Wolf Panzió Sárvár

Wolf Panzió Sárvár
Wolf Panzió SárvárWolf Panzió Sárvár
Wolf Panzió SárvárWolf Panzió Sárvár

Wolf Panzió Sárvár bemutatkozása

A Wolf Panzió Sárváron található a termálfürdő szomszédságában. Könnyen megközelíthető a Budapestről autóval érkezők számára a panzió, ha az M7 autópályán Székesfehérvárnál rátérnek a 8-as, 84-es autópályára.

A Wolf Panzió legnépszerűbb csomagjai

Wolf Panzió Sárvár - Pihenés a Wolf Panzióban (min. 2 éj)
Pihenés a Wolf Panzióban
2024.06.01-ig
Wolf Panzió Sárvár - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Wolf Panzió Sárvár vélemények

Kiváló 2016. december 28.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a testvéremmel, ( a sima család kategória nem szerepel)
lényegében mindennel elégedettek voltunk. A 17-s szoba egy kicsit zajos, de
ez kiküszöbölhető lenne vastagabb függönnyel. A személyzet kedves volt,és szol-
gálatkész.
Gyenge 2016. december 27.a párjával járt itt
Az Önöknél töltött idő csak pénzkidobás volt semmi más. Rossz tapasztalataink már akkor kezdődtek, amikor lefoglaltuk, kifizettük önöknél a téli csomagot, mely úgy volt feltüntetve, hogy fel lehet használni a két ünnep közt, de nem akarták engedni, hogy menjünk.
Gyenge 2016. október 5.a párjával járt itt
Pozitívum:központi elhelyezkedés, 5 perc gyalog a fürdő, bolt szemben,fürdőbelépőt adtak, szép kártya elfogadás. Reggelire mindig volt bundás kenyér és tükörtojás. Negatívum:a panzió a főút mellett van, így ha utcára néző szobát kapsz, késő éjszakáig nagy a forgalom és már hajnalban ismét, mindez nagyon behallatszódik az ablakon keresztül, szerencsére hideg volt és csukott ablaknál aludtunk, de nyáron vagy jobb időben nyitott ablaknál lehetetlen lenne aludni.
Átlagos 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a Wolf Panzióban félpanziós ellátással. Az étkezés a szemközti Wolf Hotelben volt. Pozitívumok: olcsó volt, a szállás megfelelő volt, az árban benne volt 1 fürdő belépő is. A svédasztalos reggeli nagy választékú és egészen jó volt, ellentétben a vacsorákkal. . .
Gyenge 2016. július 25.a párjával járt itt
Aprócska szoba, légkondi nélkül, még egy ventillátort sem tudtak adni a hőségben. Erkély nekünk nem volt. Reggel 7-kor arra ébredtem, hogy a gázpalack csapódik valamihez. 23:30-kor lebotorkáltam megkérni a parkolóban tobzódó, bulizni készülő fiatalokat, hogy csendesebben szervezzék az aktuális szombat esti bulit.
Átlagos 2016. július 7.a párjával járt itt
A szálloda jó helyen van ; közel az élményfürdőhöz , a várhoz , a belvároshoz, a botanikus kerthez. A szobák felszereltsége jó , nyári időszakban azonban zavaró hogy nincs légkondíció , mert az utcai szobák a hangos közúti forgalom miatt éjszaka sem szellőztethetők. A személyzet kedves , szolgálatkész , udvarias volt mind a szálláshelyen ,mind az étteremben.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Párommal töltöttem márciusban egy hosszú hétvégét Sárváron! A Wolf Hotelbe foglaltunk szállást! Nagyon jó fekvésű ,erkélyes szobát kaptunk,ami tágas térrel rendelkezett! Szép,tiszta szoba és fürdőszoba volt! Az ott dolgozó személyzet kedves,segítőkész volt velünk! Az ételek finomak voltak!
Kiváló 2016. április 28.a párjával járt itt
Nagyon kényelmesek a szobák,csendes környezetben van a panzió szépen fel van újítva a szoba. Az ellátás kifogástalan az ételek finomak és bőségesek.
Szívesen ajánlom ismerősöknek.Jó helyen van a panzió közel van a fürdő a vár, arborétum a centrum tehát kielégítő minden szempontból
Szörnyű 2016. március 1.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése és belső berendezése jó hangulatos de a hozzátartozó személyzet hozzáállása botrányos,/tisztaság,ételkészítés/ Ezzel a mentalitással ezt a többre hivatott szállodát tönkre teszik, nagy kár lenne érte
2016. február 29.a párjával járt itt
A szállás( csomag )ár-érték arányban tökéletes. A szállás jó, csak egy picit kicsi volt a szoba, a párom rendszeresen beverte a fejét a féltetőbe. A tisztaság megfelelő volt, a személyzet készséges. A vacsora -főleg az első este- nagyon "menzajellegű" volt, másnap már jobban sikerült. ( Én személy szerint hiányoltam a fűszereket az ételekből.
Wolf Panzió Sárvár a térképen
9600 SárvárRákóczi utca 11.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• OTP SZÉP kártya
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • kávézó