Kiskulacs Vendéglő Salgótarján
3100 Salgótarján, Kassai sor 40.

Kiskulacs Vendéglő Salgótarján a térképen

Wellness csomagok Salgótarján városában

Kiskulacs Vendéglő Salgótarján vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A városban járva éttermet kerestünk, de a telefonos alkalmazás térképén egyiket sem találtuk nyitva. Utolsó lehetőségként ide is elmentünk, ami nekeünk el dugott helyen volt. Könnyű parkolni. Belépve hangulatos kis családi vendéglőnek néz ki. Kedves személyzet,csendes kis hely. Ételek széles választéka, nagyon jó ízben, egyedi igényt is azonnal teljesítik, nagyon finom és nagy adagot kaptunk.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
A város központjában található étteremben harmadik alkalommal jártunk. Kellemes környezetben fogyaszthatta el családunk az alkalomhoz méltó ebédet. Finom, bőséges tálakat kaptunk. Egyedül a leves minőségét és mennyiségét kifogásolhatjuk. Az előre lefoglalt és kiválasztott ételeket kaptuk. Az ital kínálatuk is választékos. Udvarias kiszolgálásban volt részünk.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Bár már Kecskeméten volt céges vacsoránk, mi itt, a szomszéd kisvárosban dolgozó kollégák is le akartuk zárni az évet. A tőlem gyalogosan 10 percre eső, Kulacs Étteremre esett választásunk
Hihetetlen, de se internetes oldala, sem Facebook-helye sincs. Mintha egy titkos, de nagyon eldugott hely lenne itt, a helyi Sportcsarnoktól nem messze, a patak partján.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Kellemes környezet, széles ételválaszték borajánlattal. Nagyon finom, bőséges ételek. Udvarias kiszolgálás, bár egy kicsit többet
kellett várni a pincérre, mint a vendégek száma indokolta volna.
Mindenképpen meg fogom még látogatni őket, mindenkinek jó szívvel ajánlom a felkeresésüket!

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Hétfő este, egy külföldön élő barátommal tértünk be vacsorázni. Az étterem 3 teremből áll, és retro hangulatú,de teljes tisztaság. Asztal sarkán étlap, ami igen korrekt, felsorolva fél adagok ára, allergének, illetve az ételekhez ajánlott borok. Utóbbi kínálata igen nagy. Sajnos 3-féle levesből lehetett volna választani. Kedvencem lekerült az étlapról.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Kellemes hangulat, gyors, kedves és figyelmes kiszolgálás, finom ételek. Ajánlom mindenkinek :)

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Az étterem nagyon hangulatos, szépen berendezett, érdekes megoldásokkal. Az ételek és italok széles választékban, kitűnő minőségben vannak jelen. Az ár/érték arány megfelelő, az adagok bőségesek. Sok különleges étel és italfajta is szerepel az étlapon. Mi nagyon elégedettek voltunk. Máskor is megyünk még :)

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Azt hiszem ez a legjobb szó rá "átlagos". Semmi extrát ne várjon senki, a kiszolgálás gyenge már-már úgy éreztem minek jöttem ide be. A gyerekeknek limonádét kértünk volna ez nagyon föl adta a leckét ,kérték a receptet hogy kell csinálni? ? ? Más hol ez minden további nélkül megy. Na mindegy ,az ételek se voltak valami nagy durranás ,ma már nem is emlékszem mit is ettünk annyira átlagos volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos kis étterem. Udvarias, gyors és hibátlan kiszolgálás, kitűnő ételek, az adagok hatalmasak. Egyetlen negatívum: nyáron elviselhetetlen a hőség az étterem minden helyiségében, és az ételszag is rendkívül erős (ez sajnos, nem csak nyáron). Ezt haza érve lehet leginkább észrevenni, ugyanis a ruha azonnal a szennyesládába kell, hogy kerüljön.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Egy várlátogatás, mely kiadós túrázással párosul és előtte több órás autókázás előzi meg, eléggé éhessé teszi az embert. Majd egy órás keresgélés Pünkösd hétfőn Salgótarjánban, hogy hol van nyitva tartó étterem ahol csillapíthatnánk éhségünket, legutolsó opciós megoldásként hagyva a gyorskiszolgáló multi helyi egységét, ami mellett többször is elhaladtunk a keresgélés közben.

Legnépszerűbb csomagok Salgótarjánban és környékén
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 8.350,- Ft/fő/éj ártól: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2019.12.06.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.410 - 46.620,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.20. - 2020.12.31.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.14. - 2019.12.23.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.31. - 2020.10.14.
Kék Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 17.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, lovas kocsikázással vagy szánozással, túrával, forralt borozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 5.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.16. - 2019.11.05.
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.14. - 2020.03.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.28. - 2020.08.31.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Salgótarján környékén
Erzsébet Park Hotel Salgótarján
Hotel Villa Völgy Salgótarján
Lifestyle Hotel Mátra Salgótarján
Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi...
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Szilveszter 2019/2020 (min. 3 éj)
Őszi pihenés a Mátrában (min. 2 éj)

Kiskulacs Vendéglő SalgótarjánX