Amálka
Országjáró - 65 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2728 feltöltött kép
Fotói
2728 fotó

Amálka adatlapja

229Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.12.04
Utoljára itt2024.05.01

Néhány kiemelt értékelés

Kiváló 2023. június 26. járt itt
Visegrádi kirándulásunk alkalmával kerestünk egy fagyizót, amely jó helyen, a központban található.
Sok féle süti volt, elfogadható áron, mi most fagyit kóstóltunk. Nagy kerti rész tartozik hozzá, ez is csábított, hogy megpihenjünk ott.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád -
Még több kép (23 db) >>
Kihagyhatatlan 2024. január 1. járt itt
Szilveszter estéjén meglepetés volt ez a kirándulás ide. A MOL székházba lépve fényáradat fogadott. Oldalt a panoráma liftnél volt a beléptetés, pár másodperc alatt repített fel a lift a 29. emeletre. Egy felülről nyitott teraszra értünk, több emeletnyi üvegfallal körbezárva. Lenyűgöző volt az éjszakai kivilágosításban látni a város lüktetését.
Felhasználó fényképei:
MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest - MOL SkyDeck Budapest -
Még több kép (27 db) >>
Kiváló 2023. július 5.egyedül járt itt
Ahogy beléptem ebbe a hangulatos étterembe, egyből kiszúrtam magamnak a hűtőpultban azt a sülthabos sütit. Kedves, fiatal pincérlány sietett hozzánk étlappal, de én már tudtam, hogy olyat kérek egy limonádéval. Isteni finom volt, ajánlom megkóstolni.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba -
Még több kép (5 db) >>