Huszár Panzió & Étterem Sárospatak
3950 Sárospatak, Kazinczy Ferenc út 3.

Huszár Panzió & Étterem Sárospatak a térképen

Huszár Panzió & Étterem Sárospatak értékelése:

5. helyezett a 21 sárospataki étterem közül
97. helyezett Észak Magyarországon - 850 étterem közül

H-Szo 08:00-22:00
V 08:00-20:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Gépzene:
blues, cigányzene, country, dance, diszkó, folk, house, jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, musical, opera, operett, pop
magyar, angol, német, szlovák, lengyel
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, őrzött parkolás ...
Különtermek:
Étterem - max. 120 fő
Visa, EC/MC, Amex
Stella Artois

Huszár Panzió & Étterem Sárospatak bemutatkozása

Sárospatak főutcáján csendes környezetben zárt parkolóval, kerthelyiséggel, magyaros ízvilágú étteremmel várjuk vendégeinket.

Huszár Panzió & Étterem Sárospatak képei

Szállások Sárospatak városában
Wellness csomagok Sárospatak városában

Huszár Panzió & Étterem Sárospatak vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás sajnos nagyon gyenge volt. Hárman voltunk, de mintha két külön rendelést adtunk volna le. 2 személy végzett a levessel mire én is megkaptam az enyémet. A főétellel ugyan így jártunk. A natúr csirkemell filé mozzarellával és bazsalikomos paradicsommal nagyon rosszul nézett ki. Az íze még ennél is nagyobb csalódás volt.

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. július 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
1.Rendelés után 20 perccel kaptam az információt, hogy mégsem tudják a választott ételt felszolgálni
2. Senki sem az általa kért köretet kapta
3. Mozzarella helyett valamilyen pizzafeltét szerű sajtféleséget sikerült a csirkemellel szervírozni
4. A savanyúság egyszerűen nem érkezett meg

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 24.
Barátunkkal tértünk be az étterembe. Kellemes, szép hely, már kívülről is. Kevesen voltak, így helyet foglaltunk és jött is a pincér hölgy. Csíki sörük is volt, barna is, így ezt ittuk. Az étlapon volt választék, nehéz is volt a döntés. 3-an különféle étkeket választottunk, de mindegyikünknek ízlett, meg voltunk elégedve a minőséggel és a mennyiséggel is.

2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 24.
Huszonfős csoporttal voltam, vacsoráztunk. Az időpontot és a választékot 5 fajta ételből előre lebeszéltük. A kiszolgálás gyors volt, bár igaz, hogy csak mi voltunk, de már készítettek elő egy másik kb. hasonló nagyságú csoportnak asztalokat, tehát a szakács dolgozott azért rendesen :). A hely kellemes, az ételek finomak és az adagok se voltak kicsik (mondjuk bő közepesek), senki nem maradt éhes.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
Hat napig voltunk egy közeli apartmanban, és ide jártunk ebédelni. Minden fogás ízletes, mutatós volt. Így a rántott szelet, a rántott libamáj, a sárospataki húsleves, a sajtkrémleves, a babgulyás, a halászlé, az áfonyás szűzérmék, a különféle palacsinták is. A kiszolgálás gyors és pontos volt. Aki kint szeret étkezni, teraszt is talál.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedves, segítőkész a személyzet és figyelmesek a házigazdák. A szobák ízlésesen berendezettek és tiszták. Az étterem hangulatos, a konyhájukon rendkívül jól főznek, én csak finom ételek ettem, akárhányszor a Huszár Panzióban jártam. Részt vettem náluk megrendezett esküvőn és bálon is, ezeket a nagy volumenű rendezvényeket ugyanolyan gördülékenyen és magas színvonalon bonyolították le.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 6.
Nagyon kellemes egy hetet töltöttünk el a Huszár Panzió több kényelmes szobájában a barátaimmal. Finom ételeket fogyasztottunk és a kiszolgálás is nagyon szívélyes. Az ingyenes parkolóban nyugodtan ott mertük hagyni, az autóinkat, mert gyalog minden elérhető a városban, közel a termál fürdő. Az itt bérelt kerékpárokkal bejártuk a környéket. Köszönjük!

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 6.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a Huszár Panzió és Éttermet. Hangulatos hely,szép nyugodt környezetben, az ételek választékosak és kiválóan főznek. A kiszolgálás gyors, a felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek. A szobák nagyon kellemes és kényelmesek. A tisztaság első helyen áll,a panzióban és az étteremben egyaránt.

Legnépszerűbb csomagok Sárospatakon és környékén
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 4.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.01.04. - 2022.02.28.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Angyal Borászat
Rátka
4 nap/3 éjszaka 14.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, borkóstolóval, szervezett kirándulással, városnézéssel, kerékpár használattal, múzeum- és hajójeggyel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással fürdőbelépővel, fitness terem használattal, játszósarokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2022.01.02.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.04.20. - 2022.04.20.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 23.589 - 33.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, vezetett pincetúrával, borkóstolóval, medence és szaunahasználattal, parkolással
2021.03.10. - 2021.09.01.
Hotel Kelep
Tokaj
4 nap/3 éjszaka 10.370,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2021.10.29. - 2021.11.01.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
3-5 éjszaka 20.286,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bowlingozással, kerékpár kölcsönzéssel, horgász napijeggyel és csónakázással, játszótér használattal
2021.06.12. - 2021.08.29.
Hotel Pagony**** Wellness & Conference
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 11.809 - 24.747,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal
2020.03.12. - 2021.12.31.

Szállodák Sárospatak környékén
Degenfeld Kastélyszálló Sárospatak
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Nyári exkluzív pihenés borozással (min. 2 éj)
Szállás ellátás nélkül

Huszár Panzió & Étterem SárospatakX