Balaton Hotel Siófok Siófok

Balaton Hotel Siófok Siófok
Balaton Hotel Siófok SiófokBalaton Hotel Siófok Siófok
Balaton Hotel Siófok SiófokBalaton Hotel Siófok Siófok

Balaton Hotel Siófok Siófok bemutatkozása

A Balaton Hotel a Balaton déli partjának fővárosa, Siófok pezsgő központjában, a Petőfi sétányon helyezkedik el. Az éttermek, bárok, kávézók közelsége, valamint a tóra néző csodálatos panoráma a szórakozásra és a békés, harmonikus pihenésre vágyók számára egyaránt vonzó célponttá teszi.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Balaton Hotel Siófok Siófok vélemények

Átlagos 2013. június 30.barátokkal járt itt
Volt szerencsém befizetődni egy hosszú hétvégés fitness maraton programra, (ahol péntek este 8 és vas. este 8 között 24 ismert oktató tartott egyfolytában edzést, 24-et),mindez a siófoki Hotel Balaton szállodában került megrendezésre. Megérkezéskor egyből kiderült, hogy a parkolásért (utcán) a hotel parkolójának kikiáltott helyen, napi 1500Ft a parkolási díj.
Szörnyű 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
Kérek mindenkit mielőtt foglaltok, olvassatok utánna milyen is a Balaton Hotel! Azért kell előre fizetni a teljes összeget(most már tudom),mert utánna senki sem fizetné ki a félpanziót. Botrányos viselkedés a szálloda részéről,segítő készség teljes HIÁNYA ,arogáns, flegma válaszok.
Szörnyű 2016. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Július végén jártunk ebben a szállodában , azaz csak jártunk volna, mert egy nappal az indulásunk előtt, este 11 órakkor kaptunk egy e-mailt, hogy nem tudnak minket elszállásolni, mert a szállodába belecsapott a villám. Felajánlottak 3 másik szállodát, aminek minőségileg köze nem volt ehhez, de úgy voltam vele főszezonban vagyunk, mire visszautalják a nem kevés előleget lejár a szabadságom.
Átlagos 2015. január 5.a párjával járt itt
Nagy várakozással vártuk ezt az alkalmat, de aztán inkább csalódottak lettünk. A végére meg röhögnünk kellett már kínunkban. A koncepció, a szilveszter, nagyon jó elgondolás lett volna, de a szervezés a mélyponton volt. A személyzetről általában: a felszolgáló fiatalok helyesek voltak, próbáltak segítőkészek lenni, és uralni a vacsoráknál kialakult káoszt.
Szörnyű 2015. január 3.a párjával járt itt
1, A második este a svédasztalos vacsoránál nem készültek annyi étellel, mint ahány vendég volt. Többen megvártuk, míg elvonul a tömeg az étkező kocsiktól, de mire mi sorra kerültünk, egy-két étel volt, ami még maradt nekünk és az sem tűnt frissnek.
Szörnyű 2016. július 25.a párjával járt itt
Két unokámmal érkeztem, nagy reményekkel a Balaton Hotelbe. Már az érkezéskor csalódtam az sem tudták miért érkeztem oda,ha nincs nállam a foglalás e-mail amiről rögtön kiszámolták a fizetendő összeget az előleg összegéről fogalmuk sem volt. A szálloda vetetője megengedetlen hangon beszél a vendégekkel mint ha ő tenne sziveséget nekünk.
Átlagos 2015. március 8.a párjával járt itt
A szoba átlagos volt, de nem volt benne hűtőszekrény. Kérdésünkre azt a választ kaptunk, hogy legtöbb 3*-os szállodában már nem kötelező. Sok szállodában jártunk, de még nem tapasztaltunk ilyet. Reggeli ellátást ugyan kaptunk, de ez is átlagos volt, semmi különleges. Az erkélyen a műanyag székek töröttek voltak, de ezt kérésünkre kicserélték.
2014. szeptember 29.családjával járt itt
Ha nincsenek nagy elvárásaid, akkor nagyon jól fogod magad érezni! Amin furcsa, hogy a panorámás szobákban csak automata redőny van, függöny sehol. Ráadásul a redőny kb. 30 perc után lemegy, ha nem érzékel mozgást. Aki klausztrofóbiás, annak ajánlom, hogy hagyja nyitva bukóra az ablakot, vagy viselkedjen képernyőkímélő üzemmódban.
Balaton Hotel Siófok Siófok - Medence/kertBalaton Hotel Siófok Siófok - KörnyékBalaton Hotel Siófok Siófok - KörnyékBalaton Hotel Siófok Siófok - Medence/kert
Átlagos 2014. szeptember 10.egyedül járt itt
Szeptember elején jártam itt, jobb szálloda reményében jöttem át egy másikból, nagy lelkesedéssel. Első látásra "szerelem" volt a szoba modern kinézete, valamint a balatoni panoráma. Aztán beköltözés után jöttek az apróbb csalódások. Kerestem a hűtőszekrényt, ami nincs.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. június 29.a párjával járt itt
Június végén érkeztem meg egy hétvégére a barátommal. Első meglepi: A lift nem áll meg az első emeleten. Magyarán a csomagokat vihettük lépcsőn. Egy esetleges babakocsi, kerekesszékes helyzetet nem tudom hogy lehet így áthidalni, na mindegy. Mivel csak 3 csillagos a hotel, így hajszárítóról és hűtőről nem is ábrándoztunk.
Balaton Hotel Siófok Siófok - Medence/kertBalaton Hotel Siófok Siófok - Környék