Kisfaludy-ház Badacsony
8261 Badacsony, Kisfaludy u. 28.

Kisfaludy-ház Badacsony a térképen

Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Kisfaludy-ház Badacsony bemutatkozása

Egy lélegzetnyi szabadság, a Balaton gyöngyszeme. Magyar és nemzetközi konyha, badacsonyi és táj jellegű borok. Főszezonban cigányzene.Terasz felejthetetlen, lélegzetelállító panorámával, romantikus, természetes környezet. Műemlékház.
Parkolás az ... Tovább >>
Parkolás az étterem mellett személygépkocsiknak, mikrobuszoknak. Túrataxik a badacsonyi posta elöl. Aszfaltozott út. Kb. 30 perc séta az étteremig.
A terasz befogadóképessége: 200 fő
A belső termek befogadóképessége: 25, 25, 40 fő
Pince (borozó) befogadóképessége: 80 fő
Nyitva tartás: május 11.-től októberig, naponta 11.00-23.00 óráig.
Üzletvezető:Kuzma László
Konyhafőnök:Horváth Viktor
Hitelkártya elfogadóhely, erzsébet utalványt elfogadunk! Szép kártya elfogadóhely (otp, mkb, k&h)

Kisfaludy-ház Badacsony képei

Kisfaludy-ház Badacsony vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Hát mire fölértünk a lábam leszakadt, de megérte!
At étterem tiszta, rendezett, a kiszolgállás nagyon jó! Gyorsak, és udvariasak a felszolgálók!
Az ételek jó minőségűek, finomak!
Az adagok pont akkorák, amekkorának lenniük kell!
Nekem, és a családnak is nagyon bejött a hely!
És akkor a kilátásról még nem is beszéltem!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
A Balatonfelvidéken nyaraltunk, s egy nap felmentünk Badacsonyban a Kisfaludi- Házba. Sok pénzt fizettünk lenn a parkolásért. Fárasztó volt felgyalogolni, de a látvány - gyönyörű. A teraszon ültünk le a párommal. Halászlevet kértünk. Nagyon hamar kihozta a pincér, ízléses tálalásban. Mást vártam, ettem már finomabbat. Az árak elég borsosak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszik az étterem elhelyezkedése! Rögtön a kellemes hangulat, a virágos, színes külső tere fogott meg! Élőzene szól, csodás a panoráma! A felszolgálók kedvesek, segítőkészek. Az ételallergiám miatt az utóbbit tesztelhettem is, le a kalappal! Minden étel, amit ettem nagyon finom volt, a természetes ízek nagyon tetszettek, a tálalás nagyon ott van!

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ez az a hely, ahol a kilatast kell megfizetni, de azt jo dragan es ezen nemcsak a penzbelit, hanem a tapasztalatot is ertem. Par evvel ezelott jartam mar itt es kellemes emlekekkel tavoztam, ezert a tegnapi, szep oszi szombaton ugy dontottunk, hogy a nalunk vendegeskedo kulfoldi rokonat, ismerosoket is elvisszuk erre gyonyoru helyre, egy finom ebedre.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsorázni mentünk az étterembe, ahol tényleg gyönyörű a kilátás, páratlan hangulata van a helynek. (Az étteremnek nincs saját parkolója a nyilvános parkolóban pedig este 10-ig kell fizetni. ) A kiszolgálás rendkívül gyors, még meg sem ettem a levest (a többiek már igen) és hozták is a főételeket. Nagyon finomak voltak az ételek, mind a levesek és a főételek is.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Itt mindig jókat ettünk-ittunk normális áron,de ami tegnap történt,nagyon meglepett.Egy adag rágós bécsi-szelet paradicsom-salátával és egy 1/2adag finom halászlé,2x 1/2 liter szódavíz 6700 forint.Hévizen nyaralunk és a régi szép emlékek miatt autóztunk ide,hogy aztán ekkorát csalódjunk!

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem elhelyezkedése a csodálatos környezetben, a műemlékházban egyedülálló. A kiszolgálás udvarias és gyors. Aki a cigányzenét szereti itt magas színvonalon élvezheti. A halászlé és a húsleves igazán finom, házias volt. A főételekből kiemelkedett a fogasfilé spenótos metélttel illetve a libamáj borban párolt körtével, tokaji aszú zselével pirított kalácságyon tálalva.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 5.
2015-ben úgy döntöttünk,hogy összekötjük életünket teljesen.Hosszú levelezés személyes találkozás előzte meg a vacsorát.Igényes ételek,korrekt kiszolgálás várt.Segítőkész csapattal ismerkedhetünk meg.Jártunk már régebben is az étteremben de akkor még más üzemeltette.Most is csak ajánlani tudom a helyet pazar látvány tárul a remek ételekhez.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 3.
Badacsonyi bortúránk során a kíváncsiság vitt egyre feljebb a hegyen, a fenti terasz pazar kilátással kecsegtetett. Reméltük, hogy megéri felkapaszkodni, korgó gyomorral magunk mögött hagyva több éttermet. Valóban megérte, és nem csak a csodás kilátás miatt. Bár a terasz fölötti vászontető, műanyag székek nem éppen a helyhez illőek, valamennyi étel kifogástalan volt, a kiszolgálás szintén.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Badacsonyban töltöttük el egy hétvégét és mivel nagyon sok jót olvastunk a helyről, úgy döntöttük, mi is kipróbáljuk. Leginkább a káprázatos kilátás vonzott. Sajnos egy iszonyatosan szeles és hideg napot fogtunk ki. Nagyon sokan ültek a nyitott teraszon, de mivel majd' elvitte őket a szél, a pintértől kértük, had üljünk le benn.

Legnépszerűbb csomagok Badacsonyban és környékén
Hotel Halászkert
Badacsony
5 nap/4 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.01. - 2020.03.31.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, kerékpárhasználattal, gyümölcstál bekészítéssel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2020.09.30.
Dorina Wellness Apartman
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.12. - 2020.03.31.
Sante Hévíz
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.03. - 2020.05.31.
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2020.04.01. - 2020.10.31.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.30.
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
József Apartman
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balla Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 5.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.12.10. - 2019.12.20.
Holiday Resorts
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 37.495,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borvacsorával, szilveszteri bulival, jóslással, sorselemzéssel, tombolával, gyermekfoglalkoztatással
2019.12.30. - 2020.01.01.

Szállodák Badacsony környékén
Hunguest Hotel Freya Badacsony
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Badacsony
Hotel Yacht Wellness & Business Badacsony
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Kisfaludy-ház BadacsonyX