Hotel Castello & Thermal Spa Siklós ★★★★

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós
Hotel Castello & Thermal Spa SiklósHotel Castello & Thermal Spa Siklós
Hotel Castello & Thermal Spa SiklósHotel Castello & Thermal Spa Siklós

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós bemutatkozása

A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást biztosít a Siklósi Thermal Spa fürdőhöz, melyet a szálloda vendégei térítésmentesen használhatnak.

A Hotel Castello & Thermal Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék (min. 2 éj)
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós vélemények

Kiváló 2015. december 22.a párjával járt itt
Nagyon szeretem ezt a szállodát, többször voltunk itt.
Nagyon szép, kényelmes, a fürdője nagyon jó.
A személyzet nagyon segítőkész, figyelnek a vendégekre.
Az internet néha nem működik, de ha a recepciónál ebben is készségesen próbálnak segíteni.
Egyedül talán a szauna részleg fejlesztése lenne célszerű. Túl kicsik a szaunák.
Kiváló 2015. november 9.a párjával járt itt
Remek hétvégét töltöttünk a szállodában. A hétvégének köszönhetően mind két este élőzene mellett fogyasztottuk vacsoránkat. Nem volt széles a választék az ételek között, de amiket felkínáltak azok ìzletesek voltak. A szobánk tágas és tiszta volt, a személyzet kedves és segìtőkész.
Kiváló 2015. november 1.gyerekekkel járt itt
Először jártunk itt. de nem utoljára! Kivül szép, belülről nagyon elegáns szálloda. Messze túl szárnyalja a négy csillagot. Fiatal kedves udvarias személyzet. Tágas szobák,még a standard szobák is ízlésesen berendezve,,kényelmes ágy. Nagyon finom reggeli pazar vacsora. A fürdő közelsége csak egy folyosón keresztül pár lépés ,és már csobbanhatsz is.
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Már többször visszatérve érkezünk a baranyai dombok közé, hogy egy kis időt pihenéssel töltsünk. A személyzet nagyon kedves, amiben tud segít. A vastag falak miatt az internet nem akart működni, azt is megoldották, kaptunk adatkábelt. Akár a reggeli, akár a vacsora nem igazán lehet panasz, nincs mit hiányolni.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Egyéb
Kiváló 2015. október 23.gyerekekkel járt itt
Tavaly, egy másik szállodában, egy kedves pártól kaptuk a tippet, ha tehetjük, ne hagyjuk ki a Hotel Castellot, mert ők, nagyon jól érezték magukat. Hát kipróbáltuk, és mi sem mondhatunk mást, kényeztető, pihentető, luxus élményekben volt részünk. Figyelmes személyzet, szinte családias hangulat, tisztaság, mindenre odafigyelés jellemzi a szállodát.
Kiváló 2015. október 14.gyerekekkel járt itt
Mindennel maradéktalanul elégedett voltam. 6 év alatti unokával voltunk. 3 játszóház /2 a szállodában/,a fürdő nagyszerű medencéi minden igényt kielégítettek. A személyzet nagyszerűen látta el feladatát. Köszönet érte. Valószínűleg még visszatérek ebbe a remek, minden igényemet kielégítő szállodába. Köszönöm.
Kiváló 2015. szeptember 15.barátokkal járt itt
Mindennel elégedettek voltunk, de hogy még teljesebb legyen a comfort, két változtatást javasolnék:
ad 1:a szobák nyitható ablakaira tegyenek szunyoghállót
ad 2:a kültéri medencék mellé tegyenek fogasokat
Kiváló 2015. augusztus 18.családjával járt itt
Családdommal töltöttem párnapot a nyár során. Az én választásom volt a szálloda mert dicsérték az ismerőseim gondoltuk ha ennyi jó szól mellette kipróbáljuk. A szálloda pompás volt a falak a régi malomépület stilusában káprázatos, az étel fennséges volt különleges és nagyon finom!
Kiváló 2015. augusztus 10.a párjával járt itt
A személyzet valamennyi tagja az első pillanattól az utolsóig gondoskodott a mennyei élményekről! A hotel szelleme és atmoszférája mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy varázslatos miliőben, figyelmes kiszolgálással emlékezetes legyen a pihenés! Külön szeretném nyomatékosítani Réka N.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - VendéglátásHotel Castello & Thermal Spa Siklós - BelsőHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Medence/kertHotel Castello & Thermal Spa Siklós - SzobákHotel Castello & Thermal Spa Siklós - Vendéglátás
Kiváló 2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Imádta az egész család. Szuper a wellness a szoba szép és kényelmes. Hercegnős lakosztályban voltunk, a kislányom azóta is vissza szeretne menni. Ételek finomak, választékosak. Ha sokan vannak időben le kell menni az élményfürdőbe, különben nincs nyugágy. Összességében nagyon szép, ízlésesen berendezett szálloda. Ha nem lenne ilyen messze visszamennénk.
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós a térképen
7800 SiklósBaross Gábor u. 8/a
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé