Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp vélemények

2055
Kiváló 2021. szeptember 19.egyedül járt itt
A csobánci hegyi túra után nagyon szomjas voltam és, miután benne jártunk már a délutánban, éhes is el akartam menni enni-inni Salföldre, de be volt zárva a Pajta Galéria. Telefon előkap, ittjartam. hu, helyválasztás, és így akad be a Gomba Étterem.
Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - BelsőGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - BelsőGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - BelsőGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - EgyébGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - EgyébGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Egyéb
Kiváló 2020. július 11.gyerekekkel járt itt
Révfülöpön mindig eszünk a gombába. Így volt ez az idei nyaraláson is. nagyon jó hely. Kedves személyzet. Figyelnek a vendégre. Többször megkérdezik, rendben van e minden. Finom és nem kevés ételek, jó áron. nagy választék. Nem véletlen, hogy itt annak a legtöbben mindig. mégis hamar érkezik az étel. Nagyon jó helyen van. Szerintem aki Révfülöpön van itt egyen.
Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Külső képGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Külső képGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/ital
2018. augusztus 7.családjával járt itt
Minden "Balatoni nyaralásunk koronája" volt ezidáig! ! ! a GOMBA. . . Sajnos, az első, de remélhetőleg az utolsó csalódás tegnap este történt! Az udvarias, gyors, kōrültekintő kiszolgálás mellett, igazán ízletes(a borjúbécsi kissé "inas" volt, de ez előfordulhat)vacsorát fogyaszthattunk el. . .
Kiváló 2016. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Kedves, tisztelettudó, gyors kiszolgàlàs. Isteni finom ételekkel. Gyerek baràt hely! Nem olcsó, de a minőség feledteti az àrakat!
2016. július 26.a párjával járt itt
Évek óta rendszeresen járunk ide vissza. Balaton környékén ez az egyik kedvenc helyünk. Sajnos csak májustól kb szeptember végéig van nyitva.
Kellemes környezet, kényelmes megközelíthetőség. A kiszolgálás figyelmes, az ételek nagyon finomak. Általában halat eszem, de a pizza is finom. Az árak és az adagok nagyon rendben vannak.
Ja, és az előételek is nagyon finomak.
Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
Balaton körüli biciklitúra során éppen délre értünk a városba. Ebbe az étterembe botlottunk először, mert éppen a bicikliút mellett fekszik, gyorsan megnéztük mit írnak róla az ittjartam. hu oldalon :-)
Mindketten halat rendeltünk, én sült pisztrángot burgonyával. Nagyon ízletes volt mind a hal, mind a krumpli.
Kiváló 2015. július 22.a párjával járt itt
Jó helyen lévő étterem, közel a bicikliúthoz, ez nem utolsó szempont egy megfáradt bringásnak ebédidőben Az étlapon sok különlegesség található, szívesen megkóstoltam volna a spenótos palacsintát vagy a kézzel gyúrt tésztákat is, de a nagy melegben inkább könnyebb ételekre vágytam.
Kiváló 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt fedeztük fel ezt a szuper kis éttermet a Balaton északi partján, Révfülöpön.
A kiszolgálás, az ételek választéka, minősége, tálalása, az árak, mind-mind kiválóak!
Kritikusnak tartom magam, de itt nem sikerült belekötnöm semmibe :-)
Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha jó hangulatban, egy igazán finomat akar enni!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. augusztus 9.családjával járt itt
Séta közben találtunk rá erre a kör alakú étkezdére. Szerencsére helyet is sikerült kapnunk. A pincérek kedves mosolygós arccal hozták az étlapot,majd hamarosan megkaptuk a burgundi kacsamellet,kísérőnek finom vörös bort. Az étel minőségére többször rákérdeztek,szeretnénk e még valamit fogyasztani stb.
Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - BelsőGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Külső képGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Étel/italGomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Külső kép