Duna Relax & Event Hotel Ráckeve ★★★★

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve
Duna Relax & Event Hotel RáckeveDuna Relax & Event Hotel Ráckeve

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve bemutatkozása

A ráckevei DUNA RELAX HOTEL Magyarország egyik első felnőttbarát szállodája, a csöndes, romantikus napokra vágyó párok, valamint a nyugodt kikapcsolódást kedvel? ifjak és örökifjak paradicsoma. Ismerje meg a pihenés új, felnőttbarát dimenzióját Duna-parti szállodánkban!

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Duna Relax & Event Hotel Ráckeve vélemények

Kiváló 2017. május 10.a párjával járt itt
Május 5-től öt napot tőltöttünk férjemmel a szállodában. Nem mindennapi esemény megünneplés színhelyeként választottuk a felnőttbarát szállodát,50 éves házzassági évfordulót ünnepeltünk. Nem csalódtunk,a meghírdetett szolgáltatásokat biztosították mindenben maximális színvonalon. A szálloda berendezése elegáns és kényelmes.
Kiváló 2017. április 19.a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk Húsvétkor a szállodában. Igazi kikapcsolódás volt. Gyönyörű helyen, rögtön a Duna partján fekszik, nem volt olyan alkalom, hogy ne láttunk volna kacsákat úszkálni. A recepción dolgozók mindig mosolygósak és végtelenül segítőkészek voltak. Minden kérésünkre és kérdésünkre rögtön válaszoltak, reagáltak.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső
2017. április 14.gyerekekkel járt itt
Párommal korábban már jártunk itt és ismét eljöttünk Kedves gyermekeim menyeim jóvoltából 60. születésnapi ajándékuk kapcsán! Nagyon jól éreztük magunkat nyolcan,mert időközben kiderült a nagyfiamék IKER babákat várnak! Nem csalódtunk,az ellátás,a szoba, a személyzet,a környezet, a wellness ismét kiváló volt,felidéződtek a régi emlékek!
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Külső képDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2017. április 4.a párjával járt itt
Harmadszor töltöttünk egy hétvégét a szállodában. Jól éreztük magunkat, a tisztasággal meg voltunk elégedve, a személyzet udvarias. Az úszómedence sajnos olyan hideg volt, hogy inkább nem úsztam. Az étteremben a felszolgálók kedvesek, de a szervezéssel probléma lehet, nincs beosztva, hogy melyik asztal melyik felszolgálóhoz tartozik, volt, hogy hárman is megkérdezték, mit kérünk inni.
2017. február 22.a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk itt és nagyon is jól éreztük magunkat! A személyzet fiatal kedves és nagyon segítőkész! Hiszen a fizetéskor elengedték az éttermi fogyasztást amikor jeleztem, hogy nem csinálták meg a megérkezésünkkor jelzett hibákat! A Tisztaság az délután már hagy némi kívánni valót maga után!
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Szórakozás/SportDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - EgyébDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - KörnyékDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - WellnessDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - SzobákDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Belső
Kiváló 2016. december 16.barátokkal járt itt
Baráti társaságban, csodálatos 4 napot töltöttünk el a " Duna Relax & Event Hotel-ben, Ráckevén. A szálloda, a wellness részleg minden igényünket kielégítette. A szálloda dolgozói mindent megtesznek a Vendégek kényelméért, a személyzet nagyon udvarias, figyelmes és segítőkész. Az ellátás, az ételek minősége és a választék I.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 29.a párjával járt itt
Magyarország második felnőttbarát szállodája kitűnő választás volt. Állandó programokkal, szauna szeánsszal igyekeznek a vendégek kedvére tenni, így már előre lehet tervezni a "napirendet", mivel egy táblára ki vannak függesztve a programok pontos időpontja. a személyzet kitűnő.
Kiváló 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
Nekünk is vannak gyermekeink, imádunk velük is utazni, de nagyon jó hogy van ilyen szálloda is a közelünkben. :) Igazi nyugalom szigete. Tavaly előtt voltunk már a szállodában, de eldöntöttük, hogy évente egyszer szeretnénk visszatérni. :)
Szuper a szobából a kilátás, az ételek változatosak, a wellness számunkra megfelelő volt.
Kiváló 2016. június 12.a párjával járt itt
Egy szálloda,ami tényleg a vendégért van. Fiatal és segítőkész személyzet. Tökéletes kikapcsolódásban volt részünk. Hibát nem tudok mondani,mindennel elégedett voltunk a párommal. Wellnes,kert,ételek,szobák, medencék FANTASZTIKUSAK. Minden ismerősömnek fogom ajánlani. A szobák tágasak és a Dunára néznek.
Duna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - BelsőDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Medence/kertDuna Relax & Event Hotel Ráckeve - Wellness
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
Már másodjára látogattunk el erre a helyre vonzott bennünket ,hogy felnőtt szállodába tèrtünk vissza. Örömmel vettük a változásokat,bővült a wellnes az időjárás miatt a kinti medencèket is tudtuk használni. Megszèpült a kert,több hely jutott napozásra,bővitik a kinti bár rèszt is.