CE Napfény Hotel Siófok ★★★

CE Napfény Hotel Siófok
CE Napfény Hotel SiófokCE Napfény Hotel Siófok
CE Napfény Hotel SiófokCE Napfény Hotel Siófok

A CE Napfény Hotel legnépszerűbb csomagjai

CE Napfény Hotel Siófok - Napfényes balatoni pihenés (1 éjtől)
Napfényes balatoni pihenés (1 éjtől)
06.30-09.01.
CE Napfény Hotel Siófok - Napfényes balatoni kiruccanás (1 éjtől)
Napfényes balatoni kiruccanás (1 éjtől)
05.17-06.30.
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

CE Napfény Hotel Siófok vélemények

2017. június 24.a párjával járt itt
A CE Napfény Hotel Siófok legfrekventáltabb részén helyezkedik el. Ez a legfőbb erénye! A szocializmusban épült szálloda szobái a kiegészítő helységekkel tágasabbnak mondhatóak sok új építésű szállodánál. Azonban a bútorzat, a nyílás-zárók, a vizesblokk berendezései megmaradtak a régmúlt emlékeiként.
CE Napfény Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
A szálloda rendelkezik teljes körű vagyonbiztosítással, amely tartalmazza az üvegkár biztosítást is, de a biztosítási események nem vonatkoznak a vendég által okozott károkra. Abban az esetben, ha a vendég okozza a kárt, neki kell megtéríteni a kár költségeit.
2017. június 26., Szabó Alexandra, CE Napfény Hotel
Kiváló 2017. június 21.a párjával járt itt
Egy szocreál építésű hotelből a legjobbat hozták ki. A személyzet fiatalos, nagyon kedvesek, segítőkészek, mosolygósak. A szoba tiszta volt bár az ágy kicsit kényelmetlen volt de el tudta feledtetni kedves kiszolgálás és a finom ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2017. június 8.egyedül járt itt
Jól megközelíthető,központi helyen található a szálloda. Csodás parkok övezik. Mondhatni központi helyen található, mert a hajóállomás 2 percre a strand 5 percre van gyalog. A környékbeli étteremek és büfék jobbnál jobb falatokkal kényeztetik a betérőket. /A strand bejárata melletti olasz étteremben frissen készített kíváló kagylós és rákostésztákat készítenek.
2016. augusztus 1.a párjával járt itt
Tavaly is ugyanebben a hotelban szálltunk meg, így most sem volt nehéz a választás, aki retro feelingre vágyik annak csak ajánlani tudom. A party sétány legvégén a kikötőnel talál ható, így az éjszaka zaja ritkán hallatszik a szobába. Első nap problémánk adódott a szobánk elhelyezkedesevel, a recepción rögtön ajánlottak helyette másikat, ami szimpatikus volt.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 25. járt itt
Igazi retro hotelnek mondanám. A tisztasággal nem volt baj, szépen ki volt takarítva, az erkély tágas, de a szobák már felújításra szorulnának eléggé. Kényelmetlen volt az ágyunk, a TV-ben párom szerette volna megnézni a forma 1-et és lefagyott az M4 sport. Az étterem ami a hotelhez tartozik nagyon szép, itt vacsoráztunk 10 % kedvezménnyel.
Átlagos 2016. június 25.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: barátságos fiatal személyzet, kiváló ajándékok ( hajózás, üdvözlő ital), új berendezés.
Ami nem tetszett: óvódás méretű felnőtt ágyak és ülőkék, gyenge TV és csatorna kínálat, szúnyogháló hiánya legalább 2 nyílászáró, ágy melletti elhelyezésű hűtőszekrény ( zajos éjszaka, pedig új, idővel elviselhetetlen lesz, az előtérben megfelelőbb lenne) folyosói világítás nappali fényt ad a szobában, az ajtó zárásánál nincs levegő.
Átlagos 2016. június 20.a párjával járt itt
Amennyibe került azért elfogadható volt. A személyzet nagyon kedves és szolgàlatkész volt. A reggeli lehetett volna vàlasztékosabb. Szuper,hogy a szàlloda a központba van és minden hamar elérhető. Arra,hogy éjszaka aludjunk arra megfelelt.
Átlagos 2016. június 16.a párjával járt itt
A szállás szocialista retro. Az ágyak kényelmetlenek voltak. A tisztasággal megvoltam elégedve. Egy régi vízpazarló wc tartály volt,én lecserélném. A vizes blokkot felújítanám. Minket zavart a szobánk alatt lévő vendéglátóhelyiség hangos zenéje. A személyzettel nagyon megvoltam elégedve,kedvesek udvariasak.
CE Napfény Hotel Siófok a térképen
8600 SiófokMártírok útja 8.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Macska: ingyenes (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • étterem • bár • bisztró