8265 Salföld,

Salföld Major Salföld értékelése

Légy te az első!

A múzeum adatai Adatok pontosítása >>

Salföld Major Salföld bemutatkozása

A Major a Balaton-felvidék Nemzeti Park egyik legszebb fekvésű aprófalvának templom felőli végénél tekinthető meg. A bemutatóhelyen régi magyar háziállatfajtákat (szürkemarha, rackajuh, bivaly, mangalica, sertés, komondor, puli) mutatnak be.

III.15-IV.30.: 9-17

V.1-VIII.31.: 9-19

IX.1-XI.15.: 9-17
Más időpontban előzetes bejelentkezés alapján

Kiállítások

Fűszer és gyógynövénykert

Régi magyar háziállatok

Regényes Park fotókiállítás

Hagyományos mezőgazdasági eszközök és kocsi kiállítás

Forrás: (c) museum.hu

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hiszem, a kezdetek kezdete óta ismerem. Mióta létezik. Természetvédelmi major, a magyar állatok bemutatóhelye. Vannak/voltak állatok, amelyek viszonylagos szabadságban kóborolhatnak itt, egy zártabb területen szamarak vagy juhok, és persze vannak elítéltek is, zárt kis ketrecekben.
Cegléd
Gyöngyös

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Két alkalommal jártam itt, először a munkatársaimmal céges kirándulás keretében a Balaton-felvidéken jártunk és a majort is megnéztük a kollégákkal, majd a családdal, gyerekekkel jöttünk ide Tapolcáról. Ingyenes parkolás közvetlenül a bejáratnál lehetséges. Csak jó időben, de nem kánikulában érdemes ide jönni, mivel esővédett, illetve árnyékos helyek nem igazán vannak, a park szinte teljes része szabad terület.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Csoportos kiránduláson voltunk itt. A major célja nemes: bemutatni az ősi magyar állatfajtákat. Kutyáktól lovakig sok-sok állat van. A tartási körülményeik már hagynak némi kívánnivalót. . . Mintha nem lenne elég kapacitás a rendben tartásukhoz. Mezőgazdasági eszközök, hintók, kocsik is vannak kiállítva, de kissé elhanyagolt, gazdátlan minden.

Ön a hely képiselője?

Legnépszerűbb csomagok Salföldön és környékén
József Apartman
Zalakaros
2020.07.13. - 2021.07.13.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 36.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2018.09.25. - 2020.12.29.
Batthyány Kúria
Zalacsány
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.07.15. - 2020.08.31.

Szállodák Salföld környékén
Holiday Hotel Csopak Salföld
Club Dobogómajor Salföld
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

Salföld Major SalföldX