Zenepavilon Siófok Siófok

Zenepavilon Siófok Siófok
Zenepavilon Siófok SiófokZenepavilon Siófok Siófok
Zenepavilon Siófok SiófokZenepavilon Siófok Siófok

Zenepavilon Siófok Siófok bemutatkozása

A siófoki Zenepavilon a vasútállomás előtti Millenium parkban kapott helyet. A fából készült, fehérre festett zenepavilonban láthatjuk Kálmán Imre operettszerző szobrát, melyet Varga Imre szobrászművész készített és 1997. május 17-én került felavatásra. Érdekesség, hogy 2018-ban ünnepelte Siófok a várossá avatásának 50.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Zenepavilon Siófok Siófok vélemények

Kihagyhatatlan 2023. október 30.gyerekekkel járt itt
A vasútállomás és a buszpályaudvar közelében van egy szép park Siófokon, Millennium Parknak hívják, itt található a csinos Zenepavilon. Mint építészeti alkotás is megér egy látogatást, de van két különlegessége. Egyrészt benne ül Kálmán Imre, népszerű operettszerző bronzszobor formájában, Siófok szülötte ( eredeti neve Kopstein Imre volt), másrészt a zenepavilon valóban zenél is.
Zenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - Egyéb
1947
Kihagyhatatlan 2023. október 30.a párjával járt itt
Siófokon járva mindenképpen felkerestük tiszteletből a mester pavilonját. Tetszetős, szépen megépített. Éppen ünnepi megemlékezést tartottak a közelben így nem lett volna illendő Hajmási Péterre zendíteni.
Zenepavilon Siófok Siófok - Egyéb
2055
Érdekes 2022. október 17.egyedül járt itt
Ez a bizonyos zenepavilon a Millenniumi parkban van, a vasútállomás előtt. Ez így nem volna még annyira érdekes, de benne ül egy öregúr, bizonyos Kálmán Imre, és így azért már egészen másképp hangzik, nem? A működés lényege pedig, hogy a régi dallamok a mai világhoz csatlakozhassanak, hogy van benne egy WiFi, okostelefonnal kapcsolatot lehet teremteni vele, és egy listából megszólaltatható a dal is.
Zenepavilon Siófok Siófok - Külső képZenepavilon Siófok Siófok - Külső képZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - BelsőZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - BelsőZenepavilon Siófok Siófok - BelsőZenepavilon Siófok Siófok - EgyébZenepavilon Siófok Siófok - BelsőZenepavilon Siófok Siófok - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 27 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.