Diana Restaurant Siófok

Diana Restaurant Siófok
Diana Restaurant SiófokDiana Restaurant Siófok
Diana Restaurant SiófokDiana Restaurant Siófok

Diana Restaurant Siófok bemutatkozása

A családi üzemeltetésű Diana Étterem több mint 25 éves múlttal büszkélkedik. Az étterem híres házias ízeiről és finom vadételeiről. A Balatontól 100 m-re található étterem a kisgyermekes családok körében is népszerű, játszótér és egy játszószoba is tartozik hozzá.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Diana Restaurant Siófok vélemények

Kiváló 2015. június 22.gyerekekkel járt itt
Nem volt sok vendég, mikor betértünk egy nyári estén három gyermekünkkel (1, 2,5 és 5 évesek) a Diana Hotel éttermébe. Nagy játszószoba várta a gyerekeket, és a játék meg is hozta az étvágyukat. A játszószoba előtti asztalnál kaptunk helyet, így könnyen szemmel tarthattuk őket.

Az étel remek volt, a kiszolgálás fantasztikus.
Csak ajánlani tudom.
Diana Restaurant válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelését a Diana Étterem dolgozói nevében.Várjuk vissza szeretettel!Szép nyarat kívánunk!
Kiváló 2015. június 19.családjával járt itt
Éppen a Balcsin vagyunk,kicsit rossz az idő sajnos,Nézegettem hogy milyen éttermek vannak itt Siófokon és ezt találtam,nem is nézegettem tovább mivel nagyon közel vagyunk :)3 kicsi gyerekkel voltunk és nagyon örültem hogy nekik is van kialakított rész,tök jól eljátszottak. Az ételek is finomak voltak,nagyon jól laktunk.
Diana Restaurant válasza
A Diana Étterem dolgozói nevében köszönjük jó értékelését.A jövőben is szeretettel várjuk Önöket.Szép nyarat kívánunk!
Kiváló 2015. június 12. járt itt
Utána néztem melyik Siófok legjobb étterme, és a Diana éttermet találtam meg. . . Így megkerestük és már első látásra megtetszett a hely. Hangulatos, sok növénnyel, nyitott terasszal. Kedvesen fogadtak minket, majd így folyt az egész ebéd is. Jól éreztük magunkat, finomak voltak az ételek. Ami számomra még nagyon fontos, hogy tiszta volt a mosdó. Ajánlom mindenkinek az éttermet, nem fog csalódni!
Diana Restaurant válasza
Köszönjük,hogy minket választottak és a rólunk írt pozitív értékelést!A Diana Étterem dolgozói nevében szép nyarat kívánunk
Kiváló 2015. május 14.családjával járt itt
Siófokon az egyik legjobb étterem, mindenkinek ajánlom! Kedves személyzet, kiváló választék. Aki Siófokon jár, ne hagyja ki !
Kedvencünk a hal és a vad, melynek elkészítése osztályon felüli ! Köszönet a tulajdonosoknak és a konyhafőnöknek! Változatos étlap, mindenki megtalálja a kedvenc ételét biztosan.
Kiváló 2014. december 18.gyerekekkel járt itt
Többször jártam a Diana étteremben ezen a nyáron, és szeptemberben. Sok étteremben megfordultam, de ilyennel még nem találkoztam! Hangulatos, tiszta. A személyzet fantasztikus: kedvesek, mosolygósak, figyelmesek. Nem olcsó ugyan, de változatos az ételkínálat-és nagyon finom- és az adag is bőséges. Isteni a palacsintájuk!
Kedves Ida!
Nagy nehézségek árán megtaláltam az emailt az ön értékeléséről. Köszönjük szépen a kedves szavakat! Igyekszünk a jövőben is ugyanezt a színvonalat tartani,még inkább hozzátenni. Remélem az elkövetkező években is vendégül láthatjuk önt és kedves családját.
A Diana Étterem összes dolgozója nevében Boldog Új Évet kívánunk!
2015. január 5., Varga Beáta, üzletvezető
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Kedves, mosolygos szemelyzet, finom etelek, tiszta, kulturalt, gyerekbarat kornyezet var mindenkit!!!
Kiváló 2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Családommal próbáltuk ki az éttermet. Mindenki megtalálta a számára kedvező fogást. Ami a legfontosabb, hogy a család minden tagjának ízlettek a fogások. ( a kedvenceik a tatár beefsteak, steak, túrós csusza, avokádó krém, lazac, palacsinta, ököruszály leves. ) Változatos az étlap, széles a borkínálat. Családias a hangulat. Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Ajánlom mindenkinek aki Siófokon jár. Családias étterem, barátságos hangulat. Nagy fedett gyerek játszó szobával: rengeteg játékkal, csúzdával, házikóval. Változatos étlap ( aki szereti annak ajánlom a vad ételeket, avokádó krémet, halat, leveseket. ). Széles borkínálat. ( a mi kedvencünk Thummerer Tréfli).
Diana Restaurant Siófok a térképen
8600 SiófokSzent László u. 41-43.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-V
nemzetközi, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Gépzene: blues, dance, diszkó, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Dreher, Cseh sörök