Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok
Hotel Európa & Hungária Siófok SiófokHotel Európa & Hungária Siófok Siófok
Hotel Európa & Hungária Siófok SiófokHotel Európa & Hungária Siófok Siófok

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok bemutatkozása

A Hotel Európa Siófok város legszebb sétányán Petőfi sétányon, közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el. A déli Balaton-part egyik legkellemesebb saját strandjával rendelkezik, mely sekély vizével kiválóan alkalmas kisgyermekes családok részére.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok vélemények

Gyenge 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Hosszú idő után úgy döntöttünk a férjemmel és szüleimmel, hogy nyaralunk egyet Siófokon, de mindenképpen olyan helyet szerettünk volna, ami bababarát, mivel van egy másfél hónapos kisbabánk és mivel még elég pici más szóba sem jöhetett. A megfizethető ár és a jó beharangozás miatt választottuk, ezt a hotelt.
Kiváló 2013. augusztus 16.családjával járt itt
Mi augusztus 4-től 8-ig töltöttünk el egy szuper nyaralást ebben a hotelben. 4-en mentünk, én hugommal (18 fölött vagyunk mind a ketten) valamint szüleink. 5. emelten kaptunk szobát, mi a keleti felére néztünk (hála Istennek) szüleim pedig a másik felére. Mindig ott voltunk, ahol hüss volt (szoval javarészt nálunk).
Kiváló 2013. augusztus 14.a párjával járt itt
Mindennel teljes mértékben meg voltunk elégedve. Külön kiemelném a szobaasszonyt, aki a 912-es szobát rendben tartotta. Kedves volt, figyelmes és nagyon segítőkész. Neki külön köszönet! (Remélem megkapja! ) Egyetlen dolog volt csak kellemetlen, a szoba hőmérséklete. Elviselhetetlen meleg volt.
2013. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Mi már tavaly is itt nyaraltunk és az akciós árért teljesen meg voltunk elégedve. Ezért választottuk idén is a szállodát. Alkalmazottak nagyon kedvesek, segítőkészek, udvariasak, még a takarító néni is! Sokan leszólták az ételeket, de szerintünk változatos (a vacsora), bőséges és ízletes. Gyümölcs és süti mindig volt a vacsorához.
Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Környék
Kiváló 2013. augusztus 10.barátokkal járt itt
A személyzet nagyon szolgálatkész volt, kéréseinket maradéktalanul teljesítették. Előzékenyek voltak, és kedvesek. Mielőtt elindultunk, nagyon rosszakat olvastam az étkezésről, de szerintem teljesen rendben volt minden, volt választék, ízletes is volt. Mindig volt olyan étel, amit még talán a legfinnyásabb gyerek is megeszik.
2013. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Szálloda elhelyezkedése kiváló helyen, közvetlenül a Balaton partján van. Szobák sajnos nem klimatizáltak, aludni szinte csak nyitott ajtóknál lehet, mert a beton falak erős meleget sugároznak,indokolt lenne minimum egy ventilátor alkalmazása szobánként. Reggeli szinte mindennap azonos volt,legfeljebb az olcsó felvágottak változtak.
Átlagos 2013. július 31.gyerekekkel járt itt
Sajnos apparatmant igényeltünk és helyette 2 szobát kaptunk, ami 3 éves és 4 éves gyermekkel, mivel nem összenyitható nem volt jó. A 4 éves unokám 1 éjszakát bírt így ,hogy nem együtt voltunk és haza kellett vinni. Ez kissé elrontotta a nyaralást. A személyzettel megvoltunk elégedve, de érdekes módon a fizetésnél, duplán akarták kifizettetni a szobát.
Gyenge 2013. július 29.a párjával járt itt
A bejelentkezés után kiderült. hogy nincs légkondicionálás. A következőkben meg olyan tételek, ami a három csillagos megjelölés kritériuma, hiányoztak:
Telefon a vendégszobákban
-A fürdőszobában hajszárító, arctörlő kendő
-A vendégszobában tükör, bőröndtartó
-Cipőtisztító szerek, kérésre mosás, vasalás a vendég részére
-Vendégpanaszok szervezett kezelése.
2013. július 28.a párjával járt itt
Négy éjszakára mentünk a Hotel Európába,és kellemes csalódásban volt részünk a feleségemmel,mert elég sok rosszat hallottunk Balatoni hotelekről,hogy nem elég tiszta. Mikor a helyszinen megláttuk a szobát és tisztaságát hát igen korrekt volt. A büfé reggeli és a büfé vacsora finom és választékos volt,még a kicsit finnyás emberek is tudnak választani és jól lakni.
Gyenge 2013. július 20.a párjával járt itt
Az első este a választhatott ételek közül a töltött paprika csumával volt töltve, bár a felszolgálás vezetőhölgye előzékenyen kicserélte. Összességében az ellátás nívótlan és egysíkú volt a nyár ellenére, mely választékosabb ellátásra ad lehetőséget.