Wolf Panzió Sárvár

Wolf Panzió Sárvár
Wolf Panzió SárvárWolf Panzió Sárvár
Wolf Panzió SárvárWolf Panzió Sárvár

Wolf Panzió Sárvár bemutatkozása

A Wolf Panzió Sárváron található a termálfürdő szomszédságában. Könnyen megközelíthető a Budapestről autóval érkezők számára a panzió, ha az M7 autópályán Székesfehérvárnál rátérnek a 8-as, 84-es autópályára.

A Wolf Panzió legnépszerűbb csomagjai

Wolf Panzió Sárvár - Pünkösd (min. 1 éj)
Wolf Panzió Sárvár - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Wolf Panzió Sárvár vélemények

Kiváló 2022. február 27.a párjával járt itt
A Wolf Panzió ajánlatai közül a Wellness álom csomagot választottuk fél panziós ellátással. Remek választás volt minden szempontból. A szálláshelyünkön, a korábbi értékelésekben oly sokat emlegetett "szűk zuhanykabinokról" csak annyit, hogy mi ketten is elfértünk benne a párommal, aki mellesleg 100 kg felett van.
2022. január 31.gyerekekkel járt itt
Hagyomány,hogy minden januárban egy hétvégét itt töltünk. Tudjuk,mire számítsunk,ár-érték aránya jó,szeretjük ezt a panziót. Idén sajnos egy kis csalódás ért minket: a villában kaptunk helyet,ahol a szobákhoz egy közös konyha is tartozik,és ahol rajtunk kívül több,nem magyar szállóvendég tartózkodott.
Kiváló 2022. január 31.egyedül járt itt
Most voltunk először Sárváron. Nagyon tetszett a város és az emberek kedvessége. Mindenki köszönt mindenkinek,mint a régi időkben. A szállás ár-érték arányban kíváló volt. Az ételek finomak voltak,a panzió alatti bár nagyon hangulatos.
Ami kis negatívum: a szobában a fürdőszoba nagyon apró,kényelmetlen. Az ágy ugyan kényelmes,de minden mozdulatnál recsegett.
Szörnyű 2022. január 25.barátokkal járt itt
Udvari szobát kaptunk a panzióban, állandó csatornaszag volt a szobában. Esett a hó, de a kültéri lépcsőt nem takarították. Igen csúszós és baleserveszélyes volt. Az ételek minősége gyenge volt. A hét napból két nap karfiol leves, két nap tojásleves, két nap üres csontleves, egy nap paradicsomleves.
2022. január 10.a párjával járt itt
Nagyon szép az épület, kedves a személyzet, hangulatos a Bár része. Közel van mindenhez, a fürdőbelépővel mindenképpen megéri az árát. A reggeli bőséges, a vacsora átlagos, de ízletes. Hiányolom, hogy teát nem lehetett kapni. A szállásban, a panzióban az volt a rossz, hogy a kétszemélyes ágyat belülről alig lehetett megközelíteni, mert a tető miatt nem volt elég magas.
2020. október 13.a párjával járt itt
Az első három nap vacsorája nem volt a legjobb,érződött az újrahasznosítás.De a vasárnapi vacsora feledtette ezt az apróságot.
Összességében jól telt ez a négy nap.
Köszönjük.
2020. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
A ellátás nagyszerű volt. Külön kiemelném, hogy egyszeri ingyenes belépőt biztosított a szálloda a vendégeinek. Kevésbé voltam elégedett azzal, hogy a panzióból át kellett menni a másik panzióba étkezni. Ez a dolog viszont semmit nem ront az összképen. A pincérek udvariasak voltak, de a személyzet többi tagja is. Jól éreztem, éreztük magunkat. Igyekszem máskor is eljutni Sárvárra.
2020. augusztus 28.a párjával járt itt
A Wolf Panzió szobája bár elég kicsi, de a tisztasággal nem volt problémánk. Sajnos a szobába bejutás már problémás volt a zár miatt. Az étkezésnél a pincérek készségesek voltak, de az ételek minősége némi kívánni valót hagyott maga után, igaz ez csak a vacsorára vonatkozott. Ennek ellenére kellemes 3 éjszakát töltöttünk Sárváron.
Gyenge 2020. augusztus 20.a párjával járt itt
A panzió,remek helyen van. Hiányolom,azt,hogy a visszaigazolásnál nem írják le a szobát,és nem kaptunk róla felvételeket. A felvételek alapján el sem fogadtuk volna. Egy embernek is kevés volt a légtér. A fürdőszobában nem nyílott az ablak. Nem lehetett szellőztetni,tiszta pára volt minden. Nem tudom milyenek a többi szobák,de ide soha többet nem megyünk
Átlagos 2020. július 19.a párjával járt itt
Sajnos nekem kellett törőlgetnem, felmosni. A légkondi fütött, a bankkártya "terminál éppen nem volt jó," számla semmi.
Wolf Panzió Sárvár a térképen
9600 SárvárRákóczi utca 11.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• OTP SZÉP kártya
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • kávézó