Fried Kastélyszálló Resort Simontornya

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya, Malom út 33.

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya a térképen

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya értékelése:

1. helyezett a 4 simontornyai szállás közül
12. helyezett Dél Dunántúlon - 503 szállás közül

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya - vélemények, kritkikák

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Szeretném megköszönni azt a 2 napot,amit Önöknél töltöttünk. Igazából pihenni mentünk, gyakran járunk, sok helyen voltunk. Tudjuk hogyan éljünk a lehetőséggel. De amit Önöknél tapasztaltunk, az nem általános. Végre azt éreztem, hogy Önök vannak értünk és nem fordítva. Figyeltek ránk, de ez nem volt tolakodó, csak amikor kellett.
Válasz az értékelésre - 2019. február 6.
Kedves Kiss Maria!
Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy Szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük értékelésüket! Boldogan olvastuk, hogy szolgáltatásainkkal maradéktalanul meg voltak elégedve és kellemesen telt a nálunk töltött pihenés.
Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
Üdvözlettel:
a Fried Kastélyszálló Resort csapata

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Egy ajándék élménykuponnak köszönhetően jutottunk el feleségemmel Simontornyára. Magyarországon 12 kastélyszállóból választottuk ki, a Dél-Dunántúli településen található hotelt. Az ajándékba kapott egy éjszakát mi kibővítettük kettőre, amit megérkezéskor rögtön ki is fizettünk. A szálloda személyzete nagyon kedvesen fogadott minket.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Kifogásolom, hogy megérkezéskor előre kellett a számlát kifizetni. Az ajánlatban és visszaigazolásban ez nem szerepelt, csak a szálloda foglalást nyugtázó üzenetében, az apró betűs részében. Az úszómedence vize opálos volt, a másik medence vize nem volt kifogásolható. Véleményem szerint a szálláshely nem éri el a négycsillagos kategóriát.
Válasz az értékelésre - 2018. november 14.
Kedves Vendégünk, Nagyon szépen köszönjük az értékelését és az észrevételeit. Szeretném tájékozatatni, hogy minden ajánlatban- és visszaigazolásban szerepel, hogy Szállodánkban előre kell fizetni. A medencével kapcsolatos észrevételeit kivizsgáljuk. Reméljük, hogy lesz még alkalmunk vendégeink között köszönteni Önöket, hogy több kellemes élménnyel távozhassanak tőlünk.
Kiss Tünde (Fried Kastélyszálló Resort)

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
A kastély és a park is nagyon szép. Az étterem és a kávézó belső kialakítása és bútorozása is igényes. A kiszolgálás nagyon figyelmes, az ételek finomak. A wellness részleg kicsi, de jól működött. Az élmény medencéből szuper a kilátás. Van egy úszómedence is, a vize azonban nagyon hideg volt, ezért senki nem használta az ott tartózkodásunk idején.

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
A személyzet minden tagja kedves és segítőkész volt, senkiről nem tudok negatívumot mondani. Párommal a főépületben kaptunk szobát, ami régimódi bútorokkal és kiegészítőkkel volt berendezve. A társaság többi tagja a melléképületben volt elszállásolva és azok a szobák hagyományosan néztek ki.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Nagyon szépen helyreállított kastély, esztétikusan hozzáépített és kellemes élményt nyújtó wellnessrészleggel. A foglalás gördülékeny volt, a recepció személyzete készséges és udvarias. A visszaigazoláson szerepelt ugyan, de mégiscsak meglepett bennünket, hogy a teljes árat megérkezéskor kellett rendezni.
Válasz az értékelésre - 2018. november 5.
Kedves Vendégünk Köszönjük szépen az értékelését! Örülünk, hogy alapjában véve meg voltak elégedve szolgáltatásainkkal az értékelés alapján. Bízunk benne, hogy ha legközelebb vendégül láthatjuk Önöket, csak pozitív élményekkel távoznak!Üdvözlettel: A Fried Kastélszálló Resort csapata
Kiss Tünde (Fried Kastélyszálló Resort)

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
Néhány évvel ezelőtt a lányom és párja töltöttek a Fried kastélyban néhány napot. Hazatértük után szuperlatívuszokban beszéltek a szállodáról. Gondoltam, jól érezték magukat, túloznak egy kicsit. De most mi is megtapasztalhattuk a szálloda fantasztikus légkörét. Minden alkalmazott - legyen takarító, szakács, felszolgáló vagy recepciós - kedves, figyelmes, szinte lesték kívánságainkat.
Válasz az értékelésre - 2018. október 5.
Kedves Mária!

Köszönjük szépen, hogy időt szánt az értékelésre. Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt a nálunk töltött pihenésük.
Köszönjük a javaslatokat is, melyeket továbbítunk illetékes Kollegáink felé, hiszen számunkra kiemelten fontos, hogy Vendégeink minden szolgáltatásunkkal maximálisan meg legyenek elégedve.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 27.
Évente három-négy alkalommal lehetőségünk van négy-öt napot eltölteni valahol az országban. Volt olyan, ahova visszatértünk, a többség azonban valamiért könnyen feledtette magát. A szoba, a konyha, a környezet, a környék. . . A Fried kastélyba viszont bármikor szívesen visszatérünk majd. A személyzet mosolygó és barátságos. A környezet csendes és nyugodt.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 17.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt az értékelésre.
Nagy örömünkre szolgál elégedettsége! Bízunk benne hogy hamarosan újra Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket és még több kellemes élménnyel gazdagodhatnak a Fried Birtokon.

Nagyon sok szeretettel várjuk vissza Önöket!

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pro:
Kényelmes, tiszta, igényes szoba (nem standard, hanem superior! )
Wellness részleg nagyon jó, tiszta, működik, stb
Borkóstoló program, ne hagyd ki (! )
Személyzet kedvessége és segítőkészsége kiemelkedő ! Kontra:
Legyek, sok, főleg az éttermi részen
Igencsak drága étterem (1200,- kis csésze leves, 2e a gulyás, 2e cézársali, 8e a 2személyes tál)
Hajszálvékony falak
Keleti giccsparádé bútorzat és "díszítő" elemek.
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 3.
Minden nagyon szép és a kiszolgálás is nagyon figyelmes az ételek finomak csak egy dolgot nem értettem. . . van egy wellness részleg úszómedencével, amibe senki nem ment bele mert a vize nagyon hideg volt. Nyáron lehet hogy kellemes,de ilyenkor nincs kihasználva a kisgyerekek is a belső élmény medencében fürödtek ugráltak .
Válasz az értékelésre - 2018. május 7.
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük a pozitív visszajelzést. Örömmel halljuk, hogy kellemesen telt a Szállodánkban eltöltött pihenés! A beltéri úszómedence hőfoka 25 - 27 °C hőmérsékletű, ami úszásra megfelelő. A pihenni vágyó vendégeinknek inkább a 33 - 35 °C hőmérsékletű melegvizes masszázs pezsgőfürdő medencénket ajánljuk!
Pethe Annamária (Fried Kastélyszálló Resort)

Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 16.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, kuponnal, ajándék pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, szobaszéffel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 14.200 - 19.700,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.17-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel Laroba
Alsóörs
3 nap/2 éjszaka 17.850,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, wellness-részleg és egészségsziget használattal, parkolással, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
CE Plaza Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.450 - 24.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, kedvezményekkel, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.30.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
4 nap/3 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, bográcsozási, grillezési lehetőséggel, játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Residence Konferencia és Wellness Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.414 - 15.961,- Ft/fő/éj között: bőséges büféreggelivel és büfévacsorával, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
Érvényes: 2020.12.22-ig
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Simontornya
5 nap/4 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, borkóstolással, kedvezményekkel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Simontornya környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Nereus Park Hotel Balatonalmádi
A Nereus Park Hotel Balatonalmádiban, közvetlenül a Balaton partján található egy két hektáros...
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel
WELLAzítás (1 éjtől)
Nereus vakáció (5 éjszaka)

SimontornyaX