4,2

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Kiskulacs Vendéglő Salgótarján vélemények

Kiváló 2019. szeptember 17.a párjával járt itt
A városban járva éttermet kerestünk, de a telefonos alkalmazás térképén egyiket sem találtuk nyitva. Utolsó lehetőségként ide is elmentünk, ami nekeünk el dugott helyen volt. Könnyű parkolni. Belépve hangulatos kis családi vendéglőnek néz ki. Kedves személyzet,csendes kis hely.
Kiváló 2017. március 17.a párjával járt itt
Kellemes hangulat, gyors, kedves és figyelmes kiszolgálás, finom ételek. Ajánlom mindenkinek :)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 3.barátokkal járt itt
Az étterem nagyon hangulatos, szépen berendezett, érdekes megoldásokkal. Az ételek és italok széles választékban, kitűnő minőségben vannak jelen. Az ár/érték arány megfelelő, az adagok bőségesek. Sok különleges étel és italfajta is szerepel az étlapon. Mi nagyon elégedettek voltunk. Máskor is megyünk még :)
Kiskulacs Vendéglő Salgótarján - Étel/italKiskulacs Vendéglő Salgótarján - Étel/ital
Kiváló 2015. január 26. járt itt
Kellemes meglepetés. Hangulatos hely,széles étel és ital választékkal,udvarias pincérekkel,házias ételekkel! Az árak sem túl magasak,jól lehet lakni egy tányér leves és egy főétel elfogyasztása után még egy jó étvágyú személynek is.
Mindenkinek bátran ajánlom!
Mindenképp szeretnénk újra visszatérni e remek vendéglőbe ha lehetőségünk lesz rá.
Kiváló 2014. január 28.gyerekekkel járt itt
Nagyon finom ételek és borok színes kínálatából választhattunk. A kiszolgálás udvarias és segítőkész volt (mosolygós pincérek! ). A gyerekeknek is nagyon tetszett az étterem berendezése, amelyet a palóc népi hagyományok tárgyai tesznek különlegessé. Végezetül - nem utolsó szempont -, hogy az árak is nagyon korrektek. Igazán kellemes családi ebédben volt részünk!
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Jól megközelíthető a város szívében egy hangulatos kis vendéglő. A kiszolgálás udvarias az étel bőséges és finom! Én főleg a kiskulacstálat ajánlom, de kérésre bármilyen tálat összeállítanak vagy külön igényt kielégítenek.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2020. február 5.családjával járt itt
Édesanyám, szép kerek számú születésnapján hívtam meg ebédelni. Most, csak mi ketten voltunk a családból. Sokat hallottam, mostanság, hogy egyre többen járnak a Kulacs Kisvendéglőbe. Vasárnapi nyitva tartást is meghosszabbították, és egyre ajánlottabb asztalt foglalni. Több a céges/magán rendezvény, illetve Szlovák éttermek, már drágábbak.
2019. május 13.gyerekekkel járt itt
A város központjában található étteremben harmadik alkalommal jártunk. Kellemes környezetben fogyaszthatta el családunk az alkalomhoz méltó ebédet. Finom, bőséges tálakat kaptunk. Egyedül a leves minőségét és mennyiségét kifogásolhatjuk. Az előre lefoglalt és kiválasztott ételeket kaptuk. Az ital kínálatuk is választékos.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2018. december 26., kollégákkal járt itt
Bár már Kecskeméten volt céges vacsoránk, mi itt, a szomszéd kisvárosban dolgozó kollégák is le akartuk zárni az évet. A tőlem gyalogosan 10 percre eső, Kulacs Étteremre esett választásunk
Hihetetlen, de se internetes oldala, sem Facebook-helye sincs. Mintha egy titkos, de nagyon eldugott hely lenne itt, a helyi Sportcsarnoktól nem messze, a patak partján.
2018. július 22.a párjával járt itt
Kellemes környezet, széles ételválaszték borajánlattal. Nagyon finom, bőséges ételek. Udvarias kiszolgálás, bár egy kicsit többet
kellett várni a pincérre, mint a vendégek száma indokolta volna.
Mindenképpen meg fogom még látogatni őket, mindenkinek jó szívvel ajánlom a felkeresésüket!