Calvados Étterem Siófok

07.12-08.18.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Calvados Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2015. október 10.a párjával járt itt
Az étellel, annak mennyiségével és minőségével teljes mértékben meg voltunk elégedve. A kiszolgálás gyors volt, előzékeny és udvarias. Az ital ajánlatuk passzol az ételeikhez, az árak az értékhez tökéletesen passzoltak! Barátnőm és Én örömmel távoztunk, ha alkalmunk akad ismét felkeressük majd a Calvados éttermet!
Kiváló 2015. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A neten kerestünk rá a siófoki éttermekre és jól tettük, hogy a Calvados éttermet választottuk. Az étlap nagyon tetszetős és bőséges volt. A felszolgálók kedvesek és szolgálatkészek voltak mindannyian. Nagyon jó hangulatban telt a vacsora :)
Nekem külön nagyon tetszett, hogy volt többféle gyermek menü is. Szervizdíjat számolnak fel, kb.
Kiváló 2015. június 8.gyerekekkel járt itt
Évek óta rendszeresen visszatérünk ide a kimagasló ízlek miatt. Ha erre járunk, csak ezt a helyet választjuk. Kedves, udvarias, rugalmas személyzet, tisztaság jellemzi. Évek óta megszokott kimagasló ízeket kapunk változatlanul.
Harcsapörköltet érdemes megkóstolni! Én mindig ezt választanom. Férjem kísérletezget, de még ő sem csalódott soha.
Calvados Étterem Siófok - Étel/ital
Kiváló 2015. április 30., kollégákkal járt itt
Kulturált, barátságos környezet; szemnek tetsző terítés, tálalás és ételek; ínycsiklandó, ellenállhatatlan ízek; udvarias, figyelmes kiszolgálás; a gazda vendégszerető közvetlensége; értékarányos árak, kitűnő társaság és hangulat.
Elvárhat-e ennél többet az igényes vendég egy ebéd vagy vacsora elfogyasztása kapcsán?
Kiváló 2014. november 28.a párjával járt itt
Orvoskonferencián jártunk a férjemmel Siófokon. Már korábban is többször étkeztünk a Calvados Étteremben. A kiszolgálás gyors, finomak az ételek, kedvesek a kiszolgálók. Az étterem tulajdonosa közvetlen, barátságos. Látszik rajta, hogy a vendéglátás számára nem csak munka, hanem szívvel-lélekkel a vendégekért dolgozik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 22.barátokkal járt itt
Baráti nyaralás alkalmából tértünk be az étterembe. Az étellel nem volt baj, finomak voltak, viszont a pincérek sajnos nem voltak a helyzet magaslatán. . sokat kellett várni, többször kellett szólni ha szerettünk volna valamit, és érdekes volt, hogy a "főpincér" vette fel mindenkitől a rendelést, úgy hogy németül nem igazán beszélt (elég sok külföldi volt). Ez így elég vicces volt külső szemmel :))
Kiváló 2018. február 20.a párjával járt itt
Párommal a Hotel Azurban töltöttünk egy hosszú hétvégét, de miután a kissé egyhangú ételeket megelégeltük, úgy döntöttünk, hogy felkeresünk egy éttermet. Sétálni indultunk, de alighogy kiléptünk a szálloda kapuján megláttam egy éttermet, amit a kedvenc italomról a Calvadosról neveztek el. Ide be kell mennünk mondtam a férjemnek.
Szörnyű 2017. október 3.a párjával járt itt
Ilyen rosszat még soha egy étteremben nem ettünk,minősíthetetlenül rossz ételt kaptunk ,flegma kiszolgálással. A halon a dióbunda sehol,pár szem mandula a zsemlemorzsában ami mellé szinte a fagyasztott wok zöldség kiöntve, mikróban megmelegítve íztelenül a halnak semmi köze nem volt a harcsához olcsó fagyasztott tengeri hal jó vizesen :( Nekünk ez volt a tapasztalatunk,az biztos hogy soha többet nem megyünk be .
Kiváló 2017. február 6., kollégákkal járt itt
Céges rendezvényünk helyszíneként választottuk. Nagyon megvoltunk elégedve barátságos személyzet, a tulajdonos is leste minden kívánságunk. Az ételek finomak ízletesek voltak, nagy adagokat adtak. Az étterem csak a Mi részünkre volt nyitva, teljes mértékben megfelelt az elvárásainknak.
Átlagos 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Ha a retrót nevetéssel akarod ötvözni, gyere ide. Azért választottuk ezt a helyet, mert a honlapon található képek nagyon gusztusosak voltak, sajnos csak ott. Az étlapon csak a fele volt, mint a honlapon, ennek a félnek a fele nem volt rendelhető, a konyhafőnök ajánlata sem. 40 perc várakozás után megérkeztek a főételek, a baj csak az volt, hogy a levest elfelejtették!
Calvados Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 11.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • koktélok • konyhafőnök heti ajánlata
H-V
magyar, nemzetközi