Búsuló Juhász Étterem Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Búsuló Juhász Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2021. február 9.gyerekekkel járt itt
Habár most a vírushelyzet miatt nem áll módunkban az egyik kedvenc éttermünkben ebédelni, legalább van időnk egy jó értékelést írni a csapatnak biztatás ként! Nekünk eddig mindig nagyon ízlett itt minden. Igazi “Gourmet” jellegű, Kiváló ételek, nagyon kedves és professzionális pincérek és nagyon kellemes hangulat várja az idelátogatókat! Kitartás! Reméljük nemsokára követünk megint!
Átlagos 2019. május 14.egyedül járt itt
A legjobb budapesti étterem között számon tartott Búsuló Juhász Étterem meglátogatása szintén a régóta tervezett programok között szerepelt. A helyszín eleve impozáns: a Citadella lábánál, csodálatos panoráma a városra az ablakokból, mindehhez ez egy elegáns, igényes, dekoratív belső tér.
Búsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étlap/itallapBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étlap/itallapBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étlap/itallapBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. október 31.barátokkal járt itt
Mióta Pongrácz Tamás átvette a Búsuló Juhász üzletvezetői posztját, nagyon vágyam arra, hogy megnézzem, mit tud a hely. Amikor közel két évtizede itt jártam középszerű volt az étterem, sőt, a tiramisu savanyú volt. Nem tudom, Tamás ott dolgozik-e még, a Maligánban ismerkedtünk meg a kétezres évek közepén engem nagyon megnyert a személyisége és elhivatottsága.
Búsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - BelsőBúsuló Juhász Étterem Budapest - Külső képBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/italBúsuló Juhász Étterem Budapest - Étel/ital
2018. május 23.családjával járt itt
Valójában távoli országból érkezett, és egyben a mi családfánkra tartozó rokonokat akartunk itt megvendégelni, de én nagyon örültem, hogy pont ezt az éttermet választottuk végül. Különösen a zenészek és az ő válogatott slágereik, zenés műsoruk tetszett legjobban. Köszönet érte a családomnak, hogy elvittek magukkal. Bárcsak jövőre újra megkóstolhatnám a főztjüket.
Kiváló 2018. január 30.a párjával járt itt
Az étterem belső kialakítása nagyon hangulatos, körbe panoráma ablakokkal. Sajnos mi nem az ablak mellett kaptunk helyet, de az ízek kárpótoltak. Nagyon kedves gesztus volt, hogy előételként kaptunk frissen sült házi kenyeret vajjal és körözöttel. Tökéletes étvágygerjesztő volt!
Kiváló 2017. december 14.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a párom nővérétől Ő pesti és egy igazán elegáns ajándékkal akart nekünk kedveskedni. Sikerül neki az ételek finomak ízletesek voltak a kilátás pedig feledhetetlen gyönyörű fővárosunk a lábunk előtt hevert ami tényleg egy életre szóló látvány a vidéken élőknek!
2017. június 15.a párjával járt itt
Egy bónuszos kedvezmény miatt választottam az éttermet, úgymond próbáljuk ki alapon. Hétköznap este mentünk és rajtunk kívül csak egy asztalnál ültek. A hely hangulatos, bár köd volt és nem láttunk semmit a kilátásból, de élő zene volt, és a vendégek nem lévén olyan volt mintha mindenki csak velünk foglalkozna.
Kiváló 2016. január 23.a párjával járt itt
Egy hideg szombati napon látogattunk el párommal a Búsuló Juhász Étterembe. Asztalt is foglaltunk, bár nem voltak túl sokan ebéd időben. Az ételek nagyon finomak voltak, a hagyományos magyar konyhát idéző ízekkel, de mindezt elsőosztályú színvonalon nyújtotta. Dréhert csapoltak, félliteres korsóba, ahogy kell.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 6.a párjával járt itt
Kedvezményes étkezési lehetőség keretében látogattuk meg a Búsuló Juhász Éttermet. Kiemelt napra foglaltuk jó előre bebiztosítva a helyünket. Várakozásom beigazolódott, telt ház lett mire végeztünk az étkezéssel. A kedvezmény/csökkentés az árra vonatkozott és nem másra, azonban mindenből kevesebb jutott nekünk.
Kiváló 2015. május 13.családjával járt itt
Május elsején úgy döntött a család,hogy ellátogat a Gellért-hegyen található Búsoló Juhász Étterembe. És azt kell,hogy mondjam,nem csalódtunk,sőt nagy elégedettséggel távoztunk. Egyébként nagyon kényelmesen fel lehet jutni a 27-es busszal,nem kell megijedni a hegy szó hallatán.