Mustafa Gyros Siófok

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Mustafa Gyros Siófok vélemények

Szörnyű 2016. szeptember 2.a párjával járt itt
Nekünk sajnos nem jött be ez a hely másodszorra. Az első alkalomnál meg voltunk elégedve az étellel és a kiszolgálással is. A második alkalom olyan "élményt" szereztünk, hogy ezután messziről elkerüljük ezt a helyet. A férjem gyrosa ízetlen, fűszerezetlen volt. Közöltem a pincérrel, hogy nem eszem meg a szárnyas húst, így baconnel és sajttal töltött sertéskarajt kértem.
Szörnyű 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
2014 nyarán szerettünk volna itt vacsorázni. Nagyon sokan voltak, jó volt az illat is , oda csábított bennünket. Végre lett szabad asztal, leültünk. Aztán csak vártunk vártunk, de nem jött felénk senki.
Eltelt már legalább fél óra, még mindig nem szólt hozzánk senki, mivel volt más programunk is aznap estére, így úgy döntöttünk, hogy nem várunk tovább és valahol máshol vacsorázunk. Nagyon sajnáltuk, de ez nem vendéglátás. . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
Szörnyű 2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Ismerőseim ajánlották az éttermet, korrekt árai és finom ételei miatt. Az ételek árai valóban teljesen korrektek. Sajnos addig már nem jutottunk, hogy megkóstoljuk. A hely tele volt, várni kellett az asztalra. Ahogy felszabadult, leültünk, egy kedves kisegítő lány közben leszedte, letakarította az asztalt.
Gyenge 2022. június 1.családjával járt itt
4-en mentünk,3 rendelést vettek föl,abból 2 hoztak ki...
3 perc alatt 3 "pincér" jött hogy felveszi a rendelést úgy hogy még étlapot sem kaptunk.
A rendelt pizzk is felejthetők voltak.
Kár,pedig jó hely lehetne.
Gyenge 2016. április 18.a párjával járt itt
Több ismerősöm is ajánlotta a helyet, mennyire finomak az ételek és árban is nagyon kedvező. A szezon elején jártunk itt, de már most sokan voltak az "étteremben". Leültünk, vártuk, hogy valaki hozzon legalább egy étlapot. A pincérek között teljes káosz uralkodott, akkor tanították be őket vagy nem tudom, de csak toporogtak céltalanul a vendégek között, ki mit is rendelt.
Átlagos 2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Nagy csalódás ért bennünket, mikor 1 év elteltével ismét betértünk kedvenc éttermünkbe. Közel 43%-s emelkedést tapasztaltunk a tavalyi árakhoz képest, ráadásul fizetéskor szembesültünk azzal a ténnyel, hogy kötelező szervírozási díjat ( 10% ) építettek be, amely az étel árán felül fizetendő, azaz akár elégedettek vagyunk a kiszolgálással, akár nem, ezt akkor is megfizettetik velünk!
Átlagos 2018. október 30.gyerekekkel járt itt
Ahhoz képest, hogy itt sokan dicsérték az éttermet, nekünk csalódás volt. Lehet, hogy ez az utószezonnak köszönhető, de akkor sem volt jó érzés. A pizzák elázottak voltak és az aljuk égett, a gyros íze jó volt, de itt-ott nyers maradt a hús. A felszolgáló cseppet sem volt kedves, kifejezetten idegesnek tűnt, hogy dolgoznia kell.
Mustafa Gyros válasza
Tiszzelt Vendég.
A Mustafa Étterem Okt.14én bezart,mikor volt nalunk?
2018. november 6., Mustafa Gyros, tulajdonos
Átlagos 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Kemencés gyrost vásároltunk a Mustafánál, a pultnál. A hosszú, kígyózó sor arra engedett következtetni, hogy a hely népszerű, s valóban finom ebédre számíthatunk. A kiszolgálás gyors volt ugyan, de a minőség rovására ment. A gyros hús fele nyers volt. Az étel nyomokban tartalmazott salátát. Egyedül a pitával nem volt probléma.
Átlagos 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
A hely elég nagy területen helyezkedik el, több részből áll. Előbbiek következtében a forgalma elég nagy - minden napszakban -. A felszolgálók zöme udvarias, de természetesen akad egy-két kivétel is. Az adagok korrektek, az árak teljesen elfogadhatóak.
2024. március 14.gyerekekkel járt itt
Siófok legnépszerűbb éttermének tűnik a Mustafa, amely egy török gírosz/kebab étterem. Nagy kiülős terasszal rendelkeznek, amely ottjártunkkor tele volt, pedig még el sem kezdődött a nyaralószezon. Sorban álltak az emberek, felszabaduló asztalra várva, de a pincér hölgy jelezte, hogy aki esetleg asztalhoz jut, az se reménykedjen gyors ételhez jutásban, mert nagyon leterhelt a konyha.
Mustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Külső képMustafa Gyros Siófok - Külső képMustafa Gyros Siófok - Étel/italMustafa Gyros Siófok - Étlap/itallap