Bock Óbor Étterem Villány
7773 Villány, Batthyány u. 15.

Bock Óbor Étterem Villány a térképen

Terasz - max. 60 fő
Visa, EC/MC, Amex
nincs

Bock Óbor Étterem Villány bemutatkozása

Az éttermünk 2003-ban nyitotta meg kapuit, amely rusztikus, provance-i stílussal, valamint a pincészet remekeivel várja a kulináris élvezetek iránt érdeklődőket. Ideális helyszín családi rendezvények, baráti összejövetelek, romantikus borvacsorák számára. Folyamatosan megújuló étlapunk, valamint a kitűnő séfjeink gondoskodnak arról, hogy fenséges ízekben és maradandó gasztronómiai élményekben legyen részük az idelátogatóknak. A honlapunkon megtalálható a háromnyelvű étlap, valamint lehetőség van online asztalfoglalásra is.

Bock Óbor Étterem Villány képei

Bock Óbor Étterem Villány vélemények

rozsa23 TOP fotófeltöltő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nehezen sikerült szállást foglalni. Már évek óta küszültem ide, de mindig teltház volt a kiszemelt időponton. Most jóval előbb sikerült szállást foglalnom a Hotelbe és így eljutottam egy remek borkóstolós vacsorára is az Óbor étterembe. Felejthetetlen lett az impresszió és azóta is visszavágyó érzés kerít hatalmába. Aki teheti ne hagyja ki a Bock Pincészetet, ha Villányban jár.

2017. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. december 11.
Céges vacsorán voltunk ebben az étteremben.Figyelmes kiszolgálásban volt részünk.Nagyon finom ételeket ettünk,és csodás borokat ittunk.Az élményt tovább fokozta a pince rendszer bejárása,ahol tökéletes rend,tisztaság és általam sosem látott mennyiségű hordó várt minket.Összegzésül annyit tudnák mondani hogy amikor csak tehetem vissza fogok térni.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
Èdesanyàmmal mentem az ètterembe születèsnapja alkalmàbòl. Kivàlò vàlasztàs volt. Kèrtem meglepetèst szülinapra. Olyan szuper èdessèget kaptunk, olyan tálalàssal, hogy mindkettőnk szava elállt. Az ètelekről nem is beszèlve! ! ! A legkivàlòbb hely! ! !

2015. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Már régóta szerettem volna ellátogatni Villányba, a tipikusnak mondható magyar falucskába, mely országunk egyik legjelentősebb borvidékének szívében helyezkedik el. A hőségben a híres Bock Étterembe is elbarangoltunk, ahol a kiváló ételek és italok fogyasztása mellett a borospincét is megtekinthettük.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus, fantasztikus, fantasztikus! Elsőre ez jut az eszembe! Villányi látogatásunkkor nem hagyhattuk ki a híres Bock vendégszeretetet és nem csalódtunk! Sőt! Az exkluzív környezetben kicsit egyszerűbb emberként is úgy bántak velünk mint az urakkal. Isteni borokat kóstoltunk, felejthetetlen! És a mellé kínált finomság. . . a kiszolgálás, a pince látogatás.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. április 3.
Bock József neve Gere Attiláé mellett a legismertebb a magyar vörösborrajongók körében. A borász 2004 táján öregbítette nevét a Bock bisztróval, mely Bíró Lajosnak köszönhetően máig fényesen ragyogó csillag a magyar gasztronómia egén. A bisztró azóta még több egységgel szaporodott.

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 28.
Baráti társasággal jártunk itt. Fantasztikus a kiszolgálás, az ételeket csak dicsérni lehet. mi pécsiek vagyunk, közel van a hely, de bárhonnan ajánlom ide elutazni. A pincelátogatás is nagy élmény, egy kozépkori hangulat átélésével vetekszik. A végén a finom borok és ételek utén az állomásra is kifuvaroztak minket. Vendéglátás magasfokon.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Férjem születésnapját töltöttük Villányban. Bockéknál szálltunk meg és ebben az étteremben rendeltem meg a borvacsorát plusz meglepetésként szülinapi tortát. A vacsora nagyon finom volt,bár olyan mennyiségben ,ami meghaladta képességeinket. Több fogással kellett volna megbirkóznunk és persze a hozzávaló borokkal. Csak erős gyomrúak vállalják a megmérettetést!

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 26.
Borozgatni mentem Villányba és a hotel portása ajánlotta az éttermet. Ezúton is köszönöm neki. Nagyon finomak voltak az ételek, egy ebédet és két vacsorát költöttem el náluk. A kiszolgálás hibátlan volt a borok páratlanok. Ha tehetem vissza fogok menni. A pincér urak nagyon értették a dolgukat,nem voltak tolakodóak de abban a pillanatban ha kellet ott voltak.

2012. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy borkóstoló programon vettünk részt, ahol a pincészet jobbnál jobb borait kóstoltuk. A program mellé ételrendelési lehetőség is volt, amivel éltünk is. Az ételek kifogástalanok voltak látványban és ízben is. A felszolgálásra sem lehetett panasz, kedves, rugalmas és hozzáértő sommalier foglalkozott velünk. A környezet és az étterem pedig csodás, jó hangulatú volt.

Legnépszerűbb csomagok Villányban és környékén
Blum Vendégház & Pince
Villány
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással
Siesta Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, egy alkalommal privát wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.25. - 2019.12.30.
Hotel Castello
Siklós
5 nap/4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, biliárdterem és játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.06.12.
Dráva Hotel Thermal Resort
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2020.12.20.
Anikó Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Ponty Poronty Vendégház
Nagybaracska
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, jakuzzi és szauna használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.28. - 2020.01.02.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 13.915,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2021.09.08.
Zsályaliget Hotel és Élménypark
Pogány
2 nap/1 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Hotel Palatinus
3 nap/2 éjszaka 6.237 - 10.631,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szauna használattal, internettel
2019.02.14. - 2020.12.27.
Laterum Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2019.12.20.
Corso Hotel Pécs
3 nap/2 éjszaka 33.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes belépőjegyekkel, választható szilveszteri programokkal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, élőzenés szilveszteri mulatsággal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Andrea & Mónika Vendégház
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Villány környékén
Ametiszt Hotel Villány
Baranya Hotel Villány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Villány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Pihenő napok (min. 2 éj)

Bock Óbor Étterem VillányX