Étteremguru

Étteremguru adatlapja

Regisztráció2016.01.03
Utoljára itt2016.10.05

Kiváló 2016. augusztus 30.a párjával járt itt
A Flamingó után már vártam az új hotel nyitását. Már három alkalommal is voltunk. Összességében minden jó, egy fő és több apró negatívum amit felsorolnék: a Balaton víze itt is és a Flamingóban is szörnyű, nincs gusztusa bemenni az embernek, a homokos feltöltés miatt nincs öntisztulása a víznek, ami látszik is.
Felhasználó fényképei:
Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred - Hotel Füred Spa & Conference Balatonfüred -
Szörnyű 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Én inkább úgy mondanám, "male" azaz olaszul: rossz! Vagy csak a Balatont nevezi becézve balinak, mert bali-i hangulat az nem volt, inkább magyaros a szó rossz értelmében! A szűk utcában megtaláltuk a hotelt, először nem hittem el, hogy ez egy négy csillagos hotel, kocsinkkal alig tudtunk beállni a 8 férőhelyes parkolóba, a helyek egy kispolskinak talán megfelelőek, de a mai gépkocsiknak nagyon szűk!
Szörnyű 2016. január 3., üzleti partnerrel járt itt
Régi emlékem szerint jó hely volt, ezért betértünk. Első látásra mintha megrekedt volna az idő, de a kiszolgálás és az ár a balatoni egynyári kifosztós emlékeket hozza vissza! Már a leülésnél gond volt, mert foglalt volt az asztal, de ez nem volt kiírva rá! Átültünk. Lehet, hogy rossz napja volt a pincérnek, de olyan arcátlan volt, hogy ilyennel ritkán találkozunk.