Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.
Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.
Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

Kiváló 2018. november 12.a párjával járt itt
Először másfél éve jártam itt. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában a fürdőben a wellnes részlegben. Fél év múlva ismételten meglátogattuk a helyet, ismét eltöltöttünk itt egy hosszú hétvégét. A szálloda tiszta, kellemes hely, kitűnő ételekkel, nagy választékkal és kiszolgálással. Bármikor szívesen visszatérek. Szívesen ajánlom Mindenkinek!
Kiváló 2018. február 23.a párjával járt itt
Szuper volt. Az éjszakai fürdőzést kifejezetten ajánlom mindenkinek. Szép helyen van. A wellness részleg felszerelt, rengeteg szaunázási lehetőség, hideg vizes, meleg vizes medence. A környék nagyon szépséges. Magával ragadó az erdő közelsége. Negatív tapasztalatom nem volt. Szaunaszeánszokat is tartanak, gyümölcsbekészítés, kis meglepetés.
Kiváló 2017. március 26.a párjával járt itt
Éppen itt tartózkodom. A személyzet rendkívül udvarias , minden problémámra azonnal reagáltak és segítettek. A WIFI gyors és jó. A szoba tiszta szép igényes. Van fizetős és ingyenes parkoló is. A vacsora és a reggeli is bőséges ízletes volt(pl: ötféle tojásétel) A fürdő (ami nem a szálloda része de a mi csomagunk tartalmazta a belépőt) kulturált tiszta volt .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 19.családjával járt itt
Nagyszerűen éreztük magunkat a testvéremmel. Kicsit korábban érkeztünk,de segítőkészen felajánlották a fürdési lehetőséget. Mi inkább ismerkedtünk a várossal. A fürdőben sokféle lehetőséget próbálhattunk ki,ami t ki is használtunk. A svédasztalos étkezés bőséges, választékos és finom volt. Minden tekintetben remek felüdülés volt.
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső kép
Kiváló 2016. szeptember 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk itt másfél éves kislányunkkal. Hatalmas szoba, szép, igényes, kényelmes bútorokkal, DE piszkos szőnyeg, mindenhol vastagon a por. Egy 4 csillagos szállodánál ez nem megengedett. Félpanzió bőséges, finom, házias ételek. Reggeli változatos. Fürdő szuper.
Kiváló 2016. július 30.családjával járt itt
Már régóta nézegettem a szállodát, s idén itt töltöttünk 4 napot. GPS segítségével könnyen megközelíthető, de nélküle biztos nehezebb,mivel nem nagyon van kitáblázva. A zárt parkoló elég kicsi. A szálloda szép, a recepción nagyon kedvesen fogadtak, s ez a kedvesség a szálloda minden dolgozójára jellemző.
Kiváló 2016. június 6.egyedül járt itt
Nagyon fontos szempont számomra a nyugalom és a kiszolgálás,ezért igyekszem mindig a szezon végére időzíteni a szabadságot. Így kerültem ide szeptemberben egy pár napra. Izgatottan indultam otthonról,mert a képeket látva egy csodálatos hely várt rám,amiben nem is csalódtam. A recepción egy nagyon kedves fiatalember fogadott.
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső kép
Kiváló 2015. december 26.a párjával járt itt
Sokadszor jártunk náluk párommal, ezúttal egy faházban volt a szállásunk. Sajna meglepően hangos volt a ház, ami egyébként kimondottan klassz beosztású, 4 személynek (+2 pótágyon) teljesen megfelelő (ajánlom figyelmébe annak az ütődöttnek, aki normál szobában 2 felnőttet pótágyon akart fektetni, mert úgy olcsóbb).
Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Igényes hotel gyönyörű környezetben, bár nekünk kicsit túl modern volt a belső tér (ami igazán nem vesz le az élményből, ez csak esztétikai kérdés). A szoba tágas és jól felszerelt, a személyzet segítőkész (a foglalásnál - a mi hibánkból - akadtak problémák, de türelmesen állták a sarat, mindent megtettek azért, hogy rendezzük a kérdéseket).
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - SzobákHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső képHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 14.a párjával járt itt
Párommal 3 napot töltöttünk el itt. Háát! Nincs kitáblázva a szálló,így bár Ráckeve nem világváros mégis 20 percig kovályogtunk a városban mire megtaláltuk. A szálló nagyon szép és az új építése ellenére is van stílusa. Mind a szoba,mind a folyósok,pihenők,előterek megtervezettek és világosak,élhetőek.
Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - BelsőHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - WellnessHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - WellnessHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kertHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve - Medence/kert