CE Napfény Hotel Siófok ★★★

CE Napfény Hotel Siófok
CE Napfény Hotel SiófokCE Napfény Hotel Siófok
CE Napfény Hotel SiófokCE Napfény Hotel Siófok

A CE Napfény Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Napfény Hotel Siófok - Napfényes balatoni pihenés (1 éjtől)
Napfényes balatoni pihenés (1 éjtől)
06.30-09.01.
CE Napfény Hotel Siófok - Napfényes balatoni kiruccanás (1 éjtől)
Napfényes balatoni kiruccanás (1 éjtől)
05.17-06.30.
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

CE Napfény Hotel Siófok vélemények

Gyenge 2021. szeptember 12.családjával járt itt
A szálloda nagyon klassz helyen a kikötő mellett, a vízparthoz közel található. Erősen felújításra szorul, de ennek ellenére sok a vendég, gondolom az olcsó ára miatt, ami reggelit is tartalmaz. Ami bőséges svédasztal jellegű. A szobánkban csak az ágyneműt találtuk tisztának, a falak koszosak, a fürdőszobára nagyon ráfér a felújítás.
CE Napfény Hotel Siófok - EgyébCE Napfény Hotel Siófok - KörnyékCE Napfény Hotel Siófok - EgyébCE Napfény Hotel Siófok - EgyébCE Napfény Hotel Siófok - EgyébCE Napfény Hotel Siófok - Egyéb
Szörnyű 2021. július 12.a párjával járt itt
Ócska,lepukkant retró,a kád undorító,a szoba elhanyagolt,amihez 40 éve hozzá nem nyúltak. 5napra mentünk volna,de egy éjszaka után elhagytuk a szállást. Azt mondták,a Balatonra néz a kilátás,helyette,hatalmas fákra nézett az erkély. Aki kicsit is igényes,felejti! A reggeli kajálda lepukkant,igénytelen. Elrontották nyaralásunkat,amire tavasztól készültünk!
2021. június 19.gyerekekkel járt itt
A személyzet,nagyon szimpatikusak,és készségesek.Nagyon kedvező ár ami tartalmazta,Wifi,Tv,Klíma,hűtő. A reggeli, választékos /tényleg minden van/,bőségesen!
Én 11éves fiammal töltöttem itt 2 éjszakát,de nagyon elégedettek voltunk! Szezon végén biztosan vissza térünk..
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. október 1.a párjával járt itt
Vegyes benyomások. Egyrészt kényelmes fekhely, hófehér ágynemű és törülközők, kielégítő világítás, másrészt elhanyagoltság, lepusztultság, piszkos ablakok. A puritán berendezés nem volna gond, de legalább egy szék a szobában is és két éjjeliszekrény elvárható lenne. A reggelizőhely igénytelen.
CE Napfény Hotel Siófok - BelsőCE Napfény Hotel Siófok - SzobákCE Napfény Hotel Siófok - SzobákCE Napfény Hotel Siófok - BelsőCE Napfény Hotel Siófok - BelsőCE Napfény Hotel Siófok - BelsőCE Napfény Hotel Siófok - KörnyékCE Napfény Hotel Siófok - BelsőCE Napfény Hotel Siófok - Belső
Átlagos 2020. október 1.a párjával járt itt
A Szálloda elhelyezkedése kiváló, a kilátás majdnem tökéletes. A személyzet kiváló, szolgálatkész, kedves. Az étkezés szintén kiváló. Itt is nagyon kedves a személyzet. Viszont a szálloda tisztasága nem megfelelő. A fürdőben és sajnos a szobában is pókok mászkálnak. Nem lehet mentesíteni tőlük a helységeket.
Szörnyű 2020. augusztus 28.a párjával járt itt
Egy szóval : katasztrofális ! ! ! Borzasztóan csalódtam ! Mindig elolvasom az értékelések nagy részét , s megnézem a fotókat is . Erről a hotelről nem sok negatív jellemzést olvastam , s úgy gondoltuk , hogy 3 éjszakára megfelel . Már rögtön a megérkezéskor megdöbbentem , hogy 2020-ban még létezik ilyen állapotú hotel M.
Átlagos 2020. augusztus 25.a párjával járt itt
A Napfény Hotel igazán retró. Felújításra szorul. Azonban jó elhelyezkedésű, kedves személyzet, ízletes és bőséges reggeli jellemzi. Ár-érték arányban megfelelő, a szoba tiszta volt, bár egyszerű. Előnye még a szálloda vendégeinek biztosított ingyenes parkolási lehetőség, a Petőfi sétány, a Plázs, a kikötő közelsége.
Szörnyű 2019. szeptember 29.csoporttal járt itt
Egy nagyobb csoporttal voltunk ott, este jött a hír, hogy mindenki nézze át az ágyát, mert 7-8 szobában már találtak ágyi poloskát.
A miénkben nem láttunk, de nem tudtunk ott maradni.
Többeknél nem volt meleg víz sem (pl. nálunk) mert épp sokan fürödtek egyszerre
Retro, igénytelen, koszos hely
Szörnyű 2019. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Undorító személyzet. Ágyipoloskákkal ellepett szálloda. Történetünk:
Érkezésünk elötti estén ismerös szállt meg a szobában akiket az éjszaka ágyi poloskák csíptek meg. Még az éjjel új szobát kaptak. . ezután betettek minket másnap oda egy 2 éves kisgyermekkel. Szoltak nézzük át. Ott voltak ugya úgy csak a matrac át volt fordítva a másik oldalára.
Gyenge 2019. szeptember 15.egyedül járt itt
Ha szereted az óriáspókokat, itt a helyed. Ha tiszta szobában szeretnél megpihenni, inkább másik szállást keress. A pókinvázió nem kifejezetten a takarítók hibája, ráférne az épületre egy nagyobb karbantartás, legalább a réseket kellene megszüntetni a nyílászáróknál.
CE Napfény Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokMártírok útja 8.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Macska: ingyenes (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • étterem • bár • bisztró