Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Siófoki Fordított Ház Siófok

4,3
11
értékelés
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
30. helyezett
városi Élményprogram közül
Kategória
Élményprogram
Siófoki Fordított Ház Siófok
Siófoki Fordított Ház SiófokSiófoki Fordított Ház Siófok
Siófoki Fordított Ház SiófokSiófoki Fordított Ház Siófok
15 fotó

Siófoki Fordított Ház Siófok bemutatkozása

Siófok széplaki városrészén várja a látogatókat egy piros, fejtetőre állított ház, mely egy igazi turisztikai attrakció. A ház összesen két szintből áll és minden részlete fordított képet mutat.

11 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
60%
Érdekes
10%
Átlagos
20%
Kihagyható
10%
Időpazarlás
0%
Érdekes

11 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Aranyparti varázslat
Prémium Hotel Panoráma Siófok
97.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
CE Plaza Hotel Siófok - Négycsillagos wellness élmények teljes ellátással
CE Plaza Hotel Siófok
84.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyugdíjas ajánlat
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval

Siófoki Fordított Ház Siófok vélemények

183
5990
977
112292
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 272 városban járt márFelfedező - 3962 helyen első értékelőNépszerű író - 2500 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 112292 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. június 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon különleges élmény ez a ház, ahol szó szerint minden a feje tetejére állt. Hazánkban összesen két helyen, itt Siófokon és Hajdúszoboszlón található ilyen látványosság, a szoboszlóinak kék a színe kívülről, míg a siófoki piros. Ezen kívül eléggé hasonlóak, talán a terező/kivitelező cég is azonos lehetett.
Itt fényképeztem:
Siófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - EgyébSiófoki Fordított Ház Siófok - Egyéb
Még több kép (12 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 10 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.