Hotel Castello & Thermal Spa Siklós ★★★★

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós
Hotel Castello & Thermal Spa SiklósHotel Castello & Thermal Spa Siklós
Hotel Castello & Thermal Spa SiklósHotel Castello & Thermal Spa Siklós

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós bemutatkozása

A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást biztosít a Siklósi Thermal Spa fürdőhöz, melyet a szálloda vendégei térítésmentesen használhatnak.

A Hotel Castello & Thermal Spa legnépszerűbb csomagjai

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék (min. 2 éj)
Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Tavaszi vitalitás - kedvezményes hétköznapok
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós vélemények

Kiváló 2015. július 25.a párjával járt itt
A történelmi város hangulatos utcáit járva visz el az út a kőépületes szállodához a vár tövében. Kívülről nem árulkodik, mit takar a belső: pazar szálloda, igényes környezet a kikapcsolódásra vágyóknak. Csodás ízekkel, változatos ételekkel, luxus környezetben étkeztünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. július 23.a párjával járt itt
A hotel a kisvárosban, a vár aljánál helyezkedik el, zárt parkolóval a szállóvendégek részére, amiért nem kell külön fizetni. Az épület kívülről kicsit jellegtelen, de belülről tetszetős kombinációja a régi malomépületnek és a modern stílusnak. A szobabelső elegáns, mind a színek, mind az anyagok tekintetében - nagyon tetszett mindkettőnknek, bár az erkély az hiányzott.
Kiváló 2015. július 15.gyerekekkel járt itt
A wellness szolgáltatások széles skálája miatt elôszeretettel ajánlom gyermekes családok részére a szállodát. Igényesen berendezett hotel, családias étterem, finom ízek és sok-sok medence. Animátoroknak külön köszönet a gyerkek szórakoztatásáért. Még egy jó pont: A vár a hotel szomszédságában.
Mi remekül éreztük magunkat! Biztosan jövünk még Castello!
Kiváló 2015. június 23.gyerekekkel járt itt
A szálloda elegáns, a két szobás hercegnős lakosztályunk tágas és kényelmes volt. A gyerekek nagyon élvezték a játszószobát és a kicsi játszóházat, amely félig a wellness részlegben van. A wellness részleg hatalmas, többféle élménymedencével, talán kicsit túlzásba viszik a víz klórozását.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 14.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Hotel Castelloban. Fantasztikus az épület, nagyon szép és exkluziv berendezésű a szoba és a fürdőszoba. Az egész szállodát tisztaság, rend jellemzi. A wellness nekünk tetszett és hétköznap lévén zömében csak szállóvendégek használták, így nekünk ezzel nem volt gondunk.
Kiváló 2015. május 12.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű építészeti megoldások, modern berendezés, kedves személyzet, finom ételek, tisztaság, nagyon szép és minden igényt kielégítő fürdő. Alapból gondolnak az ételérzékenyekre, pl. kétféle szójatej és laktózmentes tej is van kikészítve reggelikor. Gyerekbarát hely, a szállodában és a fürdőben is több játszóval, babával is ideális. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Tetszett a szálloda családias mérete, a személyzet közvetlen segítőkészsége. Gyönyörűek a szobák, az anyagok, jól összeválogatott struktúrák, felületek váltják egymást. Remek összhangja a hagyományos és modern építészetnek. Az ételek fantasztikusak voltak, a menüsor jól összeválogatott.
2015. február 5.a párjával járt itt
Igényes, szép, kényelmes, tiszta szálloda. A személyzet kifogásolhatatlan. Hiányoltuk a gyógyvizet, mert Harkány közelsége miatt azt hittük itt is van. A szaunázást nagyon élveztük, de hiányoltunk az ivóvizet a szauna közelében. Étkezés:
A reggeli rostos italok ihatatlanul édesek voltak, csak hígítva fogyaszthatók, ami a jobbik eset, de pazarlás!
Kiváló 2015. január 30.a párjával járt itt
Csak gratulálni tudunk a tervezőknek a kivitelezőknek, mert egy nagyon elegáns, letisztult formavilágot teremtettek a szállodában. Remekül éreztük Magunkat. A személyzet udvarias segítőkész volt. A fürdő tágas, levegős, a medencék különleges kialakításuak és hőfokúak voltak. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
Ide még visszatérünk.

Üdvözlettel: Selmeci Nándor és felesége.
Gyenge 2015. január 11.barátokkal járt itt
Nézzétek én szeretem Baranyát, imádom a villányi borokat, a Mecseket, Pécset. . . ez a szálloda viszont csalódás. A szállodának nincs saját wellness részlege, hanem egy mindig hideg folyosón mész át a zsúfolt "közfürdőbe", ahova a fél környék jár és NEM TISZTA (pl. pisiszagú szauna, viszketést okozó víz).
Hotel Castello & Thermal Spa Siklós a térképen
7800 SiklósBaross Gábor u. 8/a
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • sodrómedence • csúszda • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár • büfé