Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp
8253 Révfülöp, Halász u. 2.

Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp a térképen

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 11.
Révfülöpön mindig eszünk a gombába. Így volt ez az idei nyaraláson is. nagyon jó hely. Kedves személyzet. Figyelnek a vendégre. Többször megkérdezik, rendben van e minden. Finom és nem kevés ételek, jó áron. nagy választék. Nem véletlen, hogy itt annak a legtöbben mindig. mégis hamar érkezik az étel. Nagyon jó helyen van. Szerintem aki Révfülöpön van itt egyen.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Minden "Balatoni nyaralásunk koronája" volt ezidáig! ! ! a GOMBA. . . Sajnos, az első, de remélhetőleg az utolsó csalódás tegnap este történt! Az udvarias, gyors, kōrültekintő kiszolgálás mellett, igazán ízletes(a borjúbécsi kissé "inas" volt, de ez előfordulhat)vacsorát fogyaszthattunk el. . . A számla 16210Ft(nem volt vészes 4főnek)rendezése után, megjegyzem ott hagytuk a korrekt 10%+.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Kedves, tisztelettudó, gyors kiszolgàlàs. Isteni finom ételekkel. Gyerek baràt hely! Nem olcsó, de a minőség feledteti az àrakat!

Írisz TOP szállásértékelő
Írisz TOP étteremértékelő
2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
Évek óta rendszeresen járunk ide vissza. Balaton környékén ez az egyik kedvenc helyünk. Sajnos csak májustól kb szeptember végéig van nyitva. Kellemes környezet, kényelmes megközelíthetőség. A kiszolgálás figyelmes, az ételek nagyon finomak. Általában halat eszem, de a pizza is finom. Az árak és az adagok nagyon rendben vannak. Ja, és az előételek is nagyon finomak.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 29.
Balaton körüli biciklitúra során éppen délre értünk a városba. Ebbe az étterembe botlottunk először, mert éppen a bicikliút mellett fekszik, gyorsan megnéztük mit írnak róla az ittjartam. hu oldalon :-)
Mindketten halat rendeltünk, én sült pisztrángot burgonyával. Nagyon ízletes volt mind a hal, mind a krumpli. A fűszerezés tökéletes.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó helyen lévő étterem, közel a bicikliúthoz, ez nem utolsó szempont egy megfáradt bringásnak ebédidőben Az étlapon sok különlegesség található, szívesen megkóstoltam volna a spenótos palacsintát vagy a kézzel gyúrt tésztákat is, de a nagy melegben inkább könnyebb ételekre vágytam. A vargányakrémleves ízletes volt, friss petrezselyemszórás és kemencében sült sajtos pirítós még emelt az élvezeti értékén.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évekkel ezelőtt fedeztük fel ezt a szuper kis éttermet a Balaton északi partján, Révfülöpön.
A kiszolgálás, az ételek választéka, minősége, tálalása, az árak, mind-mind kiválóak!
Kritikusnak tartom magam, de itt nem sikerült belekötnöm semmibe :-)
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha jó hangulatban, egy igazán finomat akar enni!

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Séta közben találtunk rá erre a kör alakú étkezdére. Szerencsére helyet is sikerült kapnunk. A pincérek kedves mosolygós arccal hozták az étlapot,majd hamarosan megkaptuk a burgundi kacsamellet,kísérőnek finom vörös bort. Az étel minőségére többször rákérdeztek,szeretnénk e még valamit fogyasztani stb. Fizetés után reményüket fejezték ki,hogy máskor is jöjjünk szeretettel várnak.

Legnépszerűbb csomagok Révfülöpön és környékén
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, belépőkkel
2020.01.07. - 2020.12.31.
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, városnézéssel, masszázzsal, borkóstolóval
2020.10.23. - 2020.10.25.
Hotel Kakadu
2020.10.21. - 2021.10.22.
Vicze Apartman
2020.10.23. - 2021.10.23.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi süteményekkel, élőzenével, szauna programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, parkolással
2020.12.23. - 2020.12.29.
Lekics Apartmanok
2020.10.23. - 2020.10.31.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
5 nap/4 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, disznóvágással, tombola, szilveszteri vacsorával és zenével, éjfélkor pezsgővel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Panoráma
2020.10.21. - 2021.10.22.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.23. - 2020.10.31.

Szállodák Révfülöp környékén
Hotel Vital Révfülöp
Palace Hotel  Révfülöp
Hotel Panoráma Balatongyörök Révfülöp
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)

Gomba Étterem & Pizzéria RévfülöpX