Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.
Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.
Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Stáció Vecsés - Nyári csobbanás
Nyári csobbanás
2024.09.02-ig
Hotel Stáció Vecsés

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Októberben voltunk,párommal ebben a szállodában,Amit elmondhatok,hogy tökéletes volt minden.Az ellátás,a szoba tisztasága,a Wellnes részleg.....Egyszóval szeretnék visszamenni családostul.....Köszönöm minden dolgozónak ezt a pár csodálatos napot......Mindenkinek tudom ajánlani azt a szállodát!!!
Kiváló 2013. június 28.a párjával járt itt
Pont a mai nap jöttünk el párommal a szállodából. Most voltunk itt először, de ősszel feltétlenül visszamegyünk! Nagyon szép a szálloda, kényelmes a szobában voltunk elhelyezve, mely nagyon tágas s mindennel ami kell fel van szerelve. Wellness részleg is nagyon-nagyon tetszett a stranddal együtt (medencék nagyon jól vannak kialakítva, szinteltolásos módszer nekem nagyon tetszik.
Kiváló 2013. június 20.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk itt 3napot. A személyzet nagyon kedves volt,az ételek finomak és nagy a választék. A szálloda árai megfizethetőek,a masszázs is nagyon jó volt és olcsó. A szobák szépek és tiszták az erkélynek külön örültünk. Már sok ismerősömnek ajánlottam a szállodát,mi is vissza fogunk menni.
Kiváló 2018. november 12.a párjával járt itt
Először másfél éve jártam itt. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában a fürdőben a wellnes részlegben. Fél év múlva ismételten meglátogattuk a helyet, ismét eltöltöttünk itt egy hosszú hétvégét. A szálloda tiszta, kellemes hely, kitűnő ételekkel, nagy választékkal és kiszolgálással. Bármikor szívesen visszatérek. Szívesen ajánlom Mindenkinek!
Kiváló 2018. február 23.a párjával járt itt
Szuper volt. Az éjszakai fürdőzést kifejezetten ajánlom mindenkinek. Szép helyen van. A wellness részleg felszerelt, rengeteg szaunázási lehetőség, hideg vizes, meleg vizes medence. A környék nagyon szépséges. Magával ragadó az erdő közelsége. Negatív tapasztalatom nem volt. Szaunaszeánszokat is tartanak, gyümölcsbekészítés, kis meglepetés.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. január 17.barátokkal járt itt
A hotel csalódás volt. Először is a fekete pénteki kedvezményes ár átverés volt, mert azóta olcsóbb ajánlatokat is hirdetnek. A szálloda környezete siralmas, de ahogy belép az ember, megnyugszik, hogy mégis …. . talán…. esetleg. A ételek választéka minimális, minősége kritikán aluli, nem egy négycsillagos szállodához illő.
Gyenge 2017. június 12.a párjával járt itt
Előljáróban elmondanám, hogy évek óta visszatérő vendégek vagyunk, illetve mostmár csak voltunk. Most a pünkösdi hosszúhétvégét töltöttük itt a férjemmel. 4 nap, 3 éjszaka, természetesen felárral, mert pünkösd van. Mit takar ez, irgalmatlan zaj, zsúfoltság, a strandon.
2016. szeptember 26.csoporttal járt itt
A szobák nagyon jók, kényelmesek és tiszták. Az aqualand és a wellness részleg jó, de elég koszosak a medencék. A félpanziós ellátás elég gyenge, reggeli minden nap ugyanaz, ugyanabban a sorrendben kirakva. A vacsora, ha nem az elején megy az ember enni, akkor elfogyott, ha bátorságból szól a vendég, hogy pótolják, akkor vagy hoznak vagy nem.
Átlagos 2016. április 2.családjával járt itt
Húsvétkor voltunk a hotelban 3-an,szerencsére még nem nyitott meg a strand mert a szobánk 3 méterre volt a gyerek medencétől :D Az étel választék elégséges volt,viszont az egyik szakács rettenetesen íztelenül főzött ,de halistennek 3 étkezésünknél egy másik volt így ízes ételt is ehettünk :D A másik amit nagyon hiányoltam,hogy a szobákban nincs normális lehetőség arra,ahol a vizes törülközőket köntösöket úgy lehessen felakasztani,hogy az lehetőleg másnapra száraz legyen !
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső képHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Belső
Szörnyű 2016. január 2.barátokkal járt itt
A meghirdetett " Fergetege szilveszterei parti" helyett kaptunk egy gyenge színvonalú 15 perces műsort,hideg ehetetlen svédasztalos vacsorát, koszos , pecsétes kárpitú széken. A reggelik többnyire hidegek, vacsoránál az előző napi maradék különböző ehetetlen variációit szolgálták fel.