Wolf Panzió Sárvár

Wolf Panzió Sárvár
Wolf Panzió SárvárWolf Panzió Sárvár
Wolf Panzió SárvárWolf Panzió Sárvár

Wolf Panzió Sárvár bemutatkozása

A Wolf Panzió Sárváron található a termálfürdő szomszédságában. Könnyen megközelíthető a Budapestről autóval érkezők számára a panzió, ha az M7 autópályán Székesfehérvárnál rátérnek a 8-as, 84-es autópályára.

A Wolf Panzió legnépszerűbb csomagjai

Wolf Panzió Sárvár - Pihenés a Wolf Panzióban (min. 2 éj)
Pihenés a Wolf Panzióban
2024.06.01-ig
Wolf Panzió Sárvár - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Wolf Panzió Sárvár vélemények

Kiváló 2015. január 2.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pihenést töltöttünk Sárváron a Wolf Panzióban.
A szoba kifogástalan, kényelmes és jól felszerelt. A személyzet kedves, segítőkész és rendkívül rugalmas. A szilveszteri buli fergetegesen jó volt.Az ételek finomak, bőségesek és változatosak!
Nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2014. szeptember 16.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a Wolf-panzióban, messzemenően meg voltunk elégedve a tisztasággal, mind a szobában, mind pedig az egész panzió területén. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak, egyetlen dolgot hiányoltam a reggelinél, csak kenyeret szolgáltak fel pékáruként, lehetett volna barna kenyér, kifli vagy zsömle. Ajánlani fogom másoknak is,sőt én is szívesen visszatérnék még oda.
Kiváló 2014. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Amivel nem voltam elégedett az egyedül a szabadságunk hossza. :-)
Aug. 11-16. ig vendégeskedtünk a szállóban. Pécsről utaztunk pihenni egyet. A panzió vendégszeretetét már élveztük ezt megelőzően is egy alkalommal, ezért is eset ismét rá a választás. A szobák az elvárásnak megfelelő komforttal és tisztasággal rendelkeznek.
Kiváló 2014. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
5 nap, 4 éjszakát töltöttünk a panzióban és csak jókat tudunk elmondani róla. Nagyon barátságos a személyzet, a reggeli és a vacsora isteni finom és változatos volt.
A szállásunk tiszta és barátságos, családias környezetben.
A fürdő nagyon közel van, így gyalog jártunk át minden nap.
Tiszta szívből csak ajánlani tudom másoknak is. Ha megint Sárváron járunk, csak hozzájuk megyünk! :-)
Kiváló 2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Nagyon elégedetten távoztunk, szinte a legolcsóbb volt mind közül, és az alacsony árhoz képest, minden megfelelő volt. Tiszta a hotel, az ételek finomak. Ami negatív megjegyzés talán, hogy lehetne a reggelinél a kenyér és kifli mellett valami más is pl: rozsos zsemle, esetleg valami teljes kiörlésű kenyérszelet.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el Sárváron. A panzió nagyon tetszett, jól éreztük magunkat.
Minden a leírtaknak megfelelt. Szobánk szépen és otthonosan volt berendezve.
Rugalmas és gyors volt a személyzet kiszolgálása. A reggeli és a vacsora finom volt és változatos.
A fürdő csak 5 percre volt a szállástól. A város nagyon szép rendezett. Szívesen elmegyek máskor is.
Kiváló 2014. május 2.barátokkal járt itt
2014 március utolsó napjaiban jártunk itt a barátnőmmel. A vasútállomástól bőröndökkel kissé messze van a szállás, de taxival megoldottuk. Annál nagyobb örömünkre szolgált, hogy a belváros és a fürdő is közel van. Bükfürdőre is elmentünk és csak egy ugrás volt a szombathelyi színház is! Négy éjszakát töltöttünk a panzióban.
2014. február 28.barátokkal járt itt
Egy éjszakát töltöttem a Wolf panzióban éppen egy fesztivál volt a városban és nagyon nehezen találtunk helyet. Örültem amikor sikerült a foglalás, nagyon segítőkész volt a recepciós. A Panzió nagyon szép és otthonos volt, a tisztaságra sem lehetett panaszkodni. A szobák szépen berendezve, csak ámultunk barátnőmmel, mert nem gondoltuk, hogy ilyen szép lesz.
2014. február 10.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hotel, nagyon meglepődtem,mikor a panzió helyett a Hotelben szállásoltak el minket, (egyéb rendezvény miatt), pozitív meglepetés volt számunkra,kellemes környezet,optimális elhelyezkedés, közel minden látnivalóhoz és a fürdőhöz. Egyetlen dolog,ami lehetett volna jobb is, a fűtés a szobában,amit miután jeleztük,kicsit tudtak javítani.
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
Valószínű megtaláltuk azt a helyet, ahova vissza fogunk térni. A későbbiekben kicsit figyelmesebbek leszünk és kérni fogjuk,hogy ne a tetőtérbe legyen a szoba. Nem jeleztük előre, hogy idős édesanyámmal együtt megyünk. Kedvesek akartak lenni és átvariálták, hogy egy szinten legyünk, és később már nem akartunk kavarni.
Wolf Panzió Sárvár a térképen
9600 SárvárRákóczi utca 11.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• OTP SZÉP kártya
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • kávézó