Halra Bor Étterem Rakamaz

2024.06.21-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Halra Bor Étterem Rakamaz vélemények

2021. július 17.a párjával járt itt
A csárda a Bodrog és a Tisza torkolatánál van, hangultos terasszal. Nagyon finomat ettünk, az adagok hatalmasak. A kiszolgálás is rendeben volt, a szúnyoginvázió ellen hoztak egy szúnyogriasztó gyertyát. A férjem roston sült törpeharcsát evett, én gombád marhalábszár pörköltet sztrapacskával, igazán finomak voltak. Legközelebb megkóstoljuk a halászlét is.
Gyenge 2020. július 29.családjával járt itt
Régebben többször is jártunk itt. Igaz mindig halat, halászlevet ettünk. Az nagyon finom volt. Aztán betérünk egy szülinapon. A halon kívüli kínálat nagyon gyenge. Csirke meg 1-2 sertés fogás. Tesóm csirkét kértek, ami nyers volt. Ketten sült császár húst, amit ehetetlenre égették szét.
2018. március 25.a párjával járt itt
Már nagyon sokat olvastam a helyről pro és kontra! Mi nem bántuk meg hogy átsétáltunk a hídon! nagyjából azt kaptuk amit vártunk( tam). Viszonylag hangulatos a hely a személyzet próbál helytállni:) Az étel amit ettünk? A gulyás remek volt,a haltepertő nagyon jó én keszeget ettem ami friss volt jól meg volt sütve de!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2018. március 20.gyerekekkel járt itt
Csöndesen szemerkélő esős időben indultunk Tokajba Miskolcról a hosszú márciusi hétvégén. A hangulatos éttermet,amiről kiderült, hogy nem is Tokajban, hanem Rakamazon van,még otthon kinéztünk magunknak. A piros kockás abroszos étteremben azt kaptuk,amit vártunk:finom halászlé stílusos tálalásban,ízletes frissensültek /hal,szárnyas, sertés,stb.
Kiváló 2017. február 27.a párjával járt itt
2017. február 25-én délidőben tértem be a párommal a megszokott éttermünkbe. Vesztünkre a jó meleg kandalló melletti asztalhoz ültünk. Jól lefőttünk a meleg étel elfogyasztása közben. A párom Gulyás levest szeretett volna, de mivel az nem volt "Tiszai vegyes halászlét kértünk 2 főre". Mennyei volt! ! !
Gyenge 2017. február 12.egyedül járt itt
Ide többet soha! Nem az az étel a pincér/kiszolgálás miatt! Betérek és összefutok a pincérrel aki kérdőn néz rám, én köszönök és mondom, hogy egy harcsahalászlét szeretnék, de még elmegyek a mosdóba. Ő nem köszön és kihozta az étel mely véleményem szerint egy jó közepes volt és szerintem afrikai harcsából készült!
Halra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - EgyébHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - EgyébHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - Étlap/itallapHalra Bor Étterem Rakamaz - Külső képHalra Bor Étterem Rakamaz - Egyéb
Átlagos 2016. december 28., csoporttal járt itt
Húsz fős társasággal mentünk ebédelni, előre megbeszélt időben, helyfoglalással. Turistaszezonon kívül mentünk, hogy vendégeink megkóstolhassák az igazi tiszai halászlevet. Az rendben is volt, a legjobb halászlevet ott kapja az éhes utazó, aki a környékre vetődik. DE sok apró bosszúság lerontotta az ebéd hangulatát.
Átlagos 2016. július 12.családjával járt itt
Rokonokkal tértünk be az étterembe, célirányosan jöttünk, sok jót hallva a helyről. Az amúgy hangulatos, jó helyen levő étterem azonban nem váltotta be a hozzá fűzött reményeinket. Nem volt teltház, mégis elég sok időbe telt, míg megkaptuk az étlapot. Hőség volt, vártuk a hideg innivalót, de mind a limonádé, mind a bor meleg volt.
Kiváló 2016. január 11.barátokkal járt itt
Lassan egy évtizede nézem az autóból a “Halra bor” éttermet. Most végre megálltunk itt, annál is inkább, hogy már besötétedett és a társaság szinte semmit nem evett reggel óta.
Halra Bor Étterem Rakamaz - Külső képHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - Étel/italHalra Bor Étterem Rakamaz - Étlap/itallapHalra Bor Étterem Rakamaz - Étlap/itallapHalra Bor Étterem Rakamaz - BelsőHalra Bor Étterem Rakamaz - Egyéb