Fried Kastély Hotel Simontornya ★★★

Fried Kastély Hotel SimontornyaFried Kastély Hotel Simontornya
Fried Kastély Hotel SimontornyaFried Kastély Hotel Simontornya

4Szolgáltatás

A Fried Kastély Hotel legnépszerűbb csomagjai

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár (min. 2 éj)
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat (min. 2 éj)
Senior ajánlat
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós ajánlat (1 éjtől)
Akciós ajánlat (1 éjtől)
Fried Kastély Hotel Simontornya - Fried wellness pihenés (1 éjtől)
Fried wellness pihenés (1 éjtől)
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
2024.06.21-ig
Hotel Napfény Zalakaros

Fried Kastély Hotel Simontornya vélemények

2023. augusztus 26.a párjával járt itt
Az ételek finomak ,a személyzet kedves segitőkész,rend tisztaság. Nekünk a wellnesz kicsit kicsi egy kis bővités ráférne. Mikor sokan voltunk akis medence kevés,javaslat a kinti teraszra egy jacussi. Az ágyunk nagyon nyikorgott A MATRAC IS CSERÉRE SZORULNA. Mindent összevetve jól éreztuk magunkat,jártunk már jobb és rosszabb szálláson is. A t településen semmi látnivaló sajnos ,tehát a nagy séták elmaradtak.
Átlagos 2023. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Ami engem érkezéskor meglepett az a recepción dolgozók "munkaruhája"egy 4 csillagos szállodában,póló és farmernadrág. Félre értések végett nem nagyestélyi viseletre gondolok csak szerintem egy fehér blúz egy kényelmes és viselhető nadrág vagy szoknya jobb benyomást keltene.
Kiváló 2023. augusztus 24.családjával járt itt
A legjobb ahol jártunk.Csodas,hatalmas park,a személyzet szuper barátságos,kedves, bármit kértünk azonnal teljesítik.A szauna és jakuzzi rész, a kültéri szabadidős rész is kiváló.Masodjara voltunk de visszatértünk minden évben!A környéken rengeteg csodás látnivaló van!
2023. augusztus 23.a párjával járt itt
Először jártunk a hotelben. Superior szobát foglaltunk, a főépületben a legfelső emeleten szállásoltak el. A lift nagyon hiányzott, nem szeretünk lépcsőzni. A szoba tágas, szép bútorok, az ágy nagyon kényelmes. A klímára szükség volt a nagy meleg miatt. Rendkívül csendes a hotel környéke. Pihenésre kifejezetten alkalmas.
Szörnyű 2023. július 30.a párjával járt itt
Viszonylag jó körülmények, de erős lenyúlás érzésem volt - a végén! Az étkezés a jó szakács ellenére is gyenge volt- a gyenge alapanyagok miatt! ! ! ! ! A “ 3” nap csak 1,5 volt a wellness rövid nyitva tartása miatt! ! ! A pincért “kergetni” kellett, mert az egyik helyen nem volt vodka, a másikon nem volt sör!
2023. június 29.a párjával járt itt
Maga a szálloda nagyon szép a wellnesz részleg jó habár mi mele vízre számitottunk. A személzet nagyon kedves ,segítőkész. Tisztaság rendben . Amiben csalódtunk az étkeztetés. Mi svéd asztalra számítottunk. Az hogy csak három féléből lehetett választani az nagyon kevés. A deszert az átlagon alul volt és még ráadásul másnapos süteményt szlgáltak fel.
2023. május 30.a párjával járt itt
Nagyon szép hely, a személyzet rendkívül kedves, tisztaság van. Az ételek nagyon ízletesek. Alig volt vendég, így sikerült kiszakadni a mindennapi nyüzsgésből. A környéken szép látnivalók vannak, el lehet tölteni, akár több napot is. Budapestről hamar megközelíthető a település.
Átlagos 2022. szeptember 29.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel a szálloda toronyépületének pici szobájában. Kettőnknek éppen elég volt, de néhány bútorral kevesebb növelte volna a komfortérzetünket. A gk parkoló a szálloda mellett van egy pici emelkedőn, de a talaja durva murva, az emelkedő pedig beton gyeptéglával van kirakva, ami azt jelenti, hogy a bőröndöket nem lehet gurítani, csak cipelni lehet.
Fried Kastély Hotel Simontornya - FürdőszobaFried Kastély Hotel Simontornya - WellnessFried Kastély Hotel Simontornya - BelsőFried Kastély Hotel Simontornya - BelsőFried Kastély Hotel Simontornya - BelsőFried Kastély Hotel Simontornya - Belső
Kiváló 2022. augusztus 28.egyedül járt itt
Már a recepción történt fogadás is jó volt. Mindent elmondtak amit tudni kellett az ott tartózkodáshoz. A szoba tetszett, egy dolgot hiányoltam, amit kijelentkezéskor a recepciósnak is elmondtam, a nedves törölközőket és fürdőruhákat nem igazán lehetett jól elhelyezni (nem erkélyes szobában voltam).
Fried Kastély Hotel válasza
Kedves László!
Nagy örömünkre szolgál, hogy a Fried Kastélyszálló Resortot választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük szépen az észrevételeket és a kedves szavakat szolgáltatásainkkal kapcsolatban!
Üdvözlettel: Fried Kastélyszálló Resort Csapata
2022. október 15., Boros Bianka, Fried Kastély Hotel
2022. augusztus 27.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítő kész volt. Nem tetszet,hogy az erkélyeknél nincs elö tető mert essős idöben a dohányosok mint mi megáztak nem volt semilyen rongy vagy papir törlő amivel az asztalt és a székeket le lehetett törölni eső után. Az ételek finomak voltak a vacsora kimondottan változatos.
Fried Kastély Hotel válasza
Kedves Molnár Zoltánné!
Nagy örömünkre szolgál, hogy a Fried Kastélyszálló Resortot választották pihenésük helyszínéül. Köszönjük szépen az észrevételeket! Remélkjük, hogy a Szállodánkban töltött pihenés kellemesen telt!
Üdvözlettel: Fried Kastélyszálló Resort Csapata
2022. október 15., Boros Bianka, Fried Kastély Hotel
Fried Kastély Hotel Simontornya a térképen
7081 SimontornyaMalom út 33.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • csúszda • aromakabin • napozóterasz • tepidárium
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 8000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár