Kiskulacs Vendéglő Salgótarján
3100 Salgótarján, Kassai sor 40.

Kiskulacs Vendéglő Salgótarján a térképen

Wellness csomagok Salgótarján városában

Kiskulacs Vendéglő Salgótarján vélemények

2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Édesanyám, szép kerek számú születésnapján hívtam meg ebédelni. Most, csak mi ketten voltunk a családból. Sokat hallottam, mostanság, hogy egyre többen járnak a Kulacs Kisvendéglőbe. Vasárnapi nyitva tartást is meghosszabbították, és egyre ajánlottabb asztalt foglalni. Több a céges/magán rendezvény, illetve Szlovák éttermek, már drágábbak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A városban járva éttermet kerestünk, de a telefonos alkalmazás térképén egyiket sem találtuk nyitva. Utolsó lehetőségként ide is elmentünk, ami nekeünk el dugott helyen volt. Könnyű parkolni. Belépve hangulatos kis családi vendéglőnek néz ki. Kedves személyzet,csendes kis hely. Ételek széles választéka, nagyon jó ízben, egyedi igényt is azonnal teljesítik, nagyon finom és nagy adagot kaptunk.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13.
A város központjában található étteremben harmadik alkalommal jártunk. Kellemes környezetben fogyaszthatta el családunk az alkalomhoz méltó ebédet. Finom, bőséges tálakat kaptunk. Egyedül a leves minőségét és mennyiségét kifogásolhatjuk. Az előre lefoglalt és kiválasztott ételeket kaptuk. Az ital kínálatuk is választékos. Udvarias kiszolgálásban volt részünk.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 26.
Bár már Kecskeméten volt céges vacsoránk, mi itt, a szomszéd kisvárosban dolgozó kollégák is le akartuk zárni az évet. A tőlem gyalogosan 10 percre eső, Kulacs Étteremre esett választásunk
Hihetetlen, de se internetes oldala, sem Facebook-helye sincs. Mintha egy titkos, de nagyon eldugott hely lenne itt, a helyi Sportcsarnoktól nem messze, a patak partján.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 22.
Kellemes környezet, széles ételválaszték borajánlattal. Nagyon finom, bőséges ételek. Udvarias kiszolgálás, bár egy kicsit többet
kellett várni a pincérre, mint a vendégek száma indokolta volna.
Mindenképpen meg fogom még látogatni őket, mindenkinek jó szívvel ajánlom a felkeresésüket!

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Hétfő este, egy külföldön élő barátommal tértünk be vacsorázni. Az étterem 3 teremből áll, és retro hangulatú,de teljes tisztaság. Asztal sarkán étlap, ami igen korrekt, felsorolva fél adagok ára, allergének, illetve az ételekhez ajánlott borok. Utóbbi kínálata igen nagy. Sajnos 3-féle levesből lehetett volna választani. Kedvencem lekerült az étlapról.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Kellemes hangulat, gyors, kedves és figyelmes kiszolgálás, finom ételek. Ajánlom mindenkinek :)

agi32 TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Az étterem nagyon hangulatos, szépen berendezett, érdekes megoldásokkal. Az ételek és italok széles választékban, kitűnő minőségben vannak jelen. Az ár/érték arány megfelelő, az adagok bőségesek. Sok különleges étel és italfajta is szerepel az étlapon. Mi nagyon elégedettek voltunk. Máskor is megyünk még :)

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 5.
Azt hiszem ez a legjobb szó rá "átlagos". Semmi extrát ne várjon senki, a kiszolgálás gyenge már-már úgy éreztem minek jöttem ide be. A gyerekeknek limonádét kértünk volna ez nagyon föl adta a leckét ,kérték a receptet hogy kell csinálni? ? ? Más hol ez minden további nélkül megy. Na mindegy ,az ételek se voltak valami nagy durranás ,ma már nem is emlékszem mit is ettünk annyira átlagos volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos kis étterem. Udvarias, gyors és hibátlan kiszolgálás, kitűnő ételek, az adagok hatalmasak. Egyetlen negatívum: nyáron elviselhetetlen a hőség az étterem minden helyiségében, és az ételszag is rendkívül erős (ez sajnos, nem csak nyáron). Ezt haza érve lehet leginkább észrevenni, ugyanis a ruha azonnal a szennyesládába kell, hogy kerüljön.

Legnépszerűbb csomagok Salgótarjánban és környékén
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.310 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.20. - 2020.12.31.
Várlak Vendégház
Salgóbánya
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.09. - 2020.03.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.220,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, privát wellness és tekepálya használattal, gyermekprogramokkal, wellness-részleg használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.12.20.
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.31.
Széchenyi Apartman
Imola Udvarház
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Halháza Vendégház
Sirok
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 22.968,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2018.12.04. - 2020.12.22.
Harmony Vendégház
Egerszalók
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.18. - 2021.01.01.
Szabolcs Apartmanok
Demjén

Szállodák Salgótarján környékén
Szent István Hotel Salgótarján
Tó Wellness Hotel Salgótarján
La Contessa Kastélyhotel Salgótarján
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Kiskulacs Vendéglő SalgótarjánX