Calvados Étterem Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Calvados Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2016. június 27.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hely, az ételek, italok ára a normal helyekhez mérhető. Adagok abszolút rendben, ízléses tálalás, gyors kiszolgálás.
Kedves pincérek, mosolygós hölgy a fizetésnél.
A teraszon figyelnek a napernyőre, ha a nap úgy süt, arrébb tekerik, első a vendég.
Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, ha egy jót akar enni! Mi alig bírtunk hazagyalogolni!
Kiváló 2016. június 5.gyerekekkel járt itt
Már több mint egy évtizede rendszeresen járunk a Calvadosba. A tulajdonos az általam ismert legjobb vendéglátó, az ételek mindig frissek és finomak. A Calvados számunkra egyet jelent Siófokkal, tulajdonképpen az életünk részévé vált, sok-sok élményünk fűződik hozzá. A személyes kedvencem a rákragus tintahal és harcsa bármely formában.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. augusztus 20.a párjával járt itt
Az étel finom volt és minden rendben volt addig, amíg a végén kérdeztük meg,hogy lehet-e kártyával fizetni. A pincér odament a főnökéhez, hogy megkérdezze lehet-e, mire a hölgy nagy pofavágások után közölte, hogy "Ha nagyon akarnak, akkor csináld. . . " Közölték, hogy mi menjünk be akkor fizetni. (Hordozhatós terminálról beszélünk.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 25.családjával járt itt
Minőségi étterem a kedvencünk, a Fehér Ló szomszédságában. 2x voltunk a nyitott részében. Először 2 éve talán. Túlságosan finomkodóak voltak akkor nekünk, úgy éreztük, "lejjebb" a helyünk. Magasabb árak, kisebb adagok, külföldiek. . . Amíg ott voltunk végig vmi borzalmas román zene bömbölt az étterem felett lévő szállóhelyről.
2013. június 21.barátokkal járt itt
Egy barátomat kellett felvinnünk Siófokra, és nagyon megéheztünk, így találtunk rá erre a helyre. Olcsó menük, jó limonádé, kedves személyzet, ízletes ételek, hangulatos berendezés. Pindúr pandúr menüt ettem, de annak ellenére, hogy ez egy gyerek menü, bőséges és nagyon finom ebédet kaptam. Bátran tudom ajánlani mindenkinek, aki akár csak átutazóban jár Siófokon.
Kiváló 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
A hely családi vállalkozás, a felszolgálók udvariasak, az ételek finomak, az adagok nagyok, az árak korrektek.
A rendelést követően a várakozási idő átlagos. Bankkártyás és készpénzes fizetés egyaránt lehetséges. A felszolgálási díj az árba bele van kalkulálva.
Csak ajánlani tudom Mindenkinek!
Kiváló 2016. május 1., kollégákkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a Calvadosban. Céges rendezvényekre is kiválóan alkalmas, mi 35 fővel szülinapot ünnepeltünk. Nagyon barátságos hely, kedves személyzettel, minden kívánságunkat teljesítették. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Hústálat készítettek részünkre, amelyen mindenki megtalálta amit szeret.
Máskor is őket választjuk.
Kiváló 2015. december 16.családjával járt itt
Egy calvados – szóhasználatunkban – egy feles: egy kupica érlelt, ízes, aromás, önbizalmat adó párlat, amely nem hiányzik a jobb éttermek étlapjáról. A Calvados, a siófoki parton, számunkra – fogalom: az a biztos hely, ahol ízletesek (és szépek!
Gyenge 2015. szeptember 8.a párjával járt itt
Több évig jártunk ide. Az ételek korrektek, az ár megfelelő volt. Sajnos sokat romlott az előző évhez képest. Az árak növekedtek, a minőség csökkent, és a hab a tortán a felszolgálási díj bevezetése. A sajátos humorú felszolgáló sem pozitív irányba viszi az éttermet.
Az egész már nem korrekt vendéglátás hangulatú.
Azt hiszem elszaladt a tulajdonossal a ló. . .
Kiváló 2015. március 29.családjával járt itt
A mai nap családi rendezvényen 95. születésnap voltunk jelen ezen a kiváló helyen. Az étterem megnyitása óta többször is meglátogatjuk a családias, izléses, modern, tiszta és csupa
vendégszeretet kinyilvánitó helyet. A konyha kiváló, udvarias
kiszolgálás. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Calvados Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 11.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • koktélok • konyhafőnök heti ajánlata
H-V
magyar, nemzetközi