Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok
Hotel Európa & Hungária Siófok SiófokHotel Európa & Hungária Siófok Siófok
Hotel Európa & Hungária Siófok SiófokHotel Európa & Hungária Siófok Siófok

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok bemutatkozása

A Hotel Európa Siófok város legszebb sétányán Petőfi sétányon, közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el. A déli Balaton-part egyik legkellemesebb saját strandjával rendelkezik, mely sekély vizével kiválóan alkalmas kisgyermekes családok részére.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok vélemények

Átlagos 2015. augusztus 18.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk el a párommal a hotelben. A szálloda óriási előnye hogy közvetlen a parton van, saját stranddal, és mégis a központban. Szerencsére nagyon jó időt fogtunk ki így egész nap a parton lehettünk. Ugyanis a szobában nem szívesen lettünk volna hosszabb időt. A retro hangulat nem is annyira zavart inkább a zuhanyzó, törölközö és a terasz állapota.
Gyenge 2015. augusztus 14.családjával járt itt
Aki pihenésre vágyik, semmiképpen se válassza ezt a hotelt! Maga a retro stílus engem nem zavart, de a higiénia és a légkondicionáló hiánya már annál inkább. Felháborító, hogy a 21. században létezik olyan háromcsillagos hotel, amelyben sem ventilátor, sem légkondi, sem redőny nem hűsíti a szobát.
Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - SzobákHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - SzobákHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Egyéb
Szörnyű 2015. július 31.gyerekekkel járt itt
Hát nem ajánlom senkinek,a retronak is van határa!!Mintha minden gazdátlan lenne,pókháló piszok,a recepció 1975őskb,itt 4napig meg nem kérdezték tiszta törölköző wc papir,stb!!!A büfé árak viszont a 4csillagosak!!!Ez az ahová soha többé....És érkezéskor fizetés,nincs szobaszámla stb.
Gyenge 2015. július 27.a párjával járt itt
A szálloda építészeti szempontbol nem igazán sorolható az impozáns épületek közzé. Elhelyezkedése irigylésre méltó, közvetlenül a Balaton partján fekszik. A személyzet hozzáállása már megkérdőjelezhető. A megérkezésemet követő második percben tudtam, hogy többet ide nem tervezek kirándulást.
2014. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A Hotel elhelyezkedése nagyon jó, minden gyorsan megközelíthető, azonban az esti bulik hangja már kevésbé éri el, aminek mi nagyon örültünk, főleg a 2 éves gyerekünk miatt. Magas emeleten laktunk, így szinte egész Siófokot beláttuk az erkélyről. Este csodálatos a naplementében és a Balatonban gyönyörködve vacsorázni.
Átlagos 2014. augusztus 14.családjával járt itt
Nagy várakozással indult a nyaralás! Kuponon vásároltam 4 éjszakát, előreutalással fizettem, fix dátumra foglaltam szobát. Megérkesztünk a hotelba gyönyörű idő, kilátás, medence, Hawai. . . Csakhogy nem volt szobafoglalás ! ? A recepción azt kérdezték, miért ne vettük fel a kapcsolatot a szállodával?
Gyenge 2014. augusztus 12.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó,de aretró hangulatnak is van határa. Az első megrökönyödés a recepció, olyan érzetet kelt, mint amit nem használ senki, koszos függönyök, kanapé. A szoba tiszta, de a 3 nap alatt nem takaritott senki. Az étkezés sem ment simán, ekkora szallodanak kicsi az étterme.
2014. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Kissé nehézkes szállás elfoglalás - nem volt egyértelmű a meghírdetett 3=4 éjszakás foglalás és visszaigazolás -, de nagyon kedves recepciós Hölgyek segítettek és megoldható volt ráfizetés ellenében négy éjszakát maradnunk gyermekemmel. Az elhelyezkedés kitűnő, ideális gyerekes családok számára.
Gyenge 2014. július 20.gyerekekkel járt itt
Immár 6. éve ebbe a szállodába járunk. Tavalyhoz képest visszaesett a színvonal. A fákat kivágták, de pótlásukról nem gondoskodtak. Eddig ingyenes napernyő volt, most drágán lehetett bérelni. A szálloda egyik fontos előnye volt, hogy szinte közvetlenül a vízparton lehetett reggelizni, vacsorázni. Ez szinte megszűnt.
Átlagos 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
A személyzet( bárban dolgozók, biztonsági őrök) kedves, segítő készek voltak, kivéve a vezetőjüket. Az étkezésnél sok esetben saját magunknak kellett megteríteni,(- nem tanulókat kellene alkalmazni-), ,több alakalommal kellett szólni, hogy elfogyott az étel, vagy a kenyér. Nem egy esetben ültünk le úgy étkezni,hogy várni kellett, mert nem volt szabad asztal.