Hotel Lidó Siófok Siófok ★★★

Hotel Lidó Siófok Siófok
Hotel Lidó Siófok SiófokHotel Lidó Siófok Siófok
Hotel Lidó Siófok SiófokHotel Lidó Siófok Siófok

Hotel Lidó Siófok Siófok bemutatkozása

Siófok legszebb sétányán, közvetlenül a Balaton partján várja vendégeit a családbarát Hotel Lidó. A mindig élettel teli belváros néhány perces sétával elérhető, mely számos kikapcsolódási lehetőséget kínál.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Lidó Siófok Siófok vélemények

2016. július 8.gyerekekkel járt itt
A hotel kilátása fantasztikus,a személyzet nagyon segítőkész.Nagyon jó, hogy a szállodának külön strandja van így nem kellett a gyerekkel és a felszereléssel máshová sétálni.Talán egy negatívum, hogy a szoba és a tv kicsi.
2015. július 14.a párjával járt itt
Praktikusan, a mai igényeknek megfelelően felújított, nem "retró" szálloda. Tetszett az étterem egyszerű elrendezése. Az ételválaszték bőséges és finom volt. A hotel szobáiból de az étteremből is gyönyörű a kilátás. A saját strand és játszótér kellemes időtöltést biztosít A liftek jól működtek.
Hotel Lidó Siófok Siófok - Környék
Kiváló 2014. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Pozitív: A kilátás az erkélyről a Balatonra csodás. Azt kaptuk, amire számítottunk (3 *-os lévén nem számítottunk luxusra),teljesen korrekt szállás. A személyzet kedves és segítőkész. A reggeli és a vacsora változatos és finom volt. A konyhai személyzet igyekszik gyorsan és szakszerűen levezényelni a reggelit és a vacsorát, ha valami elfogyott azt pár perc múlva pótolták és feltöltötték!
Átlagos 2014. július 28.egyedül járt itt
A szálloda "szocreál" stílusán nem igazán változtattak a felújítás alkalmával. Belül minimalista módon újították fel. Ennek ellenére, ajánlom a szállodát azoknak, akik aki nem luxusra vágynak hanem csupán tiszta ágyban aludni, és kulturált környezetben kívánnak eltölteni néhány napot. A hotel saját füvesített, gondozott stranddal rendelkezik.
Átlagos 2014. július 15.a párjával járt itt
Tetszett, hogy a szálloda közvetlenül a vízparton van, a szobából való kilátás közvetlenül a Balatonra esik. Ami nem tetszett, az 1500 Ft-os parkolási díj éjszakánként, ami 2 utcányira van a hoteltől, az éttermi személyzet szedett- vetett volt, a felvágottak frissesége megkérdőjelezhető. Furcsállom, hogy előre kell fizetni az IFA-t és a parkolási díjat.
2014. július 1.gyerekekkel járt itt
A szállodával elégedettek voltunk, de amivel kevésbé: a 3 ágyas szoba nagyon kicsi volt, több éjszakás foglalás esetén kényelmetlen. Hiányoltuk, hogy a strandon nincs zuhany felállítva. Az elhelyezkedése nagyon jó, fiatal, bulizni vágyó vendégek részére pedig különösen. Az étkezést azért nem értékeltem kiválóra, mert az ellátásból nekünk hiányzott a félpanzió.
2014. június 18.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen fekszik, a nyüzsgő Petőfi sétányon, az Aranypart közvetlen közelében.
A személyzet segítőkész és udvarias.
Jó ár-érték arányú szálloda, saját kert és part tartozik hozzá.
A reggeli bőséges és választékos.
A wifi hatótávolságával voltak gondok, nem lehetett a szobában használni, csak a folyosó közepén.
2014. május 14.gyerekekkel járt itt
Kuponos akció keretein belül voltunk ott két felnőtt és egy gyerek. Nagyon jó a hotel elhelyezkedése, mivel közel található a vasútállomás és a központ. A reggeli nagyon finom volt, bár érdemes lenne 2 naponta valami újítást belevinni, nem mindig ugyanazt adni minden nap. A saját strand nagyon kényelmes főleg kisgyerekkel utazóknak.
2014. február 6.gyerekekkel járt itt
Kicsit retro, az ételt is beleértve. Ezért és a központ miatt szeretjük,minden nyáron főleg ha kuponos akció van elmegyünk. Akkor az ár érték arány megfelelő. Raminak válaszoló tulajdonosnak üzenem, hogy mi is fürödtünk a jacuzziban. Nem tavaly, előtte évben. Örültünk hogy minden évben egy kis felújítás történt.
Kiváló 2013. december 27.családjával járt itt
A szálloda kellemes,a személyzet kedves és segítőkész. A privát partszakasz különösen jó. A svédasztalos reggeli kicsit fantáziátlan,egyhangú. Mindent figyelembe véve nagyon kellemesen nyaraltunk,jövőre is megyünk. Jó lenne,ha helyben oldanák meg az étkezést. Parkolási lehetőséget kellene az itt nyaralóknak ingyen biztosítani,ezt több vendég is hiányolta.