Recski Nemzeti Emlékpark Recsk

Napi árak reggelivel
2025.06.01-ig
Boróka Panzió Parádfürdő
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Recski Nemzeti Emlékpark Recsk vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. június 4.barátokkal járt itt
Utunk során megtekintettük a Recski nemzeti emlékparkot. Még mindig lehangoló látvány. Milyen kegyetlen emberek voltak. Aki szertné jobban értékelni jelenlegi helyzetét, nézze meg a parkot.
Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - Egyéb
2082
Érdekes 2022. április 2.a párjával járt itt
Abszolút bizarrnak tartom, hogy valahol az éterben elvesztek az értékeléseim. Ezzel együtt a Rudabánya is, azt később pótoltam, de hát volt itt egy Ózd-Pétervására út, ahol többet is láttam. De sebaj. . . pótoljuk. Ezt a helyet nem szabad elkerülni, látni kell!
Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - BelsőRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - Külső képRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - Külső képRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - Külső képRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - BelsőRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - EgyébRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - BelsőRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - BelsőRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - BelsőRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - BelsőRecski Nemzeti Emlékpark Recsk - Külső kép
Érdekes 2017. július 24.egyedül járt itt
Ásványgyűjtőként jártam már többször is Recsken sok évvel ezelőtt, ugyanaz az út vezet a Colas Északkő által üzemeltetett kőbányához is, mint az egykori internálótábornak emléket állító emlékparkhoz. Megrázó, szomorú hely a gyönyörű természet dacára, ahol elszorul az ember torka annak a sok szörnyűségnek a gondolatától is, ami itt az 50-es évek első felében megtörténhetett.
Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk - Recski Nemzeti Emlékpark Recsk -
Érdekes 2017. február 1.a párjával járt itt
Szomorú hely. Nem tudtam objektív lenni. Már az úton, Recsk faluból, a hatalmas, méltóságos fenyők között arra gondoltam, hogy vajon hogyan tehették meg az elítéltek ezt az utat a büntetőtáborba, milyen járművön, vagy gyalog…? Hideg volt, és ettől a gondolattól még jobban fáztam. Csak mi álltunk a parkolóban.
Érdekes 2016. április 19.a párjával járt itt
Szomorú dolog egy olyan helyről írni értékelést, amely nem azért nem tetszett, mert rosszul alakították ki, hanem azért, mert ott olyan dolgokról lát emlékeket, dokumentumokat, melyek sajnálatos módon megtörténtek hazánkban. Mindannyian tudjuk - és ezt nem is rejtették váka alá - hogy a faépületek, a benne lévő priccsek már nem az eredetiek.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 49 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.