Honfoglaló Étterem Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Honfoglaló Étterem Debrecen vélemények

Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Nálunk ez a hely a number 2 :) Ha tehetjük, gyakran eszünk itt. Voltunk már itt kettesben és kollégákkal is. Az ételek nagyon ízletesek, és nagy a választék. Az étterem belseje nagyon szép, a külföldi vendégeknek is tetszett. Meglepően olcsó hely, pedig először drágának gondoltam volna. A pincérek extra kedvesek, lesik a kívánságokat. A belvárosban van, ez különösen jó.
2015. november 21.családjával járt itt
Szombat délután, ebéd. Sétálóutcában van az étterem, de 100 méteren belül van parkoló, mi 40! Forintot fizettünk a parkolásért. A hely hangulatos,jó helyen is van. Tábla hirdeti az ittjártam. hu értékelését
,, különösen jó hely,,! Na, meglátjuk. Magyar történelmi festmények, nyilazó vadász, a másik oldalon hátrafelé nyilazó harcos.
Honfoglaló Étterem Debrecen - BelsőHonfoglaló Étterem Debrecen - Külső képHonfoglaló Étterem Debrecen - BelsőHonfoglaló Étterem Debrecen - Külső képHonfoglaló Étterem Debrecen - BelsőHonfoglaló Étterem Debrecen - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 15.a párjával járt itt
Nem először jártam itt. Szép a környezet, a berendezés, és tisztaság van. Már ettünk különlegességeket náluk, most azonban "csak" egy huszártál volt a terítéken, ami nagyon gyorsan elkészül és minden friss rajta. Az ízvilágtól itt nem vártunk túl sokat, hisz a szokványos köretek és feltétek voltak, de most simán csak beugrottunk, mert éhesek voltunk, arra ez tökéletesen megfelelt.
Honfoglaló Étterem Debrecen - BelsőHonfoglaló Étterem Debrecen - BelsőHonfoglaló Étterem Debrecen - Étel/italHonfoglaló Étterem Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2014. június 22.családjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem, a berendezés minden részletére odafigyeltek: például a falakon vannak szép versek, trófeák. Az ételek finomak és különlegesek. Különböző korok magyaros ételeiből lehet választani. Kreatív nevekkel, gusztusos kivitelezéssel. Az adagok bőségesek, sőt még előételt is hoztak ajándékba.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. április 12.a párjával járt itt
Párom Valentin napon vitt el ebbe az étterembe. A felszolgálás tökéletes volt, a pincér minden kérdésünkre válaszolt, sőt végül az ő általa ajánlott fogást választottam, ami nagyon finom volt! Valentin nap alkalmából egy pohár borral és szívalakú ajándék desszerttel is kedveskedtek nekünk, ami szintén nagyon kiváló volt.
Kiváló 2014. március 28.családjával járt itt
A családdal vettem részt második alkalommal az étteremben. Csodásan éreztük magunkat az étteremben. Remek volt a kiszolgálás az ételek és italok. 50% utalványt 2 ízben nyertem és ezt használtam ki. Anyósom születésnapját ott tartottuk. Minden ételt frissen elkészitve kaptunk az asztalra. A kiszolgálás is remek volt. Biztosan vissza fogok térni oda még pár alkalommal.
Kiváló 2014. február 27.a párjával járt itt
50%-os kupont nyertem a Honfaglaló nyereményjátékán és gondoltuk így kipróbáljuk az éttermet! Amikor megérkeztünk, nagyon kellemes volt a hangulat, a pincér nagyon segítőkész volt. Az ételek nagyon finomak voltak, a felszolgálók pedig nagyon kedvesek és aranyosak! Még ajándék előételt is kaptunk!
Kiváló 2014. február 21.a párjával járt itt
Nagyon tetszett az étterem párommal voltunk valentin napkor. A felszolgálás tökéletes az étel fenséges volt, a hely nagyon tetszett, még ajándék sütit és bort is kaptunk, nagyon köszönjük még menni fogunk arra, ajánlom bárkinek, aki szereti a magyar ételeket a minőségi felszolgálást. Az előétel is csodás volt kis gombócok kenyérrel. A város szívében egy csodás étterem.
Kiváló 2014. január 19.a párjával járt itt
Hétköznap este, színházi előadás előtt gondoltunk, hogy megvacsorázunk az étteremben. Első alkalommal jártunk ott, semmilyen tapasztalatunk nem volt a helyről. A pincérek nagyon barátságosan fogadtak, és habár a központi fűtéssel éppen akkor volt valami gond, azonnal egy ideiglenesen beállított fűtőtest mellé ültettek minket.
Kiváló 2014. január 2.családjával járt itt
Most jártunk először az étteremben. Foglalt asztalunk volt, ahová azonnal jöttek. Kihozták az italokat, amiket kértünk. Pár perc múlva megjelent a pincér frissen pirított illatos kenyérkékkel és két tányérkával, rajta ínycsiklandó, díszített fűszeres májas gombócokkal, ahány fő annyi gömböcske.
Honfoglaló Étterem Debrecen - Étel/ital