Amálka
Országjáró - 64 városban járt márFelfedező - 86 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2715 feltöltött kép
Fotói
2715 fotó

Amálka adatlapja

228Értékelés
Bemutatkozás
Így utazok, így járok étterembe
Ilyen vagyok
Spórolós utazó  •  Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2013.12.04
Utoljára itt2024.01.19

Néhány kiemelt értékelés

Érdekes 2023. május 27. járt itt
Olyan gyógyfürdőt kerestem Dél-Dunántúlon, ahol még nem jártam, így bukkantam erre a fürdőre. Nagy ősfás parkban lehet parkolni, ingyenesen. A bejárat egy barlangra hasonlít, belépve egy nagy fa szobor fogad. A belépőjegy elfogadható áru, van délutáni jegy is. Az öltözőszekrény kulcsért kauciót kell fizetni.
Felhasználó fényképei:
Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend - Hertelendi Termálfürdő Magyarhertelend -
Még több kép (41 db) >>
Kiváló 2023. június 26. járt itt
Visegrádi kirándulásunk alkalmával kerestünk egy fagyizót, amely jó helyen, a központban található.
Sok féle süti volt, elfogadható áron, mi most fagyit kóstóltunk. Nagy kerti rész tartozik hozzá, ez is csábított, hogy megpihenjünk ott.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád - Rigoletto Cukrászda Visegrád -
Még több kép (23 db) >>
Kiváló 2023. július 5.egyedül járt itt
Ahogy beléptem ebbe a hangulatos étterembe, egyből kiszúrtam magamnak a hűtőpultban azt a sülthabos sütit. Kedves, fiatal pincérlány sietett hozzánk étlappal, de én már tudtam, hogy olyat kérek egy limonádéval. Isteni finom volt, ajánlom megkóstolni.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Felhasználó fényképei:
Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba - Bonita Bisztró Békéscsaba -
Még több kép (5 db) >>