.12.23. - 2021.01.01.

Szállodák Villány környékén
Ametiszt Hotel Villány
Dráva Hotel Thermal Resort Villány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Villány
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
LoveBOX (min. 2 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

Bock Óbor Étterem VillányX