Gaby
Országjáró - 11 városban járt már

Gaby adatlapja

Nagyon szeretünk utazni barátnőmmel,húgommal.Egyikük a szállodai fürdőzést,másikuk a mi csodás Balatonunkat kedveli.Nekem így könnyű,mivel mindenfelé szeretek utazni.Férjemmel fiatal házas korunkban igen sokat utaztunk,majd később külföldi utak,de ma már szép hazánk a cél.
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Luxust szerető utazó  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Gyógyvízben ázó  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2013.04.29
Utoljára itt2024.03.06

2015. szeptember 4.családjával járt itt
Megláttuk az étterem csábító búbos kemencéjét,így betértünk ebédelni. Nagy reményekkel rendeltünk az étlapról-gazdag húslevest és tihanyi csigát vanília öntettel. A pincér érdeklődésünkre elmondta a csiga kemencében készül,majd pár perc után egész tepsivel hozott mutatóba.
Felhasználó fényképei:
Tűzkert Vendéglő Tihany - Tűzkert Vendéglő Tihany - Tűzkert Vendéglő Tihany - Tűzkert Vendéglő Tihany -
Kiváló 2013. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Kissé fárasztó gyalogtúra után megérkeztünk a csodás Balatoni panorámát mutató Kisfaludy házba. Azonnali kedves fogadtatás,már kaptuk is az étlapot. Szépen szervírozott ételek/ nem kis adag/rövid idő alatt érkeztek,míg gyönyörködhettünk a kilátásban. Gyermek adagot is választhattunk,ami tetszett,nem sok helyen van ilyen.
Kisfaludy-ház Badacsony - Kisfaludy-ház Badacsony - Kisfaludy-ház Badacsony -
2014. augusztus 9.családjával járt itt
Séta közben találtunk rá erre a kör alakú étkezdére. Szerencsére helyet is sikerült kapnunk. A pincérek kedves mosolygós arccal hozták az étlapot,majd hamarosan megkaptuk a burgundi kacsamellet,kísérőnek finom vörös bort. Az étel minőségére többször rákérdeztek,szeretnénk e még valamit fogyasztani stb.
Felhasználó fényképei:
Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp - Gomba Étterem & Pizzéria Révfülöp -