Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest

Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest
Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda BudapestSzéchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest
Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda BudapestSzéchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest

Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest bemutatkozása

A fővárosi fürdők közül talán egyöntetűen kijelenthetjük, hogy a legnépszerűbb a Városliget szívében található. Pest első gyógyfürdője, Európa egyik legimpozánsabb fürdőkomplexuma, a Széchényi Gyógyfürdő és Uszoda. A fürdő termálvízellátását jelenleg az 1938-ban átadott II.

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest vélemények

Időpazarlás 2023. augusztus 12.családjával járt itt
4 tagú család keresi feleslegesen kidobott pénzét a Széchenyi Fürdőben! Vas megyéből látogattunk el ide. Nagy fürdőbe járó család vagyunk, de itt sajnos rossz tapasztalatokat szereztünk. A fürdői szabályok és etikett teljes hiánya uralkodik. A szolgáltatások nem nyújtottak annyit, mint amennyit kifizettünk értük pl.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Érdekes 2023. február 24.a párjával járt itt
Nagyon jó és szép helyen van ez a gyógyfürdő. Emiatt mindig is a kedvenc fürdőhelyem volt. Hosszabb kihagyás után örültem, hogy ismét ott lehetek. Most is az, felújítva modern azért, egyben nosztalgia is ha itt vagyok. A víz gyógyhatása is segít a relaxálásban, pihenésben , gyógyulásban is. Jó program, minden korosztálynak kitűnő program lehet.
Kihagyhatatlan 2021. október 23.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk ide járni. Sok szauna van, a fürdő nagyon szép és tiszta. Mindenre figyelnek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2017. március 15.kollégákkal járt itt
Csodás épületben a Városliget szivében van. Állatkert, Cirkusz egy lépésnyire. Sajnos a Városliget lelakott állapotban van ami nagyon rontja az összképet, de szerencsére még liget és nem beton dzsungel. A parkolás felháboritó. A hivatalos parkolás szó szerint a járdán lehetséges, úgy, hogy biztosan a betonba verd a kocsid alját.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Érdekes 2016. szeptember 9.csoporttal járt itt
Augusztus utolsó napjára az Önkormányzatunk jóvoltából egy kellemes napot töltöttünk a Széchenyi fürdőben. Minden évben kétszer meghívják a 6. kerületi szép korúakat egészségmegóvásra, s mi meg elfogadjuk, s örömmel veszünk részt. A méltán híres fürdőben aztán átadjuk magunkat az élvezeteknek.
Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest - Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest -
Átlagos 2016. május 26.a párjával járt itt
2016 áprilisában jártunk a nagy hírű és multú fürdőben. Gyerekkori álmom volt eljönni ide. Vidékiek vagyunk, nem mindennap járunk a fővárosban. Az épület maga gyönyörű volt, de a fürdő tisztasága hagyott némi kívánnivalót maga után. Konkrétan: az öltöző részen és a kabinok előtt ragadt a padló a mocsoktól.
Kihagyhatatlan 2016. január 26.gyerekekkel járt itt
Igazából csodálkozom, hogy én vagyok az első, aki értékelést ír a Széchényi Gyógyfürdőről. Öt éve voltam ott először a családommal és maradandó élmény marad számunkra. Igaz, a belépő picit borsos, pláne egy egész családnak, de ha nincs pénz külföldi nyaralásra, akkor legalább egyszer menjen ide el az egész család.
Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda Budapest -