Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok
Hotel Európa & Hungária Siófok SiófokHotel Európa & Hungária Siófok Siófok
Hotel Európa & Hungária Siófok SiófokHotel Európa & Hungária Siófok Siófok

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok bemutatkozása

A Hotel Európa Siófok város legszebb sétányán Petőfi sétányon, közvetlenül a Balaton partján helyezkedik el. A déli Balaton-part egyik legkellemesebb saját strandjával rendelkezik, mely sekély vizével kiválóan alkalmas kisgyermekes családok részére.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok vélemények

Kiváló 2023. szeptember 28.barátokkal járt itt
Nagyon szeretem ezt a szállodát, mert közel van a vasútállomáshoz, a közérthez, a Plázshoz, a kikötőhöz, a központhoz, stb. Közvetlen Balatonparti szálloda, nagyon szép a strandja, van kültéri medence is, bár én azt még nem próbáltam, hogy milyen meleg a vize azt nem tudom és vannak ingyenes napágyak is.
Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Medence/kertHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Külső képHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - VendéglátásHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Medence/kertHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Környék
Kiváló 2022. július 15.a párjával járt itt
Az elhelyezkedés jó,kivéve hogy éjszaka nem sokat lehet aludni a kinti zajtól. A szoba tisztaságával a személyzettel és a bőséges reggelivel maximálisan meg vagyok elégedve.
Kiváló 2019. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
Mi augusztus 9 és 16 között nyaraltunk itt a családdal! Mi először voltunk itt,jól ereztük magunkat! A kiszolgáló személyzet ez alatt recepción illetve a bár részen dolgozókat értem! Nagyon kedves es segítőkészek voltak! D. Matyi és Sz. Vivien köszönjük a kedves kiszolgálást,a finom koktélokat es a beszélgetéseket!
Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - KörnyékHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Szórakozás/SportHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - KörnyékHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - KörnyékHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - EgyébHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - VendéglátásHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - KörnyékHotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Szórakozás/Sport
Kiváló 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
Másodszor töltöttük ebben a hotelben szabadságunk rövid idejét és ugyanolyan
pozitív élményekben, ellátásban volt részünk, mit az előző évben.
A hotel kategóriáját felülmúló szolgáltatásai dicséretre méltóak.
Csak ajánlani tudom azoknak, akik egy nyugodt, kényelmes pihenésre, nyaralásra vágynak.

Tisztelettel Kárpáti házaspár
Kiváló 2015. szeptember 2. járt itt
Az épület fejújításra szorul, hogy megfeleljen alegmodernebb igényeknek. Látszik, hogy néhány ponton moernizáló beavatkozás történt, de másokra is lehetne szánni, mert megérné, hiszen gyönyörű a strand, jó az elhelyezkedés. Parkoló nem ártana, ha lenne. A személyzet kedves segítő kész. Takarítás mindennap van, csere törülöző is.
Kiváló 2014. június 10.gyerekekkel járt itt
A pünkösdi hétvégét töltöttük a szállodában.Nagyon jól éreztük magunkat.A szobára rá fért volna egy kis felújítás,de ez nekünk nem volt nagy tragédia,jó idő volt,a terasz,a medence és a környéke nagyon hangulatos,szép a kilátás,közel mindenhez!Recepción kedvesek,segítőkészek voltak!
Szívesen megyünk vissza.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Csodálatos hétvégét töltöttünk itt a nyáron a családommal. A teraszról csodálatos volt a kilátás a Balatonra. Itt borozgattunk esténként. A reggeli kinn a szabadban, a vizet csodálva, ugyancsak feledhetetlen élmény. A napozó ágyakon a gyönyörű zöld övezetben,kellemesen telt a nap.
Kiváló 2013. szeptember 9.a párjával járt itt
T. CIM ! 1. Furcsa volt, hogy nem lehetett ebédet rendelni ! /csak előrendeléssel / igy a Szomszédba - Ádám vendéglőbe - mentünk ebédelni ? 2. Nyugati fekvésü volt a szobánk JÓ lett volna az erkélyre egy napernyő ! 3. és nagyon piszkosak voltak az erkély butorok
4. Az ágy mellé szükséges lett volna egy konektor ill.
Kiváló 2013. szeptember 5.a párjával járt itt
Kiváló környezet, kiváló személyzet, nagyon finom ételek, és még az időjárás is kedvező volt.
Minden tiszta volt, kérdéseinkre gyorsan és udvariasan válaszoltak.
Öt nap négy éjszakát töltöttünk itt párommal, kiválóan éreztük magunkat. aki akar talál hibát bárhol, bármikor,ez estben csak keresve lehet nagy nehezen találni. Ha tehetjük, vissza jövünk máskor is szívesen. Köszönjük.
Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Párommal és a Lányommal voltunk, teljesen babba barát a szálloda. Nagyon meg voltunk elégedve a hellyel, és mindennel. Kedves és udvarias alkalmazottak. Bőséges reggeli, és vacsora. Nagyon szép kilátás volt a 12 emeleten laktunk. Igaz mi kifogtuk a Rossz időt de így is megoldottuk a strandolást és a sétákat is, minden ott van közel a szállodához. Jövőre is ezt a szállodát fogjuk választani.